Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer 40,000: Dawn of War – Dark Crusade – wkrótce premiera!

542 postów w tym temacie

Hehehe ja na szczęście zamówiłem MASTERLINKIEM więc dojdzie szybko ... pytanie tylko kiedy wyślą ;). Już się nie mogę doczekać aż zagram moimi TAU :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam screeny i coraz bardziej nie moge się doczekać, a jestem cierpliwy jak nie wiem co :P

Podoba mi się kontrola na mapie kto z kim i jak, oraz edytor bohatera. Oj jest na co czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 17:05, zibi20 napisał:

chyba nie "na co" tylko na kuriera xD xD bo ja teraz tylko na niego czekam ^^


Racja :D
Kurier !! Ruszta cztery litery, bo przez te fotki i ogólnie moja cierpliwość jest wystawiana na próbe... ide grać w Winter Assault.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

troche jestem skolowany bo popoludniu w sklepie bylo dostepnosc: dostepny (duzo) , teraz dostepnosc (brak) ehh a powiadomoenia jak nie bylo tak i nie ma nadal


lukasz 666 jakie awizo ?? wczesniej bylo ze planowana wysylka 6listopad lecz zmieniono na 7listopad (czyli dzis) wiec jakby co to dopiero dzis by wyslali wiec w najlepszym wypadku jutro badz w czwartek ;/

lecz wszyscy zapewne czekaja z niecierpliwoscia na wiadomosc od gram.pl ze paczka zostala wyslana w tym i ja xD (damn naogladalem sie trailerow i potyczek ludzi no i normalnie sie doczekac nie moge xD )

heh jak patrze na rase nekronow to mi sie kojazy z terminatorem xD ,metaliczne szkielety siejace zniszczenie dookola :)

tylko pytanie czy kurier jutro przybedzie czy bedziemy czekac nadaremnie ? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie najbardziej irytuje postawa naszego kochanego dystrybutora, który widząc co tu się na forum dzieje kompletnie nie reaguje... Ja rozumiem, że poślizgi się zdarzają (już nie wnikam z czyjej winy) ale wypadałoby wygłodniałych graczy uprzedzedzić, że wszystko jest oki, albo mamy zaaplikować sobie kolejną dawkę cierpliwośći w tabletkach... Tylko, że mój zapas jest na wyczerpaniu... JA CHCĘ DARK CRUSADE!!!!!!!! ufff.... wdech.... wydech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mogl by ktos z wyzszych sil ( czyt. CD-projekt lub ktokolwiek ) ponformowac nas kiedy gry zostana wyslane... bo nie wiem co robic:/ zamowilem gre pre-order z kurierska dostawa wiec nie wiem czy juz jutro sie jej spodziewac, w czwartek czy kiedykolwiek... jezeli nie przyjdzie do piatku to wale to;] nie odbieram paczki i ide prosto do sklepu;) PS: jezeli nie odbiore przeszylki od kuriera to pozniej mam obowiazek ja odbrac? jak to jest? z gory dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować