Zaloguj się, aby obserwować  
Revanchist

Beast Wars - forumowa gra RPG

453 postów w tym temacie

Ja i Norbert ruszyliśmy na polowanie na swej drodze spotkalismy maximala raczej 2 ja i Norbert zaatakowaliśmy z broni palnej i potem ruszylismy do ataku i.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rhinor odebrał sygnał i ruszył na pomoc Maximalom.
Zaatakowałem ich strzelając z broni palnej a kiedy dobiegłem do przeciwnika zaatakowałem ogonem i robiąc obrót wbijałem ostrze w klatkę piersiową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obydwaj Maximale,Cheetor i Rattrap,byli całkowicie zaskoczeni waszym atakiem.Ostrzeliwujecie ich i trafiacie ich,zadając Cheetorowi lekkie obrażenia.Tymczasem Norbert zauważył nad wrogami skały i strzelił w ich kierunku.Skały spadły na nich,i choć nie zasypały ich,Rattrap nie mógł się ruszyć,bo głaz przygniótł mu nogę.Cheetor chciał go wyciągnąć,ale ty tymczasem celujesz w niego z chęcią zabicia.Młody Maximal jest zaskoczony,ale Norbert stanowczo zabrania ci strzelić,gdyż jest to niezgodne z honorem.Ty zaś uważasz,że zawsze trzeba korzystać z szansy zniszczenia nieprzyjaciela.Wasze dywagacje przerywa Rhinor,który odrzuca Norberta,a ciebie ciężko rani.Norbert oddaje w kierunku Rhinora kilka strzałów,ale ten uskakuje.Tymczasem Cheetor odwraca się i strzela.Pociski lecą w twoim kierunku,ale Norbert rzuca się,aby ciebie zasłonić i to on dostaje.Ale rany niewiele mu robią i bierze cię na plecy,by odnieść cię do bazy Predaconów.

Rhinor tymczasem pomaga przyjaciołom i zabiera ich do bazy.Cheetor jest jedynie lekko ranny,wydobrzeje.Rattrapowi nic się nie stało,a Rhinor nic sobie z obrażeń nie robi.

Grantrax,za sprytny sposób na unieruchomienie dwóch wrogów otrzymuje 350 Exp. (bo ich nie pokonałeś)
Norbert,za osłonienie towarzysza i działanie zgodnie z honorem otrzymuje 350 Exp.
Rhinor,za pokonanie Grantraxa i pomoc przyjaciołom otrzymuje 250 Exp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem w bazie Predaconów...
Dinobot jest zły na Megatrona.Uważa go za głupca i niekompetentnego przywódcę.Poza tym wylądował na złej planecie,nie Ziemi!Tymczasem wchodzi Megatron,który żartuje sobie z wojownika.Dinobot wyzywa go na pojedynek o przywództwo nad Predaconami,ale Megatron drwi z niego i nie przyjmuje wyzwania.Dinobot odchodzi od Predaconów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 17:32, Adamido napisał:

Zbieram złom do kupy i w okolicy bazy próbuje zbudować kilka działek obronnych.


Coś ci nie wychodzi,ale pomaga ci Rhinox i pokazuje,jak ustawiać działka.Z części udaje wam się zbudować 5 działek,Rattrap pomaga wam w ich rozstawianiu.

Za każde ustawione działko otrzymujesz 50 Exp (W ich budowie pomagał ci Rhinox,a poza tym nie masz odpowiedniej umiejętności) - łącznie 250 Exp.

Dodatkowo natrafiasz na 50 sztuk energonu.

W chwili masz 900/1000 Exp.Jeszcze trochę i otrzymasz kolejny poziom doświadczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Sorkz nie wiedziałem że jest umiejętność łączenie-myślałem że naprawa wystarczy.Aha mogę za ten energon coś kupić??]

Udaję się na zwiad w poszukiwaniu złomu oraz wytropienia skąd przychodzą Predacony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 19:32, Adamido napisał:

[Sorkz nie wiedziałem że jest umiejętność łączenie-myślałem że naprawa wystarczy.Aha mogę za
ten energon coś kupić??]


Niedługo wprowadzę kupowanie,ale tylko w bazie oczywiście:).

Aha,co do tej umiejętności - to moja pomyłka.Sorka.Oczywiście dostajesz 575 exp.

Masz kolejny poziom!
Otrzymujesz 0,5 punktu na rozdysponowanie między cechy (nie umiejętności,zaznaczam!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Zagadaj do mnie na GG:P]

Zwiększam sprawność:Aktualnie posiadam 2.5 punkta sprawności.

Ruszam na poszukiwanie jakichś Predaconów, skradam się i staram się ich wywabiać pojedynczo.Oczywiscie nie idę sam.Biorę ze sobą Rattrapa do pomocy we wskazywaniu wrogow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 19:32, Adamido napisał:

Udaję się na zwiad w poszukiwaniu złomu oraz wytropienia skąd przychodzą Predacony..


Dołączają do ciebie wszyscy Maximale.Idziecie sobie,ale napotykacie Dinobota,który wyzywa Optimusa na pojedynek o dowództwo nad Maximalami.Już zmienił kod aktywacyjny.Optimus,choć niechętnie,przyjmuje wyzwanie,ale Maximalom się to nie podoba.Dochodzi do walki na kłodzie nad wielką przepaścią.Walka jest zaciekła,ale Optimus próbuje przekonać potężnego wojownika,aby po prostu dołączył do nich.Jednak Dinobot odmawia.Walka dalej się toczy.Jej przebieg jest niefortunny raz dla Optimusa,raz dla Dinobota,ale dzięki temu,że Predacon przestrzega kodeksu honoru,walka jest bardzo uczciwa.Nagle jednak potyka się i zaczyna spadać,ale Optimus go łapie.Ponieważ energon zaczyna na was wpływać,wszyscy transformujecie się.Optimus wyciąga Dinobota,ale nagle nadlatują rakiety,które uderzają w kłodę...Predacony,na czele z Megatronem,zaatakowały!

WSZYSCY ZOSTAJECIE UWIĄZANI W WALKĘ!

(teraz każdy wybiera swój cel i jakich umiejętności używa,a ja określę wynik)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzucam sie na wroga z moja tradycyjna kombinacja czyli ostrzal z miniguna podczas biegu i obrot uderzenie ogonem i
cios mieczem-wiertlem z polobrotu(:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 20:02, Adamido napisał:

Rzucam sie na wroga z moja tradycyjna kombinacja czyli ostrzal z miniguna podczas biegu i obrot
uderzenie ogonem i
cios mieczem-wiertlem z polobrotu(:D)


Dobra,tylko nie biegnij na ślepo i wskaż:Norberta,Grantraxa,Scorponoka,Megatrona,bądź jednego z lataczy.
Pozostali Maximale cię osłaniają i ostrzeliwują wroga.Obrywa Terrorsaur i Waspinator.Dinobot zaczyna walczyć po waszej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Dobrze ale zagadaj na GG:P]

Minigun jest najlepszy na lataczy ktorych chce zniszczyc na samym poczatku.Postanawiam wykonczyc Waspinatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 20:07, Adamido napisał:

[Dobrze ale zagadaj na GG:P]

Minigun jest najlepszy na lataczy ktorych chce zniszczyc na samym poczatku.Postanawiam wykonczyc
Waspinatora.


Razem z salwą Optimusa wykańczacie słabeusza.Ponieważ jest to wspólne zwycięstwo,otrzymujesz 100 Exp.
Nagle atakuje cię Scorponok.Wystrzeliwuje w ciebie kilka rakiet,ale ty ich unikasz,i rzucasz mieczem wiertłem w niego.Dostaje,a ty podbiegasz bliżej i zadajesz mu kilka silnych ciosów i rzucasz nim o glebę.Oszołomiony Pred nie ma już siły dalej walczyć.Dostajesz 200 Exp.

Nagle zza skał ostrzeliwuje cię Tarantulas,więc chowasz się za jakąś skałą i planujesz następny ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 20:20, Adamido napisał:

Od czasu do czasu wychylam się ostrzeliwując Tarantulasa.Krzyczę-Potrzebna pomoc!Niech ktoś
zajmie na chwilę Tarantulasa!



Podbiega Cheetor i zaczyna strzelać do niego.Niestety,przez jego nieuwagę,staje się łatwym celem dla Megatrona,który go trafia.Cheetor wpada między skały.Podchodzi do niego Megatron i mówi: - Nie powinieneś się bawić w wojnę,młodzieńcze.Odejdź,bo jeszcze stanie ci się krzywda.Na szczęście w stronę Megatrona leci salwa,która zmusza go do uniku,i Cheetor wycofuje się.Ale za Tarantulasem pojawia się Dinobot,który przebija go mieczem wiertłem i odrzuca.Teraz możesz wycofać się z powrotem do reszty Maximali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cofam się do reszty Maximali, ciągle osrtrzeliwując przeciwnika.
-Możemy wygrać!Przegońmy ich stąd!Ponieśli duże straty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 20:30, Adamido napisał:

Cofam się do reszty Maximali, ciągle osrtrzeliwując przeciwnika.
-Możemy wygrać!Przegońmy ich stąd!Ponieśli duże straty!


Dinobot aż rwie się do zemsty na Megatronie,ale Optimus nakazuje mu wrócić.Megatron zdaje sobie sprawę,że nie ma sensu już walczyć i daje rozkaz odwrotu.Jeszcze się spotkamy,Maximale!A wtedy się z wami rozprawię!

Optimus stwierdza,że ta bitwa to początek Beast Wars!Dinobot zostaje przyłączony do Maximali,ku rozpaczy Rattrapa:).

LISTA MAXIMALI:
Optimus Primal
Rhinox
Rhinor
Silk
Rattrap
Cheetor
Dinobot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 20:46, Adamido napisał:

Przeglądam pobojowisko w poszukiwaniu części które mogłyby poslużyć w celach skręcenia jakiejś
broni.


Znajdujesz parę kawałków Waspinatora,będziesz sobie je nosił przy pasie:).Nie znajdujesz nic złomu,ale jak wracasz do bazy,Rhinox daje ci coś,abyś się pobawił w majsterkowicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować