• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Apocalypticc

Czarne plamy w Gothic 3 | Problemy, bugi. [m]

Pytanie

Mam bardzo duży problem !!
Daje na nową grę, czekam około 15 minut aż gra się załaduje.
Po załadowaniu jest ta cała walka w mieście i wszędzie są jakieś czarne plamy !! momentami nic nie widzisz, ani orków, ani ludzi. Po wyjściu z miasta problemu już nie ma.... Czy wiecie jak to naprawić ??
Dodam jeszcze że gra chodzi mi płynnie na minimalnych detalach, oto paprametry mojego kompa :
Nvidia geforce fx5600xt ( troche słaba, ale ciagnie dobrze i nie przycina się [tylko te przeklęte plamy])
1024 mb ram
Intel Pentium 4 2.90 ghz


P.S. Szukałem odpowiedzi na ten problem i dowiedziałem się jedynie tyle że inni również mają ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

638 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 04.11.2006 o 12:54, Xardas33 napisał:

> Jak zrobic screeny ?
wciskasz print screen i (w przypadku gothica) screeny odrazu się pakują do jakiegoś folderu
ale nie wiem do jakiego bo jeszcze nie robiłem screenów.
pzdr

Madra decyzja programuistow, zeby zrobienie screena zrobic pod print screenem. A pewnie wrzuca screeny do katalogu z ustawieniami i save''ami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

mam takie pytanie: czy na Pentium4 3 ghz, radeon x 1300 256mb, i 1024 mb ramu Gothic 3 bedzie chodzil na minimalnych ustwieniach dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Naprawili to słonce przechodzace przez sciany ? Bo zmienilem rozdzielczosc i w jaskini zaczelo mi slonce swiecic - zreszta wszedzie indziej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Co do jakosci dialogow mowionych, to musze powiedziec ze cos mi brzecza te dzwieki. Nie wiem dlaczego ale nie sa czyste. Jak jest u was ? Czy to wina mojej karty muzycznej czy moze CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.11.2006 o 13:07, Darko82 napisał:

Co do jakosci dialogow mowionych, to musze powiedziec ze cos mi brzecza te dzwieki. Nie wiem
dlaczego ale nie sa czyste. Jak jest u was ? Czy to wina mojej karty muzycznej czy moze CDP

Czasem jak jest problem z dziwekeim pomaga zmiana przyspieszenia sprzetowaego (np w dxdiag)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ponawiam pytanie: czy na Pentium4 3 ghz, radeon x 1300 256mb, i 1024 mb ramu Gothic 3 bedzie chodzil na minimalnych ustwieniach dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.11.2006 o 13:33, Darko82 napisał:

Powinien, przeciez masz podane minimalne wymagania. Wystarczy porownac !


Tak, ale w spisie kart nie ma radka x 1300, wiec sie boje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.11.2006 o 13:35, bajron napisał:

> Powinien, przeciez masz podane minimalne wymagania. Wystarczy porownac !

Tak, ale w spisie kart nie ma radka x 1300, wiec sie boje :P


Nie boj sie. Porownaj wlasciwosci swojej karty z tymi podanymi i bedziesz wiedzial.

Dzwieki ambient to jakas porazka !!! W lasach nie ma zadnych fajnych odglosów tak jak to bylo w poprzednich czesciach . Tylko jakies lipne papugi na calym obszrze lasow - bo tak to brzmi ! Tutaj WIELKIE ROZCZAROWANIE ! Zwierzeta nie wydaja dzwiekow. np. scierwojady. lub bardzo ciche i lipne gdakanie. Czy oni wogole daja ostrzezenie ??? Pada deszcz a gdzie go slychac ? Wogole nie slychac deszczu , a co z mieczem i odglosami walki ? Wogole tego nie slychac . Jest tego wiecej, ale nie bede robil listy . Czy to jest jakis BUG ????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.11.2006 o 13:38, Darko82 napisał:

[m]
Jest tego wiecej, ale nie bede robil listy . Czy to jest jakis BUG ????????????


chyba bóg bo u mnie słychac wszystko ładnie i pięknie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

to najpewniej jest bug...bo niemożliwe żeby w tym kierunku gra się cofnęła,
zresztą to pewnie nie bug, a problem u Ciebie z kompem lub kartą dzwiękową...
tak przy okazji... bug nie pisze się przez "u" ? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Był juz taki błąd omawiany i czy ktos go ma, ze czesto podczas dialogu postacie nie wypowiadaja swoich kwestii tylko leci sam tekst? Oczywiscie chodzi mi o wersje PL?! Czy to bug czy moze jakies bledy w polonizacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam jeszcze inaczej bo postacie mówią co mają do powiedzenia, ale nie pojawia się tekst. W opcjach nie ma włączenia tekstu, więc nie wiem co zrobić. Może jakiś przycisk na klawiaturze kliknąłem. POMOCY!! Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A ja mam takie problemy:kiedy chce zalaczyc g3 to-albo mi sie nie zalacza i nic sie nie dzieje albo mi wyskakuje blad albo zalacza sie i reklamowki leca a potem w memu glownym nic nie widac tylko leci muzyka(zajeb****)albo mi sie zalacza i w czasie reklamowek mi wyskakuje jakis blad ze "sterownik ekranu przestal normalnie pracowac"!

Aha zapomnialem :jeszcze mi czasem wyskakuje jak chce zalaczyc costam...:"Wer is the Guru"i costam pisze...
Spelniam wszystkie minimalne wymagania oprocz RAMu mam 256 i dwa optymalizatory dzieki ktorych mam 664 RAM i mam tez zainstalowanego TWEIKa.Mam Pentium 4 2.60 Radeon 9000...
CO MAM ZROBIC?! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować