Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer 40,000: Dawn of War – Dark Crusade – wkrótce premiera!

542 postów w tym temacie

Nie powiem cała seria Warhammera mnie zaciekawiła. RolePlaying, planszówki i wreszcie DoW.
Ze zniecierpliwieniem czekam na dodatek i myślę że nie powinien mnie zawieść.

Jak cała seria zresztą..

Oddany Warhammerowi

Glaeken I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 10:13, Glaeken I napisał:

Nie powiem cała seria Warhammera mnie zaciekawiła. RolePlaying, planszówki i wreszcie DoW.
Ze zniecierpliwieniem czekam na dodatek i myślę że nie powinien mnie zawieść.

Jak cała seria zresztą..

Oddany Warhammerowi

Glaeken I

kolejnego dodatku już raczej nie będzie, bardziej bym się spodziewał DoW 2 =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skwarek mgła ci na oczy zaszła co ty swoich tekstów nie poznajesz
1 Z produktu zadowolony jestem, gra jest bardzo fajna . ROZWALAM KOMPUTER NA EASY JEST SUPER to twój tekst ja dodałem tylko satyre -> rozwalam komputer na easy jest super
wytłumaczenie satyry dla czytających nadal swój murzynski elementarz
kazdy pro wie ze gra z kompem nawet z hardem to nudy bo nic nie zastąpi upokorzenia zywego przeciwnika czy tez manewrów zywego gracza i tej satysfakcja z wygranej a komputer jak komputer raz pokonany juz nigdy z tobą nie wygra i basta . i zawsze robi to samo .
zamykam temat braku szacunku dla klientów i nieporadzenia sobie z problemem wydania w polsce dark crusada przez cd projekt bo to juz chyba jest pewne czy moze skwarku nadal uwazasz ze nie ma problemu prosze tylko nie bądz uparty jak baran <- he he zauwazyłem ze lubisz dodawac teksty o zwierzętach to taki prezent ode mnie dla ciebie
ps
skwarku ja wiem ze chcesz miec ost posta w temacie ze niby wyszło twoje ale tylko się pogrązasz przyjmij porażke nie zawsze sie wygrywa a naprawde przyjołes cięzką do obronny teorie ze wszystko jest w porządku z cd projektem jak i wydaniem gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak obrażasz samego siebie. Chociarz, by kontnuacja kłutni z kimś jest już obrazą godności człowieka. Olej go jak ktoś powiedział.
To o wspomniałem wcześniej:
Ty obrzucasz błotem CDP i zgadzam się masz się o co wkurzać jest to sporawy błąd, ale człowieku ty takim czymś obrażasz tylko i wyłącznie siebie.

Chodziło, że masz prawo być złym, ale nie da ci nić wyzywanie i wkurzanie się na CDP... tak pozatym To ty nic nie zrobiłeś :/ Zresztą jak ja i wiele innych osób, ale czy my się tak plujemy?

Dobra koniec dyskusji z mojej strony i miłego grania po necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu ty.....chyba miałeś iść na dow.rox, czyż nie tak ? Z produktu jestem zadowolony a nic o graniu na easy nie mówiłem....skończ lepiej z tą satyrą bo ona jest żałosna.
>kazdy pro wie ze gra z kompem nawet z hardem to nudy
ciesze się, że jest chociaż jeden taki pro jak ty, który wie jak używać satyry i wogóle rozwala wszystkich...naprawde ci bardzo gratuluje.
>prosze tylko nie bądz uparty jak baran
jaki fajny ;] dziękuje bardzo.

Dnia 12.11.2006 o 10:23, adhan napisał:

problemem wydania w polsce dark crusada przez cd projekt

rozmowa z tobą to jak rozmowa z głuchym....bądź w tym przypadku ślepym, już ci pisałem wcześniej coś na temat wydania.
>skwarku ja wiem ze chcesz miec ost posta w temacie ze niby wyszło twoje ale tylko się pogrązasz przyjmij >porażke nie zawsze sie wygrywa a naprawde przyjołes cięzką do obronny teorie ze wszystko jest w porządku z >cd projektem jak i wydaniem gry .
Porazke? Czy to jakis konkurs ? Chyba masz ciezkie przezycia za soba.
I tu sie mylisz, zwocilem ci uwage na to zebys nie oskarzal pochopnie, nie wiedzac nic na ten temat. Nie wspomnialem ze wszystko jest ok, ale przynajmniej nie obwinialem bezpodstawnie. Wez pod uwage to, ze kazdy popelnia bledy (tak jak ty teraz) nie wiem kto zawinil w tym przypadku, dlatego czekam na rozwiazanie sprawy na forum Relica. Szczerze mowiac to nie wiem czy to rozwiazanie problemu jest ostateczne. Ja sie pograzam..xD...spojrz na swoja satyre.....zachecam cie do dalszej wymiay pogladow na moje gg 2501744, zeby nie robic offtopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

minionq podaj mi swoje gg
i wyjasnisz mi na privie tą swoją filozofie ( bo temat jest ciekawy ale chyba nie związany z dałnami)
mi sie wydawało ze wytykam tylko błedy i nikogo nie obrazam ale jesli ktos jest wrazliwy no teoretycznie mógł by sie poczuc urazony
a teraz wyjasnij mi na czym polega ta twoja teoria ze obrazając innych obrazam sam siebie ?
skąd ty to wziołes czy tu chodzi o zasade jak ktos cie leje po pysku to masz mu nastawic drugi policzek ? czy moze wytykanie błedów to juz jest grzech i płonie sie w wiecznym ogniu piekielnym ? a moze to jakas teoria scientystów albo swiadków jechowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 09:59, adhan napisał:

mystic ładna próba zamknięcia tematu spryciarz z ciebie ->chodzi o te tekst
co to za pytanie ? do jakiej innej strategii można porównać gre W40k? jak jestes przewodniczący
to nie zadawaj pytan na które znasz odpowiedz a tak po zatym jestes w wątku o premierze i
problemach z uruchomieniem dark crusada


Mowa jest o DoC i rzuciłem pytanie o DoC jako, że gra jest chwalona a nie miałem okazji pograć, a być może coś nakłoni mnie żeby spróbować. A tematu nie zmieniam, jak chcesz dalej prowadzić taką szczeniacką przepychanke to droga wolna. Mi wisi co będziesz tu robić, inni się tobą zajmą. Poza tym przewodniczący nie ma obowiązku znać odpowiedzi na wszystkie pytania, więc jesli mam potrzebe będe się pytać o wszystko co chce a co nie jest sprzeczne z tematem wątku i regulaminem. Czaisz? Mam nadzieje, bo tej "rozmowy" nie mam zamiaru kontynuować.

PS. A swoje problemy z SLD zachowaj dla siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mistic skąd ta agresja skierowana w moją strone
co to za tekst inni sie tobą zajmą ?
boli cie ze odkryłem twoj prawdziwe intencje ?
słuchaj jestes na forum o grach jestes przewodnicący ile postów napisałes 100 200 gry to twoje hobby
do tego chwalisz sie swoją pralką a zadajesz pytanie jak kura domowa wchodząca do empika i pytającego sprzedawce mam siostrzenca lubi gry co mam mu kupic ?
oczywiscie opusciłes nie wygodne kwestje dla ciebie z mojego postu bywa
ale ja jestem uparty i spytam ponownie o co jestescie skłuceni z dow.roxy.pl
wstyd mała społecznosc i juz pokłuceni i do tego z bogiem imperatorem który umozliwił wswzystkim swym podanym gre na necie
pewnie wytykał błedy cd projektowi i nie trzymał z kolesiami z sld he he
prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rany adhan wylooozuj troche, to jest forum nie masz się co tak denerwować, idź sobie na forum dow.rox, gdzie jak sam powiedziałeś są sami pro''si a jako, że ty też jesteś też pro to będziecie do siebie pasować. Ten temat jest o premierze DC a nie o twoich bolączkach i problemach......no i jeszcze taka moja mała rada, "satyra" -którą tak "biegle" się posługujesz- to utwór literacki wyrażający krytyczny stosunek do autora do różnych zjawisk, głównym narzędziem satyry jest "komizm"....wybacz, ale w twojej tzw "satyrze" nie dostrzegam komizmu. Dlatego bardzo cie prosze skończ z tym......offtopem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7887873 oto moje GG.
A moja teoria polega na tym:
Możesz wytknąć błąd, starać sie pomóc w jego naprawie.
Lecz obrazą dla siebie jest chociarz by ta kłutnia :/ Ty i Skwarek. Obaj chcecie dobrze, lecz różnie podchodzicie do tematu. Więc nie lepiej coś wymyślić i spróbować cokolwiek wspólnie.

>>skąd ty to wziołes czy tu chodzi o zasade jak ktos cie leje po pysku to masz mu nastawic drugi policzek ?
Nie nie masz mu nadstawiać drugi policzek, lecz uniknąć walki, a nie dalej ją kontynuować. Lepiej zakończyć kłutnie, niż bezsensownie jak przeciągać.

Oto moja filozowia. (Szczerze mówiąc ta cała moja rozprawa nie wniosła nic to tematu o DOW, ale czego się nie robi dla świętego spokoju :P)

Co do pytania MISTIC''a:
Adhan to jest temat wolny ogólnie o DoW i premierze, a Mistic, wspomniał, że nie grał, a chce się dowiedzieć co jest podobne. Pewnie dlatego, by wiedzieć czy lubi taki typ gier. Jego pytanie tutaj, wcale nie było nie związane z tematem i według mnie rzucanie się na niego jest błędem...

Jakby co na początku masz moje GG. W tej chwili nie ma mnie w domu, więc nie masz co pisać, ale może później. Ja jako temat kłutnia o multi uznaje za zamknięty, bo i tak trzeba poczekać na CDP, bądź korzystać ze sposobu podanego bodajrze strone wcześniej.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------

Wracając do ogólnego tematu premiery, mam do was wszystkich pytanie:
Czy nie mielibyście może ochoty na mały konkurs, na najlepsze odznaczenie i sztandar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2006 o 12:40, MINIONQ napisał:

Wracając do ogólnego tematu premiery, mam do was wszystkich pytanie:
Czy nie mielibyście może ochoty na mały konkurs, na najlepsze odznaczenie i sztandar?


Jestem jak najbardziej za :D. Ale najlepiej przejść z tym do wątku o DC .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy żeby tworzyć gre lub wchodzić za pomocą IP (obojętnie jaka część gry) trzeba mieć stworzone konto na tym całym GameSpy ?? bo ja nie mogę stworzyć konta ale czy mogę dołączyć do rozgrywki przez IP ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 11:50, Skwarek pl napisał:

Rany adhan wylooozuj troche, to jest forum nie masz się co tak denerwować, idź sobie na forum
dow.rox, gdzie jak sam powiedziałeś są sami pro''si a jako, że ty też jesteś też pro to będziecie
do siebie pasować. Ten temat jest o premierze DC a nie o twoich bolączkach i problemach......no
i jeszcze taka moja mała rada, "satyra" -którą tak "biegle" się posługujesz- to utwór literacki
wyrażający krytyczny stosunek do autora do różnych zjawisk, głównym narzędziem satyry jest
"komizm"....wybacz, ale w twojej tzw "satyrze" nie dostrzegam komizmu. Dlatego bardzo cie prosze
skończ z tym......offtopem.


Nie wygrasz z nim. Szkoda zdrowia. adhan to zapewne od ''ADHD'' - taki zespół nadpobudliwości psychoruchowej powodowany prawdopodobnie niedotlenieniem mózgu u noworodków. Zwykle mija po okresie pokwitania ale u 10% osób zostaje na dłużej. Żeby nie było, że offtopuję to przyznam, ze konczę właśnie kampanię i jestem pod wrażeniem. To niemal nowa gra (chodzi mi o zmiany statystyk, limitów). A problem multi już został rozwiązany. Można to znaleźc na sąsiednim temacie o WH 40K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem został rozwiązany, ale przez graczy, a właściwie jednego gracza. Tymczasem CD Projekt milczy do teraz i udaje, że sprawy nie ma i nie było. :/ Sporo stracili w moich oczach, szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, i z mojej strony ukłon w strone graczy z dow.rox a raczej tego jednego za rozwiązanie problemu. Jednak nie wiem czy nie będziemy mieli problemów przy patchowaniu gry ;/ Ja natomiast nie odpuszcze i będę męczył ludzi na forum THQ aby wyjaśnili tą sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 07:24, Laczus napisał:

ja nic nie zmieniałem a multi mi działa bez zarzutu to chyba już naprawili te serwery

Niestety, ale u mnie nadal nie działa, także chyba raczej nic nie zrobili ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jeden post dotyczący problemu z multi. Musicie wejść do pliku WH40k.ini i zmienić w linijce "game version = 1.11" (na samym początku) na "game version = 1.1". Kolega mi poradził i zadziałało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować