Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźminowy konkurs Halloweenowy

136 postów w tym temacie

Trochę dziwnie jest to zorganizowane... Zauważyłem, że jeśli robi się to za szybko to mi się dwie ostatnie gęby liczą jako jedna i potem mam już całkowicie pustą plansze, ale nie wyskakuje mi, że zakończyłem tylko cały czas brakuje mi jednego. Jak zrobię wszystko tam samo, ale w czasie dłuższym, niż 5s to wówczas wszystko wyskakuje jak należy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, takiego Konkursu jeszcze nie było :) ! Chyba zaraz wezmę się do niszczenia myszki ;> .

PS Czy będzie jeszcze jakaś okazja, by znaleźć się w Creditsach Gry ;) ? Coś na kształt opisu postaci, konkursu który był, a w którym nie wziąłem udziału. ARGH. No, ale nie będę przynudzał, LPM w dłoń i "jadymy".

PPS Kartka Wiedźmińska znajduje się u mnie na "jednym z honorowych miejsc", obok innych pokrewnych "bajerów". Z chęcią coś bym tam jeszcze dorzucił, khe, khe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja zaraz sie nabawię zespołu cieśni nadgarstka. ;-)
Nie dam rady dojśc do takiego czasu. 3,5s to masakra. Mam nadzieje, ze wiedźmińskie kartki świąteczne też będą w tym roku. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 15:35, Kazik1010 napisał:

2. Czy można wysyłać kilka razy odpowiedz ?

"Funky Monk [CDPR]: Każdy e-mail może być dodany tylko raz."

To tyle w tej kwestii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 15:42, Evil Khan napisał:

poczytajcie na stronie głónej wiedźmina jakie ludzi mają wynki - 3,5 sek. !!! Nie ma szans...


Ja się zastanawiam jakim to trzeba być automatem aby dojść do 3 sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale szajs.jak juz ostatnie znalazlem to mi wodle nie zalicza wszytkich i mimo ze je znalazlem do mam 7/8 i kicha.zrypalisci panowie sprawe z ta gieka.co tzeeba zrobic aby bylo wszysko dobre???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować