• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
PintaDW

Darmowe serwery www

Pytanie

29 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 11.11.2005 o 19:17, PintaDW napisał:

Zna ktoś może jakieś stronki z darmowymi serwerami www żeby miały minimum 20 mb?? Jeśli tak będe bardzo wdzięczny za odpowiedź
:)


Serwery o takiej pojemności są najczęściej serwerami zagranicznymi. Takie serwery oferują np. Lycos czy Tripod (jeśli się nie mylę to kiedyś miały one 50 mb za darmo) Jednakże istnieją tam pewne ograniczenia co do formatów plików zamieszczanych na serwerze (bodajże nie można umieszczać "empetrójek")...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.11.2005 o 19:17, PintaDW napisał:

Zna ktoś może jakieś stronki z darmowymi serwerami www żeby miały minimum 20 mb?? Jeśli tak będe bardzo wdzięczny za odpowiedź
:)

www.dhost.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A nie lepiej kupić sobie serwer na www.livenet.pl ?? Serwer z 200 mb, php, mysql i tymi innymi pierdołami za 5 zł miesięcznie? To dużo, ja uważam że nie no ale coż jeśli tak uważacie to trudno. To nie ja oferuje te serwery żebyście nie myśleleli że robie sobie reklame:] Mam tam serwer i jestem z niego bardzo zadowolony:) Obsługa fill wypas, w każdej chwili jest do waszej dyspozyczji admin serwerów. Pomoże w różnych problemach dotyczących nie tylko z serwerem.:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja tam ciągle uważam, że www.boo.pl jest suuuper ;) Najtańsza opcja to 100 Mb za 8 zł/3 miesiące - Zawsze lepiej niż darmowy serwer, bo przynajmniej masz pewność, że będzie stał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jeśli chodzi o host.sk to odrazu mogę odradzić. Nie chodzi tu tylko o ten mały bannerek na top ale jakość tego serwa jest fatalna. Raz była awaria, wszyscy wszystko stracili. 90% skryptów nie działa.

www.dhost.info jest naprawde bardzo dobry. Według mnie najlepszy darmowy hosting. Udało mi się tam założyć konto jescze przed zamknięciem rejestracji. Wszystko ładnie działa, nie miałem jeszcze awarii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ja polecam http://frihost.com Serwer bardzo dobry, 250 mb pjemnosci, 10 gb transferu miesiecznego, php, mysql, fantastico, cpanel lub direct admin. Wymagana jest tylko aktywność na forum, z czym raczej problemu nie ma, bo jest dział po polsku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.04.2006 o 15:34, SimFury napisał:

www.yoyo.pl i wszystko jasne ma baze MySQL


nie polecam, wolne to jak diabli, częste problemy techniczne. Normalnie no commet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

======================

Temat odświeżony z kwietnia

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
Nie chciałem zakładać nowego tematu.
Czy znacie dobrą i bezpieczną stronkę z gotowymi komponentami do stronek www z php ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

======================

Temat odświeżony z kwietnia

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Szukałem w googlach ale pokazało tyle, że nie wiedziałem co wybrać a ściągnąć sobie własnoręcznie jakieś świństwo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.09.2006 o 13:45, Tomaszek92 napisał:

A znacie strony na których można umieścić swoją stone, ale po polsku i żeby strona mogła być
w html.

Darmowe serwery (przydałby się jakiś klient ftp, bo przez te wbudowane to lepiej nie :)):
www.cba.pl
www.republika.onet.pl
...
Poszukaj w google "Darmowe serwery" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.11.2005 o 19:17, PintaDW napisał:

Zna ktoś może jakieś stronki z darmowymi serwerami www żeby miały minimum 20 mb?? Jeśli tak
będe bardzo wdzięczny za odpowiedź :)

Tylko nie bierz lycosa (reklamy) i yoyo (dobre paramerty i przez to jest tam dużo stron, więc strony długo się ładują, trzeba też umieścić link zwrotny)

Ja polecam http://60free.ovh.org/
lub usługę 1000 GP + .info za darmo przez 1 rok na www.ovh.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ożesz... Jak dawno nikt tu nie zaglądał. Chciałbym stworzyć swoją stronkę najlepiej w HTML. I potrzeba mi jakiś darmowy serwer. Najlepiej taki, w którym przy zakładaniu konta nie musiałbym podawać swoich danych (żeby mi potem nie przychodziły do domu reklamy, bo rodzice byli by nie zadowoleni). Przed chwilą założyłem konto na lua.pl, ale tam można pisać tylko w PHP chyba. Czy właściwie jest to możliwe, że można tam pisać tylko w PHP??? Proszę was o pomoc...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.01.2008 o 10:40, Doktor14 napisał:

Czy właściwie jest to możliwe, że można tam pisać tylko w PHP??? Proszę was o pomoc...


Nie. Skrypt PHP tak na prawde dziala tak, ze na żądanie (czyli twoje otwarcie strony), tworzy na poczekaniu strone w HTML i ja tobie wysyla. Mozna zatem pominac etap twojrzenia przez PHP i umiescic od razu plik HTML.

A w skrocie - wszedzie gdzie mozesz umiescic swoja strone mozesz to zrobic uzywajac html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować