Zaloguj się, aby obserwować  
Revanchist

Beast Wars - forumowa gra RPG

453 postów w tym temacie

nie wiem jak dokłandnie pisać mam nadzieje ze bedzie dobrze

Ja i Grantrax postanowilismy napaść jakis transportowiec energonu dla zasilenia naszej bazy i nas włączyliśmy naped nadprzestrzenny i szukaliśmy konowju mielismy szczeście bo właśnie z planety wylatywały 3 transportery ukrylismy się zaatakowaliśmy i.....


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 21:02, Adamido napisał:

Wychodzę z bazy w poszukiwaniu wszelkiego złomu/części który mógłby się przydać w naprawie
Maximali...



Wiesz,że odpadł pewien fragment statku i rozbił się gdzieś przy pewnej formacji skał,więc ruszasz tam.Transformujesz się,bo stężenie energonu jest bardzo niebezpieczne.Podróż zajmuje ci kilka minut.Gdy docierasz na miejsce,widzisz pewną ważną część (chyba,specjalistą nie jesteś:).Postanawiasz ją wziąć i zabrać do bazy,niech zbada ją twój krewny,Rhinox,w końcu naukowiec.Ale jak podchodzisz bliżej,słyszysz bardzo głośne bzyczenie.W okolicy jest wielka osa.To nie jest normalne,ale upewniasz się,że to Predacon,gdy Waspinator cię atakuje!Transformujesz się i wyciągasz miniguna,aby przerobić wrogiego latacza w mączkę kostną...

ZOSTAJESZ UWIĄZANY W WALKĘ
(dopisz,jakich umiejętności używasz,twoje manewry,ja wygeneruję wynik starcia).


DO WSZYSTKICH GRACZY:
Maximale i Predacony to nie są ROBOTY,mają po prostu mechaniczne ciała.Zapomniałem dodać wcześniej,ale ciała Transformerów same się regenerują do pewnego stopnia.W bazie są komory regeneracyjne [CR CHAMBERS], które leczą całkowicie,ale trwa to przez pewien czas i nie można wtedy wyruszać na wyprawy.


I gratulacje awansu,ja zostałem zdegradowany:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem jednego Maximala. Wraz z moim kumplem Norbertem postanowiliśmy z infiltrować go. Użyłem Beasts Mode Pająk i zaczołem go śledzić. Po zdobyciu informacji gdzie idzie zwołałem do siebie Norberta i dałem mu znak do ataku. Rozpoczelismy atak na Rinhora . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No trochę przesadzasz,akurat nie jesteście na Cybertronie,tylko na innej planecie...nikt o was nie wie...

A więc zgodnie z postem NFSU2.00:
Razem z Gantraxem tropicie Rhinora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.11.2006 o 21:11, Skywalker560 napisał:

I gratulacje awansu,ja zostałem zdegradowany:(.


Przykro mi z powoda degrady ale za co zostałeś zdegradowany? a adamino gratulacje z powodu awansu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam biec w kierunku przeciwnika strzelając mu w skrzydła z miniguna.Kiedy do niego dobiegam atakuje go ogonem i z obrotu mieczem-wiertłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 21:17, Skywalker560 napisał:

No trochę przesadzasz,akurat nie jesteście na Cybertronie,tylko na innej planecie...nikt o
was nie wie...

A więc zgodnie z postem NFSU2.00:
Razem z Gantraxem tropicie Rhinora...

nie wiedziałem dokładnie jak piśać


Ja z Grantraxem postanowilismy zaatakować baze maximalów podczas ataku uaktywniamy beasts mode i ruszamy do ataku ja i Grantrax atakowaliśmy z broni strzeleckiej kiedy podbieglismy wykonalismy kilka ciosów nasym uzbrojeniem i....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 21:13, NFSU2.00 napisał:

Zauważyłem jednego Maximala. Wraz z moim kumplem Norbertem postanowiliśmy z infiltrować go.
Użyłem Beasts Mode Pająk i zaczołem go śledzić. Po zdobyciu informacji gdzie idzie zwołałem
do siebie Norberta i dałem mu znak do ataku. Rozpoczelismy atak na Rinhora . . .


Dołącza do was Terrorsaur,który zawsze chce zniszczyć jakiegoś Maximala,poza tym,że ma ochotę stać się przywódcą Predaconów.Nie obchodzi was to,że Waspinator jest właśnie ostrzeliwany przez surowego i opanowanego Rhinora,za to macie okazję go ostrzelać,bo Waspie przynajmniej odwrócił uwagę wojownika Maximali...

ZOSTAJECIE UWIĄZANI W WALKĘ:
Terrorsaur poleca wam,abyście zakradli się za skały i ostrzelali Maximala,a on ze swojego karabinu ostrzela go z powietrza,gdy ten nie będzie się tego spodziewał...
(opiszcie wasze działania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 21:18, Adamido napisał:

Zaczynam biec w kierunku przeciwnika strzelając mu w skrzydła z miniguna.Kiedy do niego dobiegam
atakuje go ogonem i z obrotu mieczem-wiertłem.


Waspinator przerażony twoim atakiem ma zamiar uciekać,ale nie ma jak...Zadajesz mu ciężkie obrażenia i pokonujesz go,otrzymujesz 200 Exp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekaj,czekaj,Grantrax atakuje Rhinora przy formacji skał,jesteś razem z nim i Terrorsaurem,zakradacie się do niego,gdy wojownik Maximali jest zajęty rozwalaniem Waspinatora.

Teraz opisz twoje działania.
ZOSTAJESZ UWIĄZANY W WALKĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybko ruszam na pomoc moim przyjaciołom Maximalom w walce przeciwko Predaconom...

Od razu ostrzeliwuje wroga moim Minigunem cały czas biegnąc w ich stronę.Kiedy jestem blisko robię cięcie miezem-wiertłem oraz robię obrót w trakcie którego atakuje ogonem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 21:31, Skywalker560 napisał:

Czekaj,czekaj,Grantrax atakuje Rhinora przy formacji skał,jesteś razem z nim i Terrorsaurem,zakradacie
się do niego,gdy wojownik Maximali jest zajęty rozwalaniem Waspinatora.

Teraz opisz twoje działania.
ZOSTAJESZ UWIĄZANY W WALKĘ


Ja i Grantrax atakujamy rhinora z broni palnej a terrorsaur walczy w zwarciu po krótkim czasie wojownik maximali zostaje pokonany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem go ostrzeliwać z za skały, a Norbertowi Kazałem zakraść się do niego:
- Ale Terrorsaur kazał nam ostrzeliwać go z za skał.- Powiedział Norbert
- A wiesz dlaczego? Bo sam sobie to wszystko chce przypisać a jak zniszczysz tego Maximala szybko uciekaj do bazy, a ja zajme się Terrorsaur''em jakby chciał powiedzieć wszystko Megatronowi.- Odpowiedziałem mu.
I rozpoczeliśmy nasz plan ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamierzasz wykorzystać cyberjad aby powalić przeciwnika.Może uda ci się go wziąć jako zakładnika zabrać do bazy Predaconów,zanim wezwie swoich przyjaciół.Jednocześnie Rhinor jest zajęty Waspinatorem,któremu właśnie dokopał.Masz plan,aby wkopać Terrorsaura.Rzucasz kamieniami w kierunku wroga,ale tak,aby nie zorientował się,skąd on został rzucony.Wszystko to po to,by Rhinor zaatakował,a Terrorsaur myślał,że już atakujemy.Wtedy on zaatakuje i odwróci uwagę wojownika Maximali,a ty go zatrujesz cyberjadem.

Wszystko idzie jak po maśle,Rhinor odruchowo strzela w kierunku odgłosu w kierunku odgłosu uderzającego kamienia,a Terrorsaur myśli,że już rozpętała się walka.Leci i ostrzeliwuje Rhinora ze swego karabinu.

GRANTRAX - MOŻESZ WYKORZYSTAĆ CYBERJAD NA RHINORZE,MOŻE CI SIĘ UDA

RHINOR - ZOSTAJESZ UWIĄZANY W WALKĘ Z TERRORSAUREM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostrzelałem wroga po nogach i uderzyłem go ogonem w nogi, następnie zaatakowałem mieczem w klatkę piersiową by zwalić go na ziemię i wycofać się z resztą Maximali do bazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 19:50, Adamido napisał:

Ostrzelałem wroga po nogach i uderzyłem go ogonem w nogi, następnie zaatakowałem mieczem w
klatkę piersiową by zwalić go na ziemię i wycofać się z resztą Maximali do bazy.


Terrorsaur został zestrzelony.Przypłacił swoją pychę kolejną klęską.Ciekawe,kiedy Megatron zacznie uważać przyłączenie go do załogi Darksyde za jedną z największych porażek?

Za pokonanie Terrorsaura otrzymujesz 200 Exp.

(Aha,przez przeoczenie napisałem na początku tematu o awansie na 1 level.To oczywiście mój błąd.)

Masz teraz 400 Exp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 20:04, Adamido napisał:

Niezzwłocznie ruszam na ratunek innym maximalom których zaatakowały Predacony...


Natrafiasz na więcej nieprzyjaciół.Na pomoc Grantraxowi i Norbertowi przybył Scorponok i Tarantulas.Scorponok ostrzeliwuje ciebie z rakiet,a Tarantulas z działek.Daje to szansę Grantraxowi,który wystrzeliwuje w ciebie strzałę z cyberjadem.Powala cię na ziemię i powoli tracisz przytomność.

Grantrax - za pokonanie Rhinora otrzymujesz 200 Exp.

Na pomoc Rhinorowi przybywa Cheetor.Osłania go i ostrzeliwuje atakujące Predacony.Tymczasem Norbert jednym strzałem powala go na ziemię i ciężko rani.Zauważa to Optimus Primal i ostrzeliwuje nieprzyjaciół.Predacony,wycofujecie się do bazy.

Norbert - za pokonanie Cheetora otrzymujesz 200 Exp.

Maximale,wracacie do bazy.Rannego Cheetora zabiera Primal,zaś Rhinox bierze nieprzytomnego Rhinora na plecy i gnają z powrotem do bazy.

Rhinor i Cheetor - zostajecie wysłani do komory regeneracyjnej.Leczenie potrwa ok.pół godziny.

Rhinor - 400 Exp/1000 Exp
Norbert - 200 Exp/1000 Exp
Grantrax - 200 Exp/1000 Exp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować