Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer 40,000: Dawn of War – Dark Crusade – wkrótce premiera!

542 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2006 o 17:53, tosz napisał:

jestem pod wielkim wrażeniem sklepu gram.pl bo wczoraj wysłali grę i jeszcze większe pozytywne
wrażenie zrobiła na mnie poczta polska bo grę włśnie odebrałem z poczty i zaraz ją zainstaluję
wychodzi na to że przesyłka szła do mnie niecałą dobę - to rewelacja
i tyle tego , idę grać


Cholera ale Ci dobrze, dla mniepoczta jeszcze nie dostarczyła :-( Pewnie jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, chyba mi ktoś posta usunął. Ale mniejsza z tym.

Czy filmik na początku jest ten sam, który leci na oficjalnej stronie gry? Bo jeszcze do domu nie dotarłem i nie zdążyłem zainstalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 20:25, wolf259 napisał:

Włocławek, przesyłka pocztowa, godzina 15:50. Dobra robota. Mam nadzieję, że NWN2 również dotrze
tak szybko.


O ja też jestem z Włocławka :D jakaś partyjka w DC?
Chętni niech odezwą się na GG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 21:03, piegus4 napisał:

Mi jeszcze 1-2 dni zostały bo zamuwilem poczta ! JUZ NIEMOGE SIE DOCZEKAC!!!



ja tak samo, tosz''owi juz doszła. Ja mieszkam na zadupiu w Nowym Sączu wiec paczki najwczesniej spodziewam sie jutro;/ DOPIERO JUTRO a inni juz pykają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pytanko czy każdy MUSI mieć zainstalowane DoW i WA aby DC zapytało się o klucze po pierwszym uruchomieniu? Bo mnie to powaliło... DC jest samodzielny a co ważniejsze na stronach relic''a Worf napisał:

"Heads up people, when you run the game for the first time you are asked to enter both the DoW and the WA D-Key so have them ready.In case you have the games installed you can get your CD-Keys from the regestry. [...]"

Więc ja się grzecznie zapytuje: WTF!? Skoro reszta świata nie musi to dlaczego my musimy. W polskim readme też jest napisane, że MUSISZ mieć zainstalowane DoW i WA żeby odblokować resztę ras po sieci.

Na wypadek gdybym nie wyrażał się dość jasno: Reszta świata musi mieć tylko DC zainstalowane i przy uruchomieniu gry podaje klucze do dwóch poprzednich gier (DoW i WA) i już ma wszystko aktywne. BEZ potrzeby instalowania DoW i WA.

PS: Jeżeli okaże się, że problem leży po mojej stronie i dostała mi się jakaś dziwna kopia, to szczerze przepraszam ludzi odpowiedzialnych za polską wersję gry. Jeżeli nie to jestem zły, bardzo zły. Bo instalowanie TEGO samego dwa razy jest wedlug mnie bez sensu i zabiera tylko miejsce na dysku. Dziękuję postoję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 21:24, gomez0 napisał:

> Mi jeszcze 1-2 dni zostały bo zamuwilem poczta ! JUZ NIEMOGE SIE DOCZEKAC!!!


ja tak samo, tosz''owi juz doszła. Ja mieszkam na zadupiu w Nowym Sączu wiec paczki najwczesniej
spodziewam sie jutro;/ DOPIERO JUTRO a inni juz pykają

Oj coś o tym wiem, niemartwcie się ludzie nie czekacie sami:/ Oby jutro doszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurczę ! trudni ci nekroni :/ czy jest jakiś sposób na ich całkwoite zabicie ??bo one ciągle się odradzają i musze przy nich zostawiać jednostki żeby ich spowrotem uziemiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 21:49, mule napisał:

Hej, mam pytanko czy każdy MUSI mieć zainstalowane DoW i WA aby DC zapytało się o klucze po
pierwszym uruchomieniu? Bo mnie to powaliło...



No ja tam nie wiem, ale też się nad tym zastanawiałem - w końcu 2.5gb tego samego w ramach jakiejś bzdurnej weryfikacji... Próbować nie będę bo instalować potem na nowo DoW+WA+patchować się zwyczajnie nie chce (jeszcze z sidików) Na pocieszenie powiem że gra jest wypasiona:)) Kilka spostrzeżeń:
- chodzi bez płytki!:D Czyli nie trzeba się męczyć z szukaniem cracka (heh) lub ew. robieniem obrazu dvd (to dla tych którzy tak jak ja nienawidzą wkładania płytek przy każdym uruchomieniu gry) - klepiemy seriala i hulamy:D
- porawiono SI (bardziej agresywna?) przynajmniej takie mam odczucie...
- zwiększono rolę niewidzialności w rozgrywce
- no i są duże limity jeżeli chodzi o produkcję pojazdów (tylko jeden whirlwind dla KM) ;/
To taki zlepek pierwszych wrażeń po 2h na Krucjatą... Życzę wszystkim tym co jeszcze nie dostali przesyłki żeby jutro z samego rana przesyłka dotarła! A tymczasem wracam do grania!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czytajcie ludzie dokumentacje ona jest w jezyku polskim!
i jest jak byk :
"Zauważ, że choć w kampanii dla jednego gracza możesz sterować wszystkimi dostępnymi rasami, to są one zablokowane w grze wieloosobowej. Jeśli zainstalowałeś uprzednio (lub zainstalujesz później) grę DAWN OF WAR i/lub WINTER ASSAULT zostaniesz poproszony o podanie kluczy do tych gier, aby odblokować pozostałe rasy w rozgrywkach wieloosobowych."

na CHLOPSKI rozum bo niektorzy maja problemy ;) :
"nastawiasz sie TYLKO na kampanie z Dark Crusade oraz i wylacznie na gre w sieci ze wszystkimi rasami!! - wywalasz podstawke oraz dodatek i instaluejsz TYLKO DC podajac 3 seriale == otrzymujesz gre sieciowa ze wszystkimi rasami no i kampanie z DC, kampanie z DoW i WA sa NIEDOSTEPNE!

masz DoW, WA oraz DC wszystko na raz zainstalowane? = masz kampanie ze wszystkich 3 gier + multiplayer dla wszystkich ras"

pozdrawiam, i wielu sukcesow w sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 22:47, crashkid napisał:

czytajcie ludzie dokumentacje ona jest w jezyku polskim!
i jest jak byk :
"Zauważ, że choć w kampanii dla jednego gracza możesz sterować wszystkimi dostępnymi rasami,
to są one zablokowane w grze wieloosobowej. Jeśli zainstalowałeś uprzednio (lub zainstalujesz
później) grę DAWN OF WAR i/lub WINTER ASSAULT zostaniesz poproszony o podanie kluczy do tych
gier, aby odblokować pozostałe rasy w rozgrywkach wieloosobowych."

na CHLOPSKI rozum bo niektorzy maja problemy ;) :
"nastawiasz sie TYLKO na kampanie z Dark Crusade oraz i wylacznie na gre w sieci ze wszystkimi
rasami!! - wywalasz podstawke oraz dodatek i instaluejsz TYLKO DC podajac 3 seriale == otrzymujesz
gre sieciowa ze wszystkimi rasami no i kampanie z DC, kampanie z DoW i WA sa NIEDOSTEPNE!

masz DoW, WA oraz DC wszystko na raz zainstalowane? = masz kampanie ze wszystkich 3 gier +
multiplayer dla wszystkich ras"

pozdrawiam, i wielu sukcesow w sieci


Wypraszam sobie. Chyba sam masz problem ze zrozumieniem mnie...
Jeżeli poświęcisz chwilę i przeczytasz mój post to zauważysz, że ja WIEM że tak trzeba zrobić i nawet dokładnie o tym zdaniu z instrukcji napisałem w poście. Nie zmienia to faktu że w wersji ANGIELSKIEJ (US, GB i inne) NIE MUSISZ TAK ROBIĆ. Wystarczy że zainstalujesz DC i podasz klucze WA i DoW i już możesz grać po sieci wszystkimi rasami!

Co do grania w kampanię to te zawsze były oddzielne. Pamiętaj, że po zainstalowaniu WA podstawka DoW ciągle była dostępna jako odrębny program. I mogłeś grać w którę grę chciałeś, WA lub DoW, uruchamiając odpowiedni plik wykonawczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha i żeby coś jeszcze wyjaśnić... bo widocznie niedoczytałeś.

GRA pod nazwą "Warhammer 40,000: Dawn of War - Dark Crusade" NIE prosi mnie o podanie dwóch kluczy produktu gier "Warhammer 40,000: Dawn of War" oraz "Warhammer 40,000: Dawn of War - Winter Assault" JEŻELI NIE MAM ich zainstalowanych.
INNYMI słowy:
Dostałem paczkę, zainstalowałem DC. Włączam i nic... Wychodzę i jeszcze raz uruchamiam... i znowu nic. Kombinował chwilkę. Po czym zainstalowałem DoW i WA uruchamiam DC i voila prosi o klucze.

W wersji US tak nie jest. Bo to marnotrastwo 2,5 Gb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować