Zaloguj się, aby obserwować  
mrosi

Obudowy do komputerów - temat ogólny

549 postów w tym temacie

/.../

Tak z czystej ciekawości - czy te katody w Twojej budzie podłącza się normalnie do zasilania? Jeśli tak to w jaki sposób - do np. gniazd wentylatorów na mobo, czy gdzieś indziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 09:50, mrosi napisał:

/.../

Tak z czystej ciekawości - czy te katody w Twojej budzie podłącza się normalnie do zasilania?
Jeśli tak to w jaki sposób - do np. gniazd wentylatorów na mobo, czy gdzieś indziej?


Nie katody podlaczasz do osobnego zasilania (molex) na poxczatku probowalem puscic przez gniazda od panelu Scythe ale nie dawal takiego napiecia i potrzebne bylo osobne zasilanie na Katody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczne katody. Podłączam je jednym molexem. Dzięki za radę w sprawie obudowy, ale najlepiej będzie jak w sklepie wybiorę właściwą dla mnie, bo jest ich już za dużo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

U Ciebie widzę przynajmniej kilka katod. Ile to-to zużywa prądu?
Tak dla ciekawostki - moja nowa zasiłka (dzisiaj ją odbieram), oprócz zestawu typowych gniazd zasilaczy modularnych ma dodatkowe gniazda do podpięcia 4x molex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 10:01, mrosi napisał:

/.../

U Ciebie widzę przynajmniej kilka katod. Ile to-to zużywa prądu?
Tak dla ciekawostki - moja nowa zasiłka (dzisiaj ją odbieram), oprócz zestawu typowych
gniazd zasilaczy modularnych ma dodatkowe gniazda do podpięcia 4x molex.


To sa katody UV REVOLTECA. ile pobieraja?? napisane ze 30W. Gdzie kupiles zailke i ile dales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytalem jego recenzje i sprawuje sie naprawde dobrze. Pytanie tylko Po co ci taki zasialcz majac tego TAGANA ja wiem ze lubisz cisze ale nie oszukujmy sie dla mnie starta kasy bylo by wydawanie jej teraz na zasilacz. Fakt za moja grafike bija sie juz na allegro ale ja sprzedaje bo stracic bardzo nie chce na niej. Po za tym powiedzialem ze narazie do kompa nie bede nic dokladal. Wystarczajaco sie wyplacilem na Egipt na 2 tygodnie za 2 osoby a na koniec orku chcem sobie kupic TV LCD 40" SAMSUNG full HD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Po pierwsze - sam dobrze wiesz, że ten akurat model Tagana już nie jest tak idealnie cichy jak poprzednie modele. Nie jest głośny, ale jednak... Zresztą już sprzedany :-)
Po drugie - wymieniam grafikę (również) i do nowej "bazy" graficznej ten jest za słaby. Planję kupić 2 x HD 4850 i zrobić sobie CrossFire - w testach bijący nawet 9800 GX2 i GTX 280 a kosztujący w sumie o połowę mniej. Jeszcze mi blisko 200PLN po tej operacji zostanie. W końcu wykorzystam możliwości mojej płyty (przypomnę - Asus Maximus Formula IntelX38).
Teraz to chyba pozostanie mi tylko zmienić monitor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu recenzji tez zaczalem myslec wlasnie nad tym rozwiazaniem. czyli 2x HD4850 ale moze uda sie je podlaczyc jeszcze na tym TAGANIE i moze je uciagnie. Masz gdzies testy z pokazanym poborem pradu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o obudowy to ja wam powiem że moja to ta z linii Ferrari nie wiem czy może ktoś jej nie widział bo była fotka na stronce KomputerNet''u tak właśnie była limitowana wersja Ferrari przy najbliższej okazji jak odzyskam telefon to walne wam fotkę.
Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W związku z wymianą budy, postanowiłem wrzucić kilka fotek. Sam produkt zdecydowanie polecam. Jak na razie najlepsza obudowa jaką posiadałem (poprzednio Chiegtec B1 Mesh, ThermalTake Aguila).
Obudowa Cooler Master Centurion 590.

20080701222823

20080701222829

20080701222836

20080701222845

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 22:41, MLODY2K6 napisał:

Jesli mam byc szczery to mi sie nie podoba...


Kwestia gustu. Mnie podoba się bardziej niż budy TT i Chiefteca. I cena - 220PLN za obudowę tej klasy to nie jest wygórowana kwota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 22:45, mrosi napisał:

> Jesli mam byc szczery to mi sie nie podoba...

Kwestia gustu. Mnie podoba się bardziej niż budy TT i Chiefteca. I cena - 220PLN za obudowę
tej klasy to nie jest wygórowana kwota.


Nie no oczywiscie to nie podlega dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 22:29, mrosi napisał:

W związku z wymianą budy, postanowiłem wrzucić kilka fotek.

Taka sobie, jeśli mam być szczery. Widziałem dużo lepsze, w przedziale 250- 300zł (tyle że nie wiem ile ta kosztowała)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 18:14, Darkstar181 napisał:

> W związku z wymianą budy, postanowiłem wrzucić kilka fotek.
Taka sobie, jeśli mam być szczery. Widziałem dużo lepsze, w przedziale 250- 300zł (tyle
że nie wiem ile ta kosztowała)


popatrz uwaznie 220zl :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować