Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

IE 7 rozchwytywany?

98 postów w tym temacie

Ja używam najnowszej Opery i jestem z niej bardzo zadowolony. Firefox też jestdobry, ale mniej mi przypadł do gustu. A IE? Czy to będzie IE 8.0 czy 10 to i tak będą wtedy przeglądarki znacznie lepsze od produktu Microsoftu. Tak było jest i będzie jak widać ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze skrzypce gra marketing. Sama przeglądarka to sprawa drugorzędna. Czy ktoś bedzie korzytsał z IE7, czy nie, to dla Microsoftu nieważne, bo i tak będzie dodawał swoją przeglądarkę do każdego Windowsa. Wydaje mi się, że ludzie zdążyli już zrazić się do IE, więc kolejna wersja raczej niewiele zmieni... Osobiście przesiadłem się na Operę już z ponad rok temu i nie żaułję. Do IE wracam tylko w razie nagłej potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech policzą ile osób faktycznie korzysta z IE7 zamiast cieszyć się liczbą pobrań. A tak w ogóle to nie wiem dlaczego chwalą się obsługą kanałów RSS i poprawą zabezpieczeń ? Konkurencyjne przeglądarki od dawna mają RSS i zwykle są dużo bezpieczniejsze od IE. Ja chciałbym się dowiedzieć, czy kiedyś doczekam się IE, przez który nie trzeba będzie stron przerabiać "bo w IE coś się źle wyświetla".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym zrażeniem osób do IE to róźnie to bywa. Większość internautów no używa czegoś innego od IE, dzieci Neo jak jak i grupka nie sklasyfikowanych osób nadal używa IE i jestm im wszystko jedno. Jestem adminem na kilku stronach i tak patrzę na statystyki, to czasami IE używa 70-75% użytkowników internetu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 18:13, eXtreme napisał:

> Czy doczekamy się kiedyś w pełni stabilnego i bezpiecznego IE?
Pytanie za 100 000 000$ :)


Nie, nigdy nie doczekamy. Jupi!! wygrałem 100 000 000$ pozdrawiam mamę i tatę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, polska wersja już też jest. Cóż, ja zostaję przy FireFoxie 2.0. Najbardziej przypadł mi do gustu, a po IE 7 raczej nie sięgnę. IE jest tak mało bezpieczny, bo po prostu ma mało aktualizacji. Natomiast FF to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam nie robi różnicy czy Firefox2 czy IE7 bo mam wystarczająco ilość programów monitorujących mój komputer jak i strony www więc się nie przejmuję:P
A na poważnie to Microsoft się nie przejmuje czy ludzie używają IE czy nie, ważne że kupują Windowsy, to w końcu z tego leci największa kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować