Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer 40,000: Dawn of War – Dark Crusade – wkrótce premiera!

542 postów w tym temacie

Heh no wiesz teoretycznie wszystkie elementy gry działają(wszak w multi też można grać tyle, że z tylko z Polakami), dlatego CDP nie ma sobie nic sobie do zarzucenia. Ale z szukaniem winnych radziłbym poczekać do wyjaśnienia sytuacji i jakiegoś oficjalnego stanowiska firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolejny brygadzista mnie rozmieszył tym razem mroku
człowieku obudz sie jak spiewa rage against machine w 3 części matrixa
dostałes wadliwy produkt niezgodny z umową to tak jak byś
kupił pralke i okazuje sie ze pierze ona tylko białe rzeczy
no ale pierze .
co z tobą naprawde jestes zadowolony z tej sytucji
i gra z polakami ci wystarcza których i tak nie ma ?
z takim ludzmi jak ty i skwarka nic sie w tym kraju nie zmieni bo po co
wcisniemy im byle sznurek to i tak będą zadowoleni bo sznurek jest fajny mozna sie na nim powiesic
mroku apeluje mamy 21 wiek jestes konsumentem broń swoich praw a przynajmniej mysl firmy są dla ciebie a nie ty dla nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera chciałbym mieć taki problem jak Wy, ja ku(piii) nie dostałem nawet gry od poczty ani żadnego awizo !!! Gra miała dojść (informacja od CDP) w dniach 9-10 (do 3 dni roboczych) i co? i gówno. Więc co to za zamówienie pre-order jak jest już 11 listopada , dzień po premierze, a ja nawet awizo w skrzynce nie mam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 02:03, adhan napisał:

drogi skwarku
moja argumentacja to satyra takie trudne słowo ;)

tak, widać, że sprawia ci ono wiele problemów bo nie umiesz go poprawnie wykorzystywać. Jak napisałem twoja argumentacja to żałosna próba pokazania, że potrafisz skakać wyżej swojej.....

Dnia 11.11.2006 o 02:03, adhan napisał:

jak opanujesz swoją pierwszą murzynską czytanke moze poznasz znaczenie tego wyrazu:)

tak się składa, że już ją opanowałem, nawet ci powiem, że jest bardzo fajna, ciekawa, i bardzo ci ją polecam bo masz naprawde duże zaległości....może dlatego, że powinieneś przeczytać ją "sam", w końcu ile masz latek....7 ?

Dnia 11.11.2006 o 02:03, adhan napisał:

załosna argumentacja ?
a co miałem napisac ze jesteśmy krajem 3 swiata
(mam byc zadowolony ze od miesiąca walcze w winter assulcie z polaczkami i czerwonoskurymi
za wielkiej rzeki zwanej bugiem )
polska wersja wydana miesiąc po swiatowej premierze !!!
przeciez dałny to rozbudowany rpg setki stron dialogów do przetłumaczenia
aktorzy podkładający głos
polski język trudny język
rozumiem
zacisnołem zęby bo się
przyzwyczaiłem do lenistwa niekompetencji braku profesjonalizmu moich współbraci

ale wpadka z premierą to juz masakra całemu swiatu starczy zainstalowc dark crusade i wpisują
cd key i grają wszystkimi rasami ja musze zainstalowac podstawke i wintera wchodze na multiplayer
250 graczy ja nie widze zadnej gry co jest ? wirus brak patha ?
nigdzie na forum zadnych wyjasnien !!! jakies pokrętne wypowiedzi foruwiczów zadnego przedstawiciela
cd projektu a słowo przepraszam ?

a może to nie ich wina? wpadło ci to do tej twojej malutkiej główki ? Przecież na forum Relic''a jest napisane, że to THQ zawaliło transport, wystarczy wpisać w wyszukiwarce słowo "THQ forum" i szukaj a nie czekasz, aż ci wszytsko zostanie podane w łapki, czas oderwać sie od ciepłego kocyka mamusi. A jak nie rozumiesz angileskiego to bierzesz takie "urządzenie" zwane słownikiem i czytasz.

Dnia 11.11.2006 o 02:03, adhan napisał:

jakoś postaramy sie wam to wynagrodzic
nic pochowali głowy w piasek ale moze sie myle powinienm byc wdzięczny ze w swiecie internetu
mam singleplayera rts ha ha
i dotego pojawiasz sie ty szpyrko trzymający stronne cd projektu
oni ci płacą ?
czy robisz to z wlasnych przekonan ?
myslałem ze tacy jak ty zyja juz tylko w korei północnej
jedzą trawe muwiąć
ze jest smaczna i pozywniejsza od schabowego
i modlą sie do wodza mała dzida
to tez satyra mam nadzieje ze załapałes .

Jak już ci wcześniej napisałem żałosny jesteś....obrażasz innych nie sprawdzając wcześniej czy to napewno oni zawinili.....satyra....xD taki jesteś zabawny, że do dziś nie moge się przestać śmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak bym bił głową w mur
co za mentalnośc
przeciez prościej sie tego nie da wytłumaczyć
słuchaj to ze premiera miesiąc pózniej normalka
jak mówiłem wczesniej
wszyscy traktują nas jako trzeci swiat
płaci sie za 50 lat komunizmu bywa

moje wkurzenie na cd projekt ma całkiem inne powody
chodzi o brak szacunku do klienta
1.BRAK WYJASNIEN NA STRONIE CD PROJEKT ze nastąpił błąd pomyłka z multiplayerem
2.przeprosin ze sie zawiodło w swoim imieniu lub w imieniu thq
3 cudownie by było gdyby ktos z cd projektu napisał ze w ramach rekonpesaty spowodowanej tzw pomyłką wszyscy co zakupili gierke otrzymaja plakat 10 zł upustu cokolwiek
4 zorganizowac paru brygadzistów aby zakładali gierki dla polaków do czasu naprawy tzw błedu
5 moze sie czepiam ale to tez ma znaczenie
nigdzie nie powiedziano zeby grac space marinami trzeba miec zainstalowane poprzedne wersje gry
a więc skwareczko doszło juz do ciebie o co mi chodzi
zgadzasz sie z moimi argumentami czy nadal
uwazsz ze cd projekt swietnie sobie poradzili z kryzysem i nie mamy co im zarzucic ze swietnie wykonali swoją prace a ty jestes w 100 zadowolony z otrzymanego produktu ?
i wogle nie rozumiem dlaczego mam biegac szukac na jakis zagubionych forach odpowiedzi dlaczego nie działa multiplayer powinienem dostac e maila i kropka :)
jak to sie mówi płace i wymagam
chętnie z tobą skwarku podyskutuje
bo podoba mi sie twój styl
( ktoś na ciebie pluje a ty mówisz
nie to pada deszcz ) .
ps
kto popiera skwarka ? albo moja skromną osobe
bo moze skwarek ma racje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coz, gre sprzedaje CDP i to one daje gwarancje prawidlowego dzialania gry. Malo obchodzi mnie czy babol wyszedl z Relica, THQ, czy CDP. Tutaj odpowiedzialnosc niestety bierze na siebie CDP. Moj egzemplarz gry, za ktory zaplacilem ciezko zarobionymi pieniedzmi nie dziala jak powinien. Nie ma zadnej oficialnej informacji (ten email z pomocy technicznej sie nie liczy - byl skierowany do jednego uzytkownika), wszyscy nabrali wody w usta.
Oczekuje zwyklego przepraszam.

Boli mnie fakt, ze ostatnio wydawane przez cdp maja tyle brakow, niedorobek i krytycznych bledow. Ta "profesionalna" polska wersja na pudelkach az kluje w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 11.11.2006 o 12:46, adhan napisał:

3 cudownie by było gdyby ktos z cd projektu napisał ze w ramach rekonpesaty spowodowanej
tzw pomyłką wszyscy co zakupili gierke otrzymaja plakat 10 zł upustu cokolwiek


A tu cie boli ;] , może niech wszyskim w ramach rekompensaty wyślą angielską wersje gry oczywiście z darmową przesyłką (dla niekumatych - ironia)

Dnia 11.11.2006 o 12:46, adhan napisał:

4 zorganizowac paru brygadzistów aby zakładali gierki dla polaków do czasu naprawy tzw błedu


Nic nie stoi na przeszkodzie żebyś sam założył taką gre.Ja sam wczoraj ustawiłem pare gier i wystarczyło chwile poczekać, żeby znaleźli się chętni do gry.

Żeby nie było ja nie bronie nikogo i też jestem zirytowany sytuacją, ale nie szukam przynajmniej dziury w całym no prawie całym. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ironia dlaczego ?
swietny pomysł wadliwy produkt powinien być wymieniony .
mruk troche jasniej popierasz moją argumentacje czy nie ?
cd projekt zawalił sprawe czy nie
dziura w całym chyba zartujesz ???
dla mnie to wielka wpadka
to 3 dodatek do gry pozostali przy nim tylko zawodowcy
ludzie chcą zdobywac gwiazdki rozwijac sie nowe pomysły ,taktyki
poznać rózne podejscia obcokrajowców po prostu to co czyni rts swietną rozrywką

zostali tylko ci którzy grają dla multiplayera a zostało im to odebrane
maja grać z durnym komputerem którego rozwalają w 3 minucie ?
to co według ciebie było by katastrofą chyba dopiero gdybys wkładał dvd i wybuchał komputer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak serio to nie wiem czemu CDP nie podała swojego oficjalnego stanowiska, niech się chodziaż jakiś niebeski odezwie (z przeprosinami i rozwiązaniem problemu). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 12:46, adhan napisał:

jak bym bił głową w mur
co za mentalnośc
przeciez prościej sie tego nie da wytłumaczyć
słuchaj to ze premiera miesiąc pózniej normalka
jak mówiłem wczesniej
wszyscy traktują nas jako trzeci swiat
płaci sie za 50 lat komunizmu bywa

Granice są otwarte, w każdej chwili możesz wyjechać do twojej kochanej Afryki, czy gdzie tam tylko chcesz.

Dnia 11.11.2006 o 12:46, adhan napisał:

nigdzie nie powiedziano zeby grac space marinami trzeba miec zainstalowane poprzedne wersje
gry

.....nie no ale tu to mnie poprostu krew zalała.... gdybyś przychodził tu wcześniej, a nie tylko rejestrował kiedy chcesz ponarzekać to byś wiedział o tym fakcie DOSKONALE. Nie zlicze ile razy padała na łamach tego forum taka właśnie informacja. Jeszcze raz ci mówie, że NIKT nie zapuka do twoich drzwi i nie powie ci że aby grać SM po sieci musisz mnieć DoW... wykaż troche inicjatywy wystarczyło przeczytać setki recenzji w internecie , czy ja narzekam na to że nie można grać po sieci? Widzisz abym zakładał z góry że to wina "tego i tamtego"i ich obrażał ? NIE, a nawet sam pofatygowałem się na forum Relica aby wyjaśnić tą sytuajcę, siedząc na tyłku i czekając niczego nie załatwisz.

Dnia 11.11.2006 o 12:46, adhan napisał:

a więc skwareczko doszło juz do ciebie o co mi chodzi
zgadzasz sie z moimi argumentami czy nadal
uwazsz ze cd projekt swietnie sobie poradzili z kryzysem i nie mamy co im zarzucic ze swietnie
wykonali swoją prace a ty jestes w 100 zadowolony z otrzymanego produktu ?

Z produktu zadowolony jestem, gra jest bardzo fajna, ale nie obwiniaj z góry, kiedy nie jesteś tego pewien.

Dnia 11.11.2006 o 12:46, adhan napisał:

i wogle nie rozumiem dlaczego mam biegac szukac na jakis zagubionych forach odpowiedzi dlaczego
nie działa multiplayer powinienem dostac e maila i kropka :)
jak to sie mówi płace i wymagam
chętnie z tobą skwarku podyskutuje

ja natomiast nie mam na to ochoty i czasu, mam obowiązki a kłócenie się z rozpieszczonymi dziećmi do nich niestety nie należy.

Dnia 11.11.2006 o 12:46, adhan napisał:

( ktoś na ciebie pluje a ty mówisz
nie to pada deszcz ) .

Multi nie działa, ale ja przynajmniej nie siedze w swoim domu przed komputerem i nie płacze/obrzucam winą, ale sam staram się rozwikłać ten problem. Jeżeli jedynym twoim celem jest wyżej wymienione, to lepiej siedź w swojej budzie i nie szczekaj.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha, no i żeby sprawa była jasna: ja także nie jestem zadowolony z tego, że nie można grać w multi, i nie wiem jak taki bug mógł ujrzeć światło dzienne, jednak postaram się pomóc w jego usunięciu. Zachęcam także do tego i was, im będziemy się częściej upominać na forum Relica (jest tam już taki temat założony o nazwie "Polish problem with online game") tym problem szybciej zostanie rozwiązany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie jesteści już obrażeni na dow.rox.pl to tam macie napisane co zrobić żeby multi działało jak należy. I mam nadzieję, że będziecie w stanie docenić to, że jedna z osób które pojechaliście nie mając zielonego pojęcia o tym o czym piszecie wam cały problem rozwiązała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wiecie dlaczego Wschód nie może grać z Zachodem? Otóż dlatego, że Polacy, Czesi, ROsjanie itp. posiadją z niewiadomych przyczyn, wersję 1.11 gry, podczas gdy reszta, 1.1. Nic dziwnego, że nie widać było gier.

Uderzyło mnie to od razu po uruchomieniu DC - 1.11 nie zgadzał mi się z wersjami podawanymi na RN i DoWS, ale puściłem to mimo wszystko. Dzisiaj się trochę wkurzyłem brakiem przeciwników i próbowałem się połączyć ze znajomym przez direct IP, ale tam nam właśnie wyświetlił się komunikat "Niewłaściwa wersja".

Przeszukałem więc folder DC i znalazłem plik, który wywoływał problemy. Wystarczyło wejść, zmienić jeden głupi znak, i już można śmigać po sieci z resztą świata... Aż się wierzyć nie chce, że to wszystko przez taką głupotę.

Do rzeczy, co zrobić?

1. Otwieramy folder DC
2. Odnajdujemy plik W40K.ini
3. P-klik, Właściwości, zmieniamy go z pliku ''tylko do odczytu'' na zwykły.
4. Otwieramy plik.
5. Na samej górze, gdzie jest napisane gameVersion=1.11 kasujemy jedną jedynkę i zostawiamy 1.1
6. Zapisujemy, zmieniamy na powrót plik.
7. I voila, można grać."

oto cytat z forum dow.rox.pl :) podobno dziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MORTHI JETES GOD EMPEROR WIELKI DZIęKI ZA POMKOC
PRZENOSZE SIE NA ROXY BO TU SIEDZą TYLKO MOCNI W GęBIE
I LIZUSY CD PROJEKTU SKWAREK JESTES TEGO PODRęCZNIKOWYM PRZYKłADEM
1 Z produktu zadowolony jestem, gra jest bardzo fajna . ROZWALAM KOMPUTER NA EASY JEST SUPER HA HA
2 Multi nie działa, ale ja przynajmniej nie siedze w swoim domu przed komputerem i nie płacze/obrzucam winą, ale sam staram się rozwikłać ten problem. Jeżeli jedynym twoim celem jest wyżej wymienione, to lepiej siedź w swojej budzie i nie szczekaj.
IDZ I PISZ LISCIKI KTóRYCH NIKT NIE CZYTA I CO ROZWIąZALI JUZ PROBLEM ? nie pełna olewka a wystarczyła taka prosta sprawa i co nadal uwazasz ze cd projekt nie zawlił sprawy i nie olewa graczy ??
IDE GADAC Z ZAWODOWCAMI BO Tam WAZNE Są CZYNY A NIE OBRZUCANIE BłOTEM
PS
TROCHE MNIE PONIOSłO PRZEPRASZAM RESZTE FORUMOWICZóW ALE nie moge z tym skwarkiem
nie moge zdzierzyc mówienia na czarne białe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu nie siedzą tylko lizusy i mocni w gębie, nie ocenia się użytkowników całego forum po czynach jednego, w tym przypadku skwarka. Jak chcesz to idź na inne forum, nam to nie specjalnie przeszkadza. I może grzeczniej jednak się zachowuj bo tekst "to lepiej siedź w swojej budzie i nie szczekaj. " na pewno kulturalną odzywką nie jest. I jak nie możesz zdzierżyć zachowania jednego użytkownika po prostu go olej, kontyunuj dalej dyskusje nie odpowiadając na jego posty, traktując go jak powietrze, mi na ogół pomaga.

Tyle.

Pytanie do graczy, do jakiej innej strategii można porównać gre W40k? Zastanawiałem sie nad kupnem na próbe, ale nie wiem jaka jest mechanika samej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koleś... weź się uspokuj, albo poprostu przestań jeść tyle cukru, bądź co tam wolisz.
Ja wiem, że każdy błąd prędzej czy później się rozwiąże i jak mam być szczery to nawet nie zauważyłem, że nie da się grać przez multi, bo gram w kampanie singla, która jest super i dopiero jak skończe z 2 nacje to dopiero zobacze multi.

Tak pozatym...
Kto tu jest mocny w gębie?? Ty obrzucasz błotem CDP i zgadzam się masz się o co wkurzać jest to sporawy błąd, ale człowieku ty takim czymś obrażasz tylko i wyłącznie siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 23:54, Mistic napisał:

Pytanie do graczy, do jakiej innej strategii można porównać gre W40k? Zastanawiałem sie nad
kupnem na próbe, ale nie wiem jaka jest mechanika samej gry.


Może Warhammer: Mark of chaos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 23:54, Mistic napisał:

Pytanie do graczy, do jakiej innej strategii można porównać gre W40k? Zastanawiałem sie nad
kupnem na próbe, ale nie wiem jaka jest mechanika samej gry.


CoH. Przed DoW nie było żadnej gry o podobnej mechanice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


I może grzeczniej jednak się zachowuj bo tekst "to lepiej siedź w swojej budzie i nie szczekaj. " na pewno kulturalną odzywką nie jest.
słuchaj mystic te słowa skieruj do skwarka gdyz on je wypowiedział co wy sld jestescie ekipa koleżków ręka ręke myje ?
po drugie
człowieku ty takim czymś obrażasz tylko i wyłącznie siebie. sa to słowa minionq
troche jasniej czym ja sam siebie obrażam ?
mystic ładna próba zamknięcia tematu spryciarz z ciebie ->chodzi o te tekst
co to za pytanie ? do jakiej innej strategii można porównać gre W40k? jak jestes przewodniczący to nie zadawaj pytan na które znasz odpowiedz a tak po zatym jestes w wątku o premierze i problemach z uruchomieniem dark crusada
no i najwazniejsza sprawa o co się pokłucilscie z nijakim foree który rozwiązał problem z multiplayerem człowiek z dow.rox.pl
po trzecie morthi odbieram ci tytuł boga imperatora bo nalezy sie on foreemu za rozwiązanie probemu ty zostajesz jego naczelnym kronikarzem
pozdro będe tu wpadał i będe nadal wypalał mieczem i ogniem wszystkich kultystów cd projektu pokroju skwarka minionq odali oni juz swe dusze dark godom i są straceni !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 23:04, adhan napisał:

MORTHI JETES GOD EMPEROR WIELKI DZIęKI ZA POMKOC
PRZENOSZE SIE NA ROXY BO TU SIEDZą TYLKO MOCNI W GęBIE

Mocni w gębie...xD jeżeli chesz się dokładnieo tym przekonać, to zapraszam do mnie ;] adres jest na forum dow.rox, poproś któregoś z tamtych "forumowiczów" to ci go poda.

Dnia 11.11.2006 o 23:04, adhan napisał:

I LIZUSY CD PROJEKTU SKWAREK JESTES TEGO PODRęCZNIKOWYM PRZYKłADEM
1 Z produktu zadowolony jestem, gra jest bardzo fajna . ROZWALAM KOMPUTER NA EASY JEST SUPER

No cóż, to nie moja wina, że grasz na easy....może zwiększ sobie troche poziom, jeżeli nie wiesz jak to tak jak wyżej, poproś któregoś z tamtych "forumowiczów"

Dnia 11.11.2006 o 23:04, adhan napisał:

2 Multi nie działa, ale ja przynajmniej nie siedze w swoim domu przed komputerem i nie płacze/obrzucam
winą, ale sam staram się rozwikłać ten problem. Jeżeli jedynym twoim celem jest wyżej wymienione,
to lepiej siedź w swojej budzie i nie szczekaj.
IDZ I PISZ LISCIKI KTóRYCH NIKT NIE CZYTA I CO ROZWIąZALI JUZ PROBLEM ? nie pełna olewka a
wystarczyła taka prosta sprawa i co nadal uwazasz ze cd projekt nie zawlił sprawy i nie olewa
graczy ??

Wiesz co ? Powiem ci tak.....małe pieski najgłośniej szczekają, czego jesteś "podręcznikowym przykładem". Jedyne na co ci zwróciłem uwagę to żebyś nie oskarżał i nie obrażał pochopnie, najwyraźniej rodzice cie tego nie nauczyli.

Dnia 11.11.2006 o 23:04, adhan napisał:

IDE GADAC Z ZAWODOWCAMI BO Tam WAZNE Są CZYNY A NIE OBRZUCANIE BłOTEM

xD No prosze, widze, że jednak moje post wbiły ci coś do głowy.

Dnia 11.11.2006 o 23:04, adhan napisał:

TROCHE MNIE PONIOSłO PRZEPRASZAM RESZTE FORUMOWICZóW ALE nie moge z tym skwarkiem
nie moge zdzierzyc mówienia na czarne białe

Pomyślałeś, może o tym, że możesz być daltonistą ?
Dobra ale koniec tego nie wartego stukania w klawiature offtopa, problem został rozwiązany tylko powierzchownie. Zastanawia mnie czy nie będziemy mieli problemów z patchowaniem gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować