Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Serwis YouTube usuwa 29.549 japońskich filmów

25 postów w tym temacie

Dnia 22.10.2006 o 19:45, Konrades napisał:

a wczoraj jeszcze oglądałem tam filmy :(

Przecież nadal możesz oglądać. Wberw pozorom YT dysponuje taką ilością filmow, że te 30tys nie robi im większej rożnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 19:30, PsychoMan napisał:

Nie sądzę, żeby udało im się uzyskać jakieś odszkodowanie, bo google nie może odpowiadać za
to co ludzie wrzucali na YT przed


Nie chodzi o to czy dostaną odszkodowanie, raczej rola tego niusa jest taka by poinformować nas - graczy, że za pare miesięcy na youtube nie będzie można umieszczać żadnych autorskich teledysków czy innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 20:08, s2nto napisał:

Nie chodzi o to czy dostaną odszkodowanie, raczej rola tego niusa jest taka by poinformować
nas - graczy, że za pare miesięcy na youtube nie będzie można umieszczać żadnych autorskich
teledysków czy innych.

Co do teledyskow, to by mn ie trochę dziwiło, bo właściwie są one swego rodzaju reklamą i artyści powinni się cieszyć, że są rozpowszechniane. Ale jeśli chodzi o odcinki seriali ktore są umieszczane nielegalnie, to się zgodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze coś, ale takie działanie pewnie i tak nie powstrzyma ludzi przed wrzucaniem kolejnych filmów/seriali. Trudno jest skontrolować taką masę plików. No, ale coś się zaczyna dziać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UFFF ale się przestraszyłem jak zobaczyłem ten news !!! Myślałem, że usuneli też moje ukochane anime (nazwa sciśle tajna bo jeszcze usuną) trzeba je szybko oglądać i ssać na dysk !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne że zainteresowali sie YouTube po tym jak google przejął strone. Pewnie chca zarobic na google. Ale jesli usuna to bede musial obejzec anime ktorego jeszcze nie skonczylem ogladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Interesujący zbieg okoiczności :] Jakoś wcześniej im to nie przeszkadzało, przecież YouTube nie zaczeło istnieć wczoraj. Poza tym jaka jest jakość tych filmów? Wszystko ograniczone do niewielkiego prostokącika i do raczej marnej jakości. Jak takie coś może konkurować z oryginalnym nagraniem? No ale jak ktoś chce wyciągnąć kasę, to powód się zawsze znajdzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować