Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer 40,000: Dawn of War – Dark Crusade – wkrótce premiera!

542 postów w tym temacie

Dnia 07.11.2006 o 20:27, Dann napisał:

Ok, paczka wysłana (przynajmjniej do mnie). Dojdzie najwcześniej we środę, bo to przesyłka
pocztowa ale grunt to to, ze jest juz w drodze :)
Powiadomię wszystkich ponownie, jak paczka trafi w moje ręce :)
GL


Sorry ... poprawka: nie "we środę" tylko "w piątek" : /
Teraz wszystko się zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hhmm... prosilbym o odpowiedz kogos kto juz zamawial droga kurierska: mieszkam w Bialymstoku i czy sa szanse ze gra przyjdzie do mnie jutro? bo jezeli tak to bym musial do szkoly nie isc bo nikogo innego w domu nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 20:57, Karolkie napisał:

hhmm... prosilbym o odpowiedz kogos kto juz zamawial droga kurierska: mieszkam w Bialymstoku
i czy sa szanse ze gra przyjdzie do mnie jutro? bo jezeli tak to bym musial do szkoly nie isc
bo nikogo innego w domu nie bedzie.


Poproś sąsiadkę żeby pilnowała, albo zadzwoń do Masterlinka z rana i im powiedz o której będziesz ;) ale do szkoły idź :)

Jest duża szansa, że dostaniesz paczkę jutro. Ja zawsze dostawałem następnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde zal mi było tych 7zł więcej na kuriera a tu sie okaze ze nawet w piatek moze nie przyjsc jak pisze ze przewidywana data dostawy to 9,10 listopada;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 21:15, zibi20 napisał:

heh pomyslcie sobie ze juz jutro (najwczesniej) zagracie sobie jako jedni z pierwszych w polsce
w DC !! *..*


jesteś w błędzie. bo jako pierwszy zagrał ten mały zgred, ten mały karzełek, ten co kradnie ludziom ich prace, ten pasożyt, przeciwieństwo porzadnego gracza... ten pirat !! ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 20:19, Kifa napisał:

Ja już czekam na pre-order od kiedy się pojawił w sklepie... A spodziewam się gry już w czwartek
(kurier), w końcu miasto Lublin nie jest zadupiem i takei rzeczy szybko tu działają... ;) A
spróbujecie, CDP, premierę "w ostatniej chwili" opóźnić... :P :P :P


Nie ma szans, bo jakby to zrobili, to chyba ludzie by rozniesli CDP osobiscie w realu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 17:59, ChrisBgnr napisał:

A mnie najbardziej irytuje postawa naszego kochanego dystrybutora, który widząc co tu się na
forum dzieje kompletnie nie reaguje... Ja rozumiem, że poślizgi się zdarzają (już nie wnikam
z czyjej winy) ale wypadałoby wygłodniałych graczy uprzedzedzić, że wszystko jest oki, albo
mamy zaaplikować sobie kolejną dawkę cierpliwośći w tabletkach... Tylko, że mój zapas jest
na wyczerpaniu... JA CHCĘ DARK CRUSADE!!!!!!!! ufff.... wdech.... wydech....


Pewnie cala ekipa pomagala w pakowaniu paczek i ich wysylaniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mowie o tych uczciwych graczach a nie o piratach !! a teraz mozesz sie pochwalic ze mozesz grac sobie w necie przyczym taki pirat nie moze XD

ja wysylke mialem za 1zeton :) wczesniej miaelm zarejestrowana gold wersje Wh40k Dawn of War +WA wiec moglem sobie 1 zeton zakupic i zaplacic za wysylke nim ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 23:01, zibi20 napisał:

ja mowie o tych uczciwych graczach a nie o piratach !! a teraz mozesz sie pochwalic ze mozesz
grac sobie w necie przyczym taki pirat nie moze XD

oj mylisz sie. ja przez neta nie zagram :( nie wiem czemu ale nie mogę stworzyć konto bo pisze ze nie można się połączyć z internetem :/ niby wszystko odblokowałem ale i tak nie chce działać :,( a Company of Heroes (też Relic) działa przez neta. nawet dzisiaj sobie grałem :) nie mam pojęcia o co z tym chodzi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to jeszcze muszę iść do szkoły więc pewnie jak wrócę będzie na mnie czekał (odebrany przez rodzicow) niczym jakiś prezent na święta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować