Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 23.12.2009 o 11:25, Grzech napisał:

Bracia Norrman odeszli z Katatonii, na 6 m-cy od trasy koncertowej :(


< szczęka mi opadła>

Szkoda, bo Katatonia to jeden z moich ulubionych zespołów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 18:57, Woo-Cash napisał:

Szkoda, bo Katatonia to jeden z moich ulubionych zespołów.


IMO Katatonia = Anders Nyström. Poza tym odeszli tylko na czas określony i najpewniej powrócą do zespołu, także nie ma się czym przejmować zbytnio.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 19:29, Miklak napisał:

Anders Nyström = Diabolical Masquerade, którego właśnie słucham ;)


Nie wydaje Ci się, że Dan Swanö jest jednak na tyle kreatywny, że sporo do muzyki DM wnosi? :>
Mam "Nightwork" i bardzo mi się podoba, chyba nawet kiedyś tu to polecałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dan Swano to chyba najkreatywniejszy ze szwedzkich muzyków.

Tethys - jeszcze a propos tych zespołów. To wszystko black, a ja blacku za nic nie trawię, naprawdę tak podobne do Monotheist ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 19:34, Nephren-Ka napisał:

Nie wydaje Ci się, że Dan Swanö jest jednak na tyle kreatywny, że sporo do muzyki DM
wnosi? :>

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 19:39, Lesiu napisał:

Dan Swano to chyba najkreatywniejszy ze szwedzkich muzyków.

Tethys - jeszcze a propos tych zespołów. To wszystko black, a ja blacku za nic nie trawię,
naprawdę tak podobne do Monotheist ?


aha, no to chyba, że tak. To są te lepsze blacki z tego roku, ale akurat Monotheist nie słuchałem wiec nie mam zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 20:04, Tethys napisał:

aha, no to chyba, że tak. To są te lepsze blacki z tego roku, ale akurat Monotheist nie
słuchałem wiec nie mam zdania.


E, to podziękuję. Nie słuchałeś ? Bluźnisz, kurwa, bluźnisz. Już ściągaj/zamawiaj/kupuj/wchodź na ms/rób cokolwiek żeby usłyszeć. Kurde, nie słyszał najlepszego albumu dekady i jednego z najlepszych metalowych albumów ever.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 20:27, Lesiu napisał:

> aha, no to chyba, że tak. To są te lepsze blacki z tego roku, ale akurat Monotheist
nie
> słuchałem wiec nie mam zdania.

E, to podziękuję. Nie słuchałeś ? Bluźnisz, kurwa, bluźnisz. Już ściągaj/zamawiaj/kupuj/wchodź
na ms/rób cokolwiek żeby usłyszeć. Kurde, nie słyszał najlepszego albumu dekady i jednego
z najlepszych metalowych albumów ever.

Ja też nie słyszałem. No dalej ukrzyżuj mnie xD
Powiem wam jedno AMON AMARTH. Nie wiem jak mogłem nie znać tak zajebistej rzeczy;o Dwie najnowsze płyty mają taki klimat, że nie sposób tego opisać. Jak słucham kawałka Amon amarth no to mnie rozpierrr coś od środka. To samo ze starszymi np Burning creation chyba ich najlepszy kwałek. Te riffy i solówki są kurwa nieziemskie choć patenty mają podobne riffy trochę trzeszczą/skrzeczą czy jak to nazwać więc trochę są do siebie podobne.
SLAYER NA SONISPHERE xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 21:01, Witcher1990 napisał:

Ja też nie słyszałem. No dalej ukrzyżuj mnie xD


To zbyt mała kara.

Dnia 23.12.2009 o 21:01, Witcher1990 napisał:

Powiem wam jedno AMON AMARTH. Nie wiem jak mogłem nie znać tak zajebistej rzeczy;o Dwie
najnowsze płyty mają taki klimat, że nie sposób tego opisać. Jak słucham kawałka Amon
amarth no to mnie rozpierrr coś od środka. To samo ze starszymi np Burning creation chyba
ich najlepszy kwałek. Te riffy i solówki są kurwa nieziemskie choć patenty mają podobne
riffy trochę trzeszczą/skrzeczą czy jak to nazwać więc trochę są do siebie podobne.


No prawda, 2 ostatnie albumy są powalająco dobre. Bardzo ich lubię, świetny zespół.

Dnia 23.12.2009 o 21:01, Witcher1990 napisał:

SLAYER NA SONISPHERE xD


Hmm.

Net_com

To jeden z 3 najlepszych kawałków, obok Drown in Ashes oraz Obscured.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 21:20, Net_com napisał:

/.../


Dzięki za tego linka. Nie chodzi o sam kawałek, tylko o powiązany z nim utwór Napalmu o tytule Morale :] Szukałem tego klipu, ale nie potrafiłem odnaleźć ^_^

@Nephren-Ka>

Norrmanowie odeszli na bliżej nieokreślony czas z Katatonii. O sam zespół się nie martwię, bo wydali płytę i mają spokój na dwa lata, ale chodzi mi o koncert. Nie wyobrażam sobie kto mógłby ich zastąpić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 22:48, Grzech napisał:

Nie wyobrażam sobie
kto mógłby ich zastąpić :/


Per "Sodomizer" Eriksson - Guitars
Niklas "Nille" Sandin - Bass

to jeśli chodzi o live.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 21:20, Net_com napisał:

Kolega powyżej ma racje , jak raz usłyszysz Monotheist to nie oderwiesz się od niego
, masz tu jeden z bardziej klimatycznych kawałków : http://www.youtube.com/watch?v=dW6RXTjm4iA

No cóż jak dla mnie słabe. Pod koniec się rozkręca ale poza tym nie porywa. Może inne kawałki będą lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.12.2009 o 20:27, Lesiu napisał:

E, to podziękuję. Nie słuchałeś ? Bluźnisz, kurwa, bluźnisz. Już ściągaj/zamawiaj/kupuj/wchodź
na ms/rób cokolwiek żeby usłyszeć. Kurde, nie słyszał najlepszego albumu dekady i jednego
z najlepszych metalowych albumów ever.


a tak właśnie zainteresowałeś mnie troche tym albumem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2009 o 01:40, Feno napisał:

Megadeth na festiwalu to naprawdę zajebista wiadomość!!
Co za szczęście, że mam już bilety :D

Eeee ale chyba nie w domu tylko zamówione? Mi jeszcze nie przyszły dlatego pytam;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 23:20, Tethys napisał:

a tak właśnie zainteresowałeś mnie troche tym albumem.


O to mi chodziło, ten album rozpierdala. Z niecierpliwością czekam na duchowego spadkobiercę Monotheist. Projekt/zespół zwie się Triptykon i przewodniczy mu sam Fischer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2009 o 09:08, Witcher1990 napisał:

Eeee ale chyba nie w domu tylko zamówione? Mi jeszcze nie przyszły dlatego pytam;>


Tak, dokładnie :-) Czekam sam na bilety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 20:27, Lesiu napisał:

E, to podziękuję. Nie słuchałeś ? Bluźnisz, kurwa, bluźnisz. Już ściągaj/zamawiaj/kupuj/wchodź
na ms/rób cokolwiek żeby usłyszeć. Kurde, nie słyszał najlepszego albumu dekady i jednego
z najlepszych metalowych albumów ever.


musze sie upewnic: mowimy tutaj o Celtif Frost i ich Monotheist ? Jak dla mnie to 2/6, szybko mnie odrzucilo i zniechecilo, zarowno wokalnie jak muzycznie. Co w nim takiego wyjatkowego ze nazywasz to albumem dekady ? I co stawia mieszanke doomu/blacku/progresji ponad wszystkie inne podgatunki ? Osobiscie nie odwazylbym sie wskazac jakiegos albumu ktory jest najlepszy "ever" - w kazdym gatunku cos innego sie ceni. No chyba ze to nie ta plyta - to nic nie mowilem i zle sie zrozumielismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować