Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

IE 7 rozchwytywany?

98 postów w tym temacie

ludzie my mowimy o microsofcie :PP wienc jezeli IE okaze sie beznadzieja i straci popularnosc mozna spodziewac sie calkowicie przypadkowego bankructwa np: opery oraz odrazu nowej wersji IE ktora bedzie opera ze zmieniona nazwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to poczytaj jeszcze w jakim czasie są te dziury łatane, firefox przy każdym uruchomieniu sprawdza czy nie ma jakiejś łątki do ściągnięcia. A że darmowy i nielegalnego ciężko by było mieć, więc dziura załatana przestaje się liczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 20:24, sig. napisał:

to poczytaj jeszcze w jakim czasie są te dziury łatane, firefox przy każdym uruchomieniu sprawdza
czy nie ma jakiejś łątki do ściągnięcia. A że darmowy i nielegalnego ciężko by było mieć, więc
dziura załatana przestaje się liczyć



oczywiście się z tym zgadzam, ale liczby są liczbami..

sry, nie byłbym sobą gdybym nie ''powiedział'' "ale" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 20:36, Gol Galad napisał:

zgadzam się z teorią, że więcej ludzi korzysta z IE, więc znajdują dziurki :P



ja także, dodatkowo dochodzi do tego fakt, że IE jest dzieckiem "znienawidzonego przez wszystkich tyrana i oprawcy" m$ , hrhr ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 18:45, Modest-Vermin napisał:

> > Czy doczekamy się kiedyś w pełni stabilnego i bezpiecznego IE?
> Pytanie za 100 000 000$ :)

Nie, nigdy nie doczekamy. Jupi!! wygrałem 100 000 000$ pozdrawiam mamę i tatę :)

Nagrodę prześlemy faksem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 20:31, kurremkarmeruk napisał:

sry, nie byłbym sobą gdybym nie ''powiedział'' "ale" ;]

Zapomniałeś o pewnym "drobiazgu" dziury są były i będą (oprogramowanie jest zbyt skomplikowane żeby ich uniknąć, bądź co bądź silnik ie7 opiera się na 5-letnim kodzie z ie6 i dalej je znajdują. Dlatego też nie liczy się ile dziur znaleziono, ale jak szybko załatano te krytyczne.
ps przyznaje się że nie przetestowałem ie7 (w przeciwieństwie do np. opery, konkqueora czy flocka) powód: brak wersji dla Linuksa (a że takowej raczej nie będzie, to nie przetestuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2006 o 18:45, Modest-Vermin napisał:

Nie, nigdy nie doczekamy. Jupi!! wygrałem 100 000 000$ pozdrawiam mamę i tatę :)

ponieważ towar ($) sprowadzany spoza ue, należy się : 200% akcyzy, 40%vat, oraz 10 000 000 euro na dokarmianie kaczek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2006 o 20:31, kurremkarmeruk napisał:

oczywiście się z tym zgadzam, ale liczby są liczbami..

25 dni MS łata IE, 2 dni jest łatany FF. Ktoś tu się obija w robocie i bierze za nią dużo za dużo pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

akurat obijacie się jest zrozumiałe, jak by nie mieli co łatać nie mieli by też lekkiej (bo się obijają) i dobrze płatnej (tak przynajmniej podejrzewam) roboty. i stąd też łatki na łatkę łatającą łatkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używam IE i powiem szczerze, że nigdy nie miałem przez niego jakiś problemów z gatunku "zaraz mnie szlag trafi", ani też nigdy nie miałem jakiś wirusów na komputerze. No ale to pewnie dlatego, że używam oryginalnego Windowsa i wszystko jest aktualizowane na bieżąco, a poza tym antivir+spybot+popupblockery.
Każdy narzeka na IE, że ma wady itp. ale co tu się dziwić skoro nadal pozostaje najpopularniejszą przeglądarką i co za tym idzie tacy ludzie co to im się nudzi w domu wymyślają różne badziewia co by popsuć innym humor i testują je przez IE. Firefox i Opera od razu były lepsze od IE ponieważ nauczeni błędami Microsoftu od razu wiedzieli co należy zrobić w swoich przeglądarkach by nie powielały tych samych błędów, nie ma co ukrywać ale IE to jak swoisty poligon doświadczalny dla innych dostarczycieli przeglądarek, przynajmniej do czasu do kiedy ich Bill nie wykupi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2006 o 21:18, spectralheaven napisał:

Każdy narzeka na IE, że ma wady itp. ale co tu się dziwić skoro nadal pozostaje najpopularniejszą
przeglądarką i co za tym idzie tacy ludzie co to im się nudzi w domu wymyślają różne badziewia
co by popsuć innym humor i testują je przez IE. Firefox i Opera od razu były lepsze od IE ponieważ
nauczeni błędami Microsoftu od razu wiedzieli co należy zrobić w swoich przeglądarkach by nie
powielały tych samych błędów, nie ma co ukrywać ale IE to jak swoisty poligon doświadczalny
dla innych dostarczycieli przeglądarek, przynajmniej do czasu do kiedy ich Bill nie wykupi
:)

Możliwe, że masz rację ;) Tylko czemu, skoro już 2 firmy "nauczyły się na błędach" Microsoftu, sam Microsoft nie potrafi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 21:18, spectralheaven napisał:

No ale to pewnie dlatego,
że używam oryginalnego Windowsa

Tia, jak się ma oryginalnego Windowsa, to się nie ma wirusów, trojanów, spyware, komp się nie psuje, gry lepiej chodzą , tia, oryginalny Windows to remedium na całe zło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 21:20, nOBODY000 napisał:

Ja od poczatku korzystania z internetu korzystam z Opery uwazanej za najlepsza przegladarke
na rynku i nie mam do niej ŻADNYCH zastrzezen!!!


A ja myślałem że Mozilla i Ognisty Lisek górują :) Opera i FF to 2 świetne i stabilne browsery, imho FF jest bardziej popularniejszy i mimo że obydwie można postawic 1 miejscu to FF zwycięża większością userów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2006 o 21:32, paFell napisał:

Możliwe, że masz rację ;) Tylko czemu, skoro już 2 firmy "nauczyły się na błędach" Microsoftu,
sam Microsoft nie potrafi? ;)



Zapewne dlatego, że mają tyle kasy, że nie muszą:P


>Tia, jak się ma oryginalnego Windowsa, to się nie ma wirusów, trojanów, spyware, komp się nie psuje, gry >lepiej chodzą , tia, oryginalny Windows to remedium na całe zło.


Nie wiem jakie cholerstwa wyłapałeś przez net, ale u mnie wszelkie próby wrzucenia mi trojanów, spyware itp. crapstwa kończą się na komunikacie antywirusa, że była próba ale się nie udała :P
Kompa mam od 3 lat i byłem przez cały ten okres zmuszony tylko 2 razy zrobić format C i instalować Windowsa na nowo, a w obu przypadkach można temu było wcześniej zaradzić, ale głupi byłem ;P
A znam ludzi co mieli kompa przez rok, a mają za sobą po kilkanaście reinstalek i formatów. Wszystko zależy od tego jak się kto zabezpiecza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować