Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Modelka Playboya promuje układ graficzny NVidii G80

82 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2006 o 11:55, R4v napisał:

Mniej płaskich nie było?

Od jakiegos juz czasu w Playboyu panuje tendencja by pokazywac kobiety BEZ silikonowych ''dodatkow''. Zwolennikow naturalnych piersi przybywa, wiec taki krok podytkowany byl trafieniem takze do tej grupy targetowej. No coz - ja tam sie ciesze. Silikon mnie odrzuca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 17:15, Klimos napisał:

GF8800GTS to będzie ta słabsza wersja, więc myślę, że będzie to ok. 2000 PLN. Jakieś 2500 PLN
myślę, że będzie kosztowała wersja mocniejszakarty czyli GF8800GTX.
Gdzieś w sieci znalazłem planowany ceny startowe: GF8800GTS ~$500, GF8800GTX ~$650. Zakładając,
że jeśli chodzi o elektronikę to 1$ = 1€, to ceny będą w przybliżeniu €500 (2000PLN)
za GTS i €650 (2600PLN) za GTX.

Czyli wychodzi standardowa cena nowych kart. Ciekawe tylko ilu ludzi od razu rzuci się tak na te nowe karty. Okrojonych wersji i tak nie opłaca się zwykle kupować, bo okazują się one często słabsze od nieco starszych modeli, tych najsilniejszych z poprzedniej serii. Z kolei wersja normalna w chwili premiery będzie średnio potrzebna do nowych gier, więc lepiej poczekać, aż trochę stanieje i wyjdą kolejne modele. Wniosek jest taki, że lepiej poczekać i kupić tańszą kartę niż raz na dłuższy czas wydać na najnowszą, która i wystarczy na podobny okres czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 13:56, Czedwik napisał:

Wniosek jest taki, że lepiej poczekać i kupić tańszą
kartę niż raz na dłuższy czas wydać na najnowszą, która i wystarczy na podobny okres czasu.


Ja przymierzam się do czegoś w rodzaju GF8600. W okolicach wakacji myślę, że będzie kosztował w granicach 700PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 12:00, Piotrek K. napisał:

> Mniej płaskich nie było?
Od jakiegos juz czasu w Playboyu panuje tendencja by pokazywac kobiety BEZ silikonowych ''dodatkow''.


Tej to juz by nawet silikon nie pomogl. Moze ciezko niektorym w to uwierzyc ale bywaja DD naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 16:58, R4v napisał:

Tej to juz by nawet silikon nie pomogl.

Dlaczego? Akurat po przerobce w Photoshopie wyglada naprawde fajnie. Inne fotki pewnie prezentuja podobny poziom :)...

>> Moze ciezko niektorym w to uwierzyc ale bywaja DD naturalne.
Prawda jednak jest taka, ze naturalne sa duzo ladniejsze niz te silikonowe ''cos'' co wystaja jak jakies doczepione antenki :/. Brr...
PS. Naturalne, duze, piersi ma np. Ewa Sonnet. Sam jednak przyznasz, ze jest pewna, dosc znaczaca i na korzyst naturalnych, roznica w wygladzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 17:39, Piotrek K. napisał:

PS. Naturalne, duze, piersi ma np. Ewa Sonnet.


Uh, jak dobrze, że nie dopisałeś "ładne", bo bym chyba zwątpił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 12:00, Piotrek K. napisał:

> Mniej płaskich nie było?
Od jakiegos juz czasu w Playboyu panuje tendencja by pokazywac kobiety BEZ silikonowych ''dodatkow''.
Zwolennikow naturalnych piersi przybywa, wiec taki krok podytkowany byl trafieniem takze do
tej grupy targetowej. No coz - ja tam sie ciesze. Silikon mnie odrzuca...


Dokładnie !
CZy ktoś wie jak śmierdzi silikon ?!
OKROPNIE !
A naturalne Piersi..., cóż - chyba zawsze będą miały urok dla homo sapiensów ( i erectusów ;P ) od poczęcia
... Do trumny. ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 17:39, Piotrek K. napisał:

>> Moze ciezko niektorym w to uwierzyc ale bywaja DD naturalne.
Prawda jednak jest taka, ze naturalne sa duzo ladniejsze niz te silikonowe ''cos'' co wystaja
jak jakies doczepione antenki :/. Brr...


Ale ja właśnie o tym. Chyba coś ciężko nam się porozumieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaż wśród panów wzrośnie bardzo mocno moim zdaniem... W końcu jak się oprzeć takim zachętom... Zaraz, zaraz, to przecież karta graficzna jest, a nie dvd z obsługą odtwarzania Playboy''i (jak każde z resztę)... Ale sprzedaż i tak wzrośnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 14:19, Klimos napisał:

> Wniosek jest taki, że lepiej poczekać i kupić tańszą
> kartę niż raz na dłuższy czas wydać na najnowszą, która i wystarczy na podobny okres czasu.
Ja przymierzam się do czegoś w rodzaju GF8600. W okolicach wakacji myślę, że będzie kosztował
w granicach 700PLN.

Ja też się do tego przymierzam ale będzie droższe. Z 7800 było tak że wyszło w wakacje, pół roku póżniej wyszły 7300, 7600 i 7900 i kosztowało 1000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 20:55, azur64 napisał:

Ja też się do tego przymierzam ale będzie droższe. Z 7800 było tak że wyszło w wakacje, pół
roku póżniej wyszły 7300, 7600 i 7900 i kosztowało 1000 zł.


Poczekam. Aż tak bardzo do Gothica 3 mi się nie śpieszy. Jeszcze dwójka z dodatkiem leży na półce nie skończona. A wszystkie inne gry jak na razie mi chodzą bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować