Zaloguj się, aby obserwować  
s2nto

Metallica

1730 postów w tym temacie

Dnia 12.03.2007 o 21:50, Sith66 napisał:

Moje ulubione kawałki to:
Master of Puppets, Whiskey In The Jar, The Unforgiven, Enter Sandman, Sad But True, Ain''t
My Bitch

tak się dziwnie złożyło,że moje też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że na tegorocznej trasie Metallica nie przyjedzie do Polski.
Ale przyjedzie za to Trivium i Slayer. Ślinka cieknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 17:39, Sith66 napisał:

Szkoda że na tegorocznej trasie Metallica nie przyjedzie do Polski.
Ale przyjedzie za to Trivium i Slayer. Ślinka cieknie...

Możliwe, że Slayerowi będzie towarzyszył Acid Drinkers-fajnie by było, bo to zajefajny Polski trash metal ;R :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 12:39, MroK666 napisał:

> Szkoda że na tegorocznej trasie Metallica nie przyjedzie do Polski.
> Ale przyjedzie za to Trivium i Slayer. Ślinka cieknie...
Możliwe, że Slayerowi będzie towarzyszył Acid Drinkers-fajnie by było, bo to zajefajny Polski
trash metal ;R :)


Będzie polski Behemoth. Więcej na moim GS. Ponieważ amerykański Mastodon odwołał występ na tym festiwalu gdzie Slayer będzie przyjedzie właśnie Behemoth.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 12:54, Sith66 napisał:

> > Szkoda że na tegorocznej trasie Metallica nie przyjedzie do Polski.
> > Ale przyjedzie za to Trivium i Slayer. Ślinka cieknie...
> Możliwe, że Slayerowi będzie towarzyszył Acid Drinkers-fajnie by było, bo to zajefajny
Polski
> trash metal ;R :)

Będzie polski Behemoth. Więcej na moim GS. Ponieważ amerykański Mastodon odwołał występ na
tym festiwalu gdzie Slayer będzie przyjedzie właśnie Behemoth.


Fajnie, nie wiedziałem o tym ;R :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 21:44, metkacper napisał:

słyszeliście nowe piosenki metallici ?? Napiszcie co o nich myślicie .Są na youtubie


Heh, nie musisz pisać kilku postów pod rząd.. kto chce przesłucha, kto nie to nie... Zresztą w tym wątku te piosenki były już wcześniej przedstawiane, na jednym GramSajcie też można posłuchać, jak i ogólnie rzecz biorąc są już od dosyć dawna powszechnie znane ;)

Jeśli już miałbym oceniać (choć wolę posłuchać ich "w świetle" całej płyty), to " Death is not the end" (czy "new song" jak kto woli) jest bardziej złożona, rzeczywiście w stylu sprzed albumów Lload, Reload, bardzo mi odpowiada i cieszy taki zwrot zespołu po numetalowym St. Anger (który swoją drogą nie był zły, ale kompletnie nie w stylu tego zespołu).
"The Other New Song", mimo iż znacznie prostsza w budowie i bardziej "przebojowa", to jednak sympatyczna i ciekawa. Ogólnie rzecz biorąc, zapowiadany "powrót do korzeni" pewnie rzeczywiście nastąpi, ale tylko jeśli przez owe "korzenie" mamy na myśli Black Album. Zespół stał się zbyt komercyjny, by powrócić na drogę wyznaczoną przez Kill''em All, Ride The Lightning, Master Of Puppets i And Justice For All

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak powiedział Cieniek. Black to to (raczej) nie będzie, ale zapowiada się ciekawie.
Na moim sajcie są kawałki jeśli by ktoś chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie moge się już doczekac nowej płyty!!! Swoją drogą to fajnie, że Metallica pomimo iż grają już ponad 20 lat jeszcze sie nie poddają i nagrywają coraz to nowe albumy!!! Trzeba im przyznac, że St.Anger wyszedł zajedobrze!!! Mam nadzieje, że z nową płytą będzie podobnie.............;R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli z nową płytą będzie tak jak z St. Anger, to będziemy świadkami końca Matalliki... Co do nowych utworów, jest lepiej niż na poprzedniej płycie, ale dużo gorzej niż za czasów świetności. Tak więc drugiego Master of Puppets raczej nie usłyszymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 10:04, Mroczny Rev napisał:

Jeżeli z nową płytą będzie tak jak z St. Anger, to będziemy świadkami końca Matalliki... Co
do nowych utworów, jest lepiej niż na poprzedniej płycie, ale dużo gorzej niż za czasów świetności.
Tak więc drugiego Master of Puppets raczej nie usłyszymy.

Ja sądze, że St. Anger wcale nie był taki zły. Fakt, że "Master of Puppets" to dobra płyta, ale "Matallika" nie słynie tylko z niej........;R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się dwa kawałki z nowopowstającego albumu podobają, ale niestety przypominają bardziej St.Anger niż
Master of Puppets czy Black.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować