Zaloguj się, aby obserwować  
Revanchist

Beast Wars - forumowa gra RPG

453 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2006 o 20:49, Adamido napisał:

Niewiele myśląc próbuje z tego złomu skręcić coś pożytecznego...


Myślisz o fajnej pukawce i konstruujesz sobie lekki miotacz ognia.Teraz Predacony poczują przed tobą respekt (i nie tylko oni:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 20:55, Adamido napisał:

Więc zajmuje się naprawą wszelakich urządzeń w naszym statku.


Za zbudowanie lekkiego miotacza ognia otrzymujesz 115 Exp.
Rhinox cieszy się,że będziesz mu pomagał.Poza tym on będzie mógł zostać w bazie,podczas gdy ty będziesz walczył.Proponuje ci także,abyś mu pomógł w tworzeniu systemu obronnego Axalonu nazwanego Sentinel.

Możliwe odpowiedzi:)
1.Jasne!
2.Nie mam czasu na takie zabawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 14:01, Adamido napisał:

[wybieram 1]
Jasne:P


Tak więc wybierasz pomoc swojemu krewnemu.Podczas prac nad Sentinelem będziesz otrzymywał trochę doświadczenia.Po zakończeniu otrzymasz 300 Exp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od teraz można kupować w bazach przedmioty za energon zdobywany podczas wypraw.

Lista broni - ilość energonu:
Nóż - 50
Nóż energonowy - 300
Maczuga - 100
Razor Wheel - 200
Bat - 200
Miecz (standardowy) - 300
Obrotowe ostrze - 400
Pistolet - 150
Pistolety maszynowe (x2) - 200
Karabin - 200
Wyrzutnia strzałek - 300
Wyrzutnia dysków - 400
Minigun - 500
Wyrzutnia pocisków naprowadzanych - 500
Laser - 250
Pistolet fuzyjny - 300
Działo plazmowe - 400
Karabin fuzyjny - 500
Działo lodowe - 500
Miecz - wiertło - 500
Miecz oburęczny - 500
Miotacz ognia - 550
Blaster Cutlass - 600
Topór - 400
Ćwiekowana maczuga - 400
Włócznia - 400
Miecz energonowy - 600
Dwa miecze - 500

Ładunki wybuchowe - tylko dla Infiltratorów:
Ładunek wybuchowy - 300 (za ładunek)
Granaty - 500 (później ma się ich nieskończoną ilość!)
Głowica Energonowa - 1000

Broń specjalna:
Kij Iskry (? - Spark Staff)
- unikalna broń wymagająca przynajmniej 20. poziomu doświadczenia i współczynnika Inteligencji przynajmniej 5.Czerpie moc z Iskry bohatera.Gdy bohater jest Transmetalem II,zwiększa się ilość zadawanych obrażeń i dodawane są nowe moce.Koszt:500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 16:21, Norbocio napisał:

Ponieważ ciciałem ulepszyć siebie i baze poszykałem jakigos złomu moze znajde cos potrzebnego....


Nie znalazłeś żadnego złomu,za to natrafiłeś na 500 sztuk energonu.


I tu jedna uwaga:TFy nie ulepszają sami siebie.Więc może nie piszcie już o złomie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 16:24, Skywalker560 napisał:

> Ponieważ ciciałem ulepszyć siebie i baze poszykałem jakigos złomu moze znajde cos potrzebnego....


Nie znalazłeś żadnego złomu,za to natrafiłeś na 500 sztuk energonu.


I tu jedna uwaga:TFy nie ulepszają sami siebie.Więc może nie piszcie już o złomie:).



dobrze dobra

Postanowiłem poszukać maximalów żeby ich wykończyć zobaczyłem jednego i zaczołem pruć z moich pukawek i podbiegłem wykonałem kilka spektakularnych ciosówi......

Nie pisałem bo pisze książke nie nie mam czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 16:27, Norbocio napisał:

Postanowiłem poszukać maximalów żeby ich wykończyć zobaczyłem jednego i zaczołem pruć z moich
pukawek i podbiegłem wykonałem kilka spektakularnych ciosówi......


Napotkałeś Dinobota,który okazał się godnym ciebie przeciwnikiem.Unika twoich strzałów i zasłania się mieczem,a następnie strzela do ciebie z laserów optycznych.Dostajesz raz,ale nie robi to na tobie zbytniego wrażenia.Atakujesz go swoim mieczem i dochodzi do walki w zwarciu.Zadajesz kilka ciosów,wróg się zasłania i strzela do ciebie jeszcze raz,ale ty uskakujesz i strzelasz do niego z działa lodowego,Dinobot zostaje odrzucony.Teraz wyciągasz minigun i puszczasz w jego kierunku soczystą serię.Dinobot zostaje ranny.Postanawiasz wracać,bo nie jesteś pewien,czy nie jesteś czasem na terytorium Maximali i czy nie wysłali oni kogoś za Dinobotem.

Za pokonanie Dinobota otrzymujesz 200 Exp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobiegł zdeczka wkurzony Rhinox który rzucił się do pomocy swemu kumplowi.
Używam komba:Miniguny biegnąc do wroga,Cios ogonem,Podpalenie miotaczem płomieni i atak mieczem-wiertłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 17:21, Adamido napisał:

Dobiegł zdeczka wkurzony Rhinox który rzucił się do pomocy swemu kumplowi.
Używam komba:Miniguny biegnąc do wroga,Cios ogonem,Podpalenie miotaczem płomieni i atak mieczem-wiertłem.


Jest już za późno,Norbert już wraca,na dodatek strzela celnie i dostajesz raz.Nie ścigasz go dalej,wróg się transformuje i znika w głuszy.Ty tymczasem też się transformujesz i bierzesz Dinobota na grzbiet.Musisz się śpieszyć,bo niedługo energon zacznie wpływać na Dinobota.Galopujesz do bazy i ostawiasz wojownika do CR Chamber.

Za pomoc sojusznikowi otrzymujesz 50 Exp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 17:33, Adamido napisał:

Poszukuje złomu wszelakiej maści...


Idziesz z tym do Rhinora,który prowadzi cię w tajemnicy do jakiegoś schowka i daje złom,abyś zbudował sobie coś.Idziesz do swojego pokoju i zaczynasz majsterkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

próbowałem znowu zaatakować maxiamla jakiegoś miedzy czasie poszedłem poszukać troche metali i.....
potem zobaczyłem maximala wywaliłem 2 serie z miniguna potem z działa lodowego dokończyłem dzieło kilkoma obrotami mieczem wiertłem

ej skywalker daj swój gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 17:49, Norbocio napisał:

próbowałem znowu zaatakować maxiamla jakiegoś miedzy czasie poszedłem poszukać troche metali
i.....
potem zobaczyłem maximala wywaliłem 2 serie z miniguna potem z działa lodowego dokończyłem
dzieło kilkoma obrotami mieczem wiertłem


Maximal był kompletnie zaskoczony,więc go z łatwością pokonałeś,ale zauważasz,że pracuje nad jakimś urządzeniem.Podchodzisz bliżej i sprawdzasz,to jakiś skaner.Wykrywa on energon.Korzystając z jego odczytów kierujesz się tam,gdzie go najwięcej,ale zaczyna na ciebie wpływać,więc transformujesz się.Znajdujesz aż 500 energonu.Próbujesz skontaktować się z Megatronem,ale zakłócenia nie pozwalają ci na to.Zatem wracasz do bazy i mówisz mu wszystko.Tym zdobywasz jego uznanie.

Za pokonanie Maximala zdobywasz 200 Exp.
Za odnalezienie energonu i zabezpieczenie tej strefy otrzymujesz 100 Exp.


Masz w tej chwili

Dnia 07.11.2006 o 17:49, Norbocio napisał:

ej skywalker daj swój gg


5700654

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 18:54, Adamido napisał:

Wraz z Rattrapem i Dinobotem udajemy się na mały zwiad w celu znalezienia bazy Decepticonow.


Eee...Predaconów chyba:P.

Odnajdujecie ją,ale nagle widzicie jakąś jaskinię.Podchodzicie bliżej i słyszycie wyraźnie śmiech Tarantulasa i wrzask Cheetora.Wchodzicie do środka i zakradacie się.Otaczają was małe boty-pająki,więc rozwalasz je.Niszczysz ich 15.Idziecie dalej i widzicie Cheetora w sieci Tarantulasa,który chce zrobić mu krzywdę.Odwracasz się i tłumaczysz,aby słuchali twoich poleceń i działali zgodnie z twoim planem,ale widzisz,że Rattrapa i Dinobota już nie ma,bo rozpoczynają atak.

Dinobot się skrada,ale potrąca przez przypadek kamień,co alarmuje szalonego Predacona.Odwraca się i strzela w jego kierunku cyberjadem.Trafia i Dinobot pada na ziemię.Tarantulas odwraca się z powrotem i wraca do swojej pracy.

Teraz Rattrap staje za Tarantulasem i celuje w niego.Tarantulas odwraca się i kopie go z półobrotu.Szczur pada na ziemię i teraz to pająk w niego celuje.Widzisz,że twoi towarzysze mają przewalone.Teraz twoja kolej działania...

Tarantulas jest zajęty,więc zachodzisz go od tyłu (bez skojarzeń;P),ogłuszasz silnym ciosem,podnosisz go i zrzucasz w przepaść.Następnie ratujecie Cheetora i zabieracie Dinobota do Axalonu.

Za zabicie 15 botów-pająków otrzymujesz 75 Exp.
Za pokonanie Tarantulasa otrzymujesz 200 Exp.
Za pomoc przyjaciołom otrzymujesz 200 Exp.


Dodatkowo odnajdujesz 250 Energonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować