• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Apocalypticc

Czarne plamy w Gothic 3 | Problemy, bugi. [m]

Pytanie

Mam bardzo duży problem !!
Daje na nową grę, czekam około 15 minut aż gra się załaduje.
Po załadowaniu jest ta cała walka w mieście i wszędzie są jakieś czarne plamy !! momentami nic nie widzisz, ani orków, ani ludzi. Po wyjściu z miasta problemu już nie ma.... Czy wiecie jak to naprawić ??
Dodam jeszcze że gra chodzi mi płynnie na minimalnych detalach, oto paprametry mojego kompa :
Nvidia geforce fx5600xt ( troche słaba, ale ciagnie dobrze i nie przycina się [tylko te przeklęte plamy])
1024 mb ram
Intel Pentium 4 2.90 ghz


P.S. Szukałem odpowiedzi na ten problem i dowiedziałem się jedynie tyle że inni również mają ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

638 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Po jakiejś godzinie grania pory dnia i pogoda zaczyna mi się zmieniać co kilka sekund (noc ,dzień ,mgła ,burza )
Czy ktoś wie jak temu zaradzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy ktoś komu nie uruchamia się GOTHIC tylko pojawia się logo i tekst "please insert....." ma może napęd DVD LG? Ja też mam ten problem i właśnie mam LG. Czy on może być problemem, tak jak ktoś wcześniej to napisał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

BUG...
przynajmniej tak mi się wydaje, bo kiedy chodzę sobie po świecie i pojadę kamerą w dół to nagle cały ekran miga na bialo,
kolejna sprawa, po wcisnięciu tyldy "`" ten pasek który powinien się wysunąć też piekielnie miga :/

ktoś się z tym spotkał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

"Zauważyliście ten kształt na tle nieba? Tam, w oddali? Ja już kiedyś go widziałem..." To cytat z 2 dnia! Czy to zdradza fabulei pojawi sie sniacy! CHolera!! takie rzeczy psuja mi zabawe z gry! po co te artykuly ujawniali!:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.11.2006 o 20:43, swierq2 napisał:

Po jakiejś godzinie grania pory dnia i pogoda zaczyna mi się zmieniać co kilka sekund (noc
,dzień ,mgła ,burza )
Czy ktoś wie jak temu zaradzić ?


Mam to samo.
Wygląda na to że to cały świat przyśpiesza :D. Po zrobieniu save''a okazuje sie że w ciągu 1-2 minut w grze mineło 80 dni. Cosik podobnego mam w Rome:Total War.. tyle że na o WIELE mniejszą skalę.... może ma kompa za szybkiego :P
Poza tym przy odpalaniu w 50% przypadków resetuje mi kompa.

Taka malutka dygresyja:
Skoro polska wersja jest podobna najbardziej zaawansowana/odbugowana to co musiało się dziać w werji niemieckiej???? Strasznie przypomina mi to akcję z Chorme.... tyle że wtedy nie było aż tak źle!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.11.2006 o 16:51, arwena30 napisał:

> "Please insert the Gothic III CD/DVD into your drive and start the game again. Do not
remove
> the disc while playing."

Zrób tak: odpal z płyty plik DrvSetup.exe (bodajże w folderze support). Są to sterowniki do
TAGESA czyli zabespieczenia, które sprawdza czy płyta jest orginalna, jeśli sterowniki te nie
są zainstalowane gra nie może potwierdzić legalności i zwraca ci błąd jakoby płyty nie było
w napędzie.


Ja chciałem w tym miejscu podziękować. U mnie w końcu to pomogło (po przeinstalowaniu gry oraz po zainstalowaniu tego vcredist_x86.exe (nie wiem czy miało to znaczenie).

U mnie było tak, że zainstalowałem najpierw z *.iso (zrobiony z legalnej płyty dla własnej wygody). Przy uruchomieniu pojawił się błąd, więc włożyłem płytę. Poszło. Dopiero później się pojawił problem. Występował nawet po przeinstalowaniu z płyty a nie z *.iso. Pomógł dopiero ten DrvSetup.exe.

Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam! mój sprzet to athlon 3200+ 1GB ram (400) gf 6600GT 256MB dziś zainstalowałem Gothica na srednich detalach przy 1024x 768 chodzi w miare dorze czasami się przytnie. chciałbym się spytać kogoś kto ma podobny sprzet tylko więcej ramu (czytaj 1,5GB) albo ma jakieś pojecie czy warto zainwestować w kość 512.Czy będą widoczne tego efekty czy raczej nie warto wywalać kase?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.11.2006 o 22:29, gotikmaniak napisał:

"Zauważyliście ten kształt na tle nieba? Tam, w oddali? Ja już kiedyś go widziałem..." To cytat
z 2 dnia! Czy to zdradza fabulei pojawi sie sniacy! CHolera!! takie rzeczy psuja mi zabawe
z gry! po co te artykuly ujawniali!:/



a Ty psujesz mi !! tu piszemu o błedach w grze !! specjalnie nie czytam artykułów z Tygodnia z GOTHIC 3 zeby sobie fabułey nie psuc a tu taki ZONK !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.11.2006 o 20:37, Akashi napisał:

Nie jest to informacja ogólna,.. do wszystkich zainteresowanych.

Pozdrawiam

Och to ty! Widziałem cię w "CDProjekt insiden listopad 2006". Jesteś nowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

UWAGA WAŻNE:
Wyprzedzająć tysiące postów typu: "czy pogram sobie na takim kompie" albo "na jakich detalach pociągnie mój komputer G3" podaje stronkę która "sprawdzi" wasz komputer i poda wam jak będzie wam chodził G3:
http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest - w "Select a product from the drop-down list below." trzeba wybrać Gothic 3 i potem nacisnąć "can you run it?". Po zainstalowaniu programiku wyświetli się wam czy w ogóle wasz PC da radę włączyć G3, a jeśli tak to w jakich detalach. Dziękuję!
Mam prośbę do moderatórów żeby ten link pojawiał się na początku każdej strony tematu, co zapobiegnie odwiecznym postom "czy pójdzie mi....?"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.11.2006 o 23:19, 4YoU napisał:

[m]


Sory ale po kliknieciu w "can you run it" pojawia sie ocs w rodzaju pobierania tzn widac na stronce jakis postep. Czekam 15 min i nic sie nie dzieje postep stoi w miejscu a lacze wcale nie jest obciazone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.11.2006 o 22:39, Fiury napisał:

[m]


A u mnie i tak mimo iż wykonałem te czynnosci nadal pojawia sie to samo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.11.2006 o 00:13, Valdar 2.4 napisał:

[m]
A u mnie i tak mimo iż wykonałem te czynnosci nadal pojawia sie to samo :(


A jaki masz napęd DVD? jakiej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.11.2006 o 23:19, 4YoU napisał:

[m]


SEG nie pokazuje do końca faktycznych wyników - wg niego powinienem grać na średnich - a gram na low...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować