Zaloguj się, aby obserwować  
Revanchist

Beast Wars - forumowa gra RPG

453 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2006 o 19:51, Adamido napisał:

Poszukuje części do budowy broni wszelakiej.Szukam jakichś wraków lub podobnych...



[No właśnie:).Złom strikes back:).Wraków nie ma,chyba,że uznasz za nie Darksyde i Axalon:),ew. zniszczone wieżyczki.Zgłaszaj się po części do Rhinoxa.I jak mówisz o budowie broni,to mów,co chcesz zbudować.]

Zgłaszasz się do Rhinoxa.On ci je daje,ale pyta się,czy będziesz mu pomagał w budowie systemu obronnego bazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 19:55, Adamido napisał:

Staram się zbudować coś na kształt wielkich pazurów do walki wręcz.


Tworzysz tą broń i zakładasz na ręce.Chcesz ją wytestować,więc wychodzisz z bazy i rozwalasz jakąś kłodę niedaleko Axalonu i drapiesz kamienie.Wychodzi Dinobot i patrzy się na ciebie jak na dziwoląga,jak haratasz z niezwykłym zaangażowaniem kamienie i tym podobne:).Składa ci propozycję,bo wie,że wielki z ciebie wojownik,abyś z nim poćwiczył walkę.

Możliwe odpowiedzi:
1.Dobra,pokaż co umiesz!
2.Nie dzięki,wolę haratać kamienie...:).
3.Odejdź,przerośnięta jaszczurko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 20:00, Adamido napisał:

Dobra!Pokaż co umiesz!Ale pamiętaj.Nic złego nie chcę ci zrobić:P


Dinobot:Ja też ciebie nie skrzywdzę...za bardzo:).

ZOSTAJESZ UWIĄZANY W POJEDYNEK
(zgodnie z odezwą...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Przyjmuje iz jest to tylko walka wrecz:P]

Biegne na Dinobota.Wykonuje polobrot i atakuje ogonem.Po tym zaatakowalem go mieczem wiertlem a nastepnie wiellkimi szponami atakuje go w klatke piersiowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 20:06, Adamido napisał:

Biegne na Dinobota.Wykonuje polobrot i atakuje ogonem.Po tym zaatakowalem go mieczem wiertlem
a nastepnie wiellkimi szponami atakuje go w klatke piersiowa.


Dinobot jest wysokim i zwinnym wojownikiem,więc uskakuje ci i zadaje cios,ale ty odparowujesz go mieczem wiertłem,niestety broń wypada ci z rąk.Dlatego rzucasz się na Dinobota (nawet lekko zdenerwowany :) i zadajesz mu takie ciosy,że jego też rozbrajasz.Na końcu uderzasz go z całej siły całym ciałem i przewracasz na ziemię.

Dinobot jest bardzo zaskoczony,ale gratuluje ci zwycięstwa i mówi:
Ech,gdyby wszyscy Predaconi byli takimi wojownikami jak ty...byliby wtedy wartościowymi przeciwnikami.Ale teraz...zdradzieccy,niehonorowi i tchórzliwi,z paroma wyjątkami...

Podajesz mu dłoń,pomagasz mu wstać i wracacie do bazy.

Za wygranie pojedynku z Dinobotem otrzymujesz 200 Exp. Dodatkowo zdobywasz uznanie w jego oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 14:17, Adamido napisał:

Niezzwłocznie udaje się do Rhinoxa po części i próbuje zbudować chociażby małą wyrzutnie rakiet.


Rhinox przynosi ci coś,ale sugeruje ci pracę nad Sentinelem...Idziesz do swojego pokoju i rozpoczynasz budowę broni.Niestety,aby dało ci to jakieś efekty,musisz mieć Naprawę na poziomie 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od tej pory będzie można wykonywać questy otrzymywane od Optimusa Primala (Maximale) lub Megatrona (Predacony).

Aby je otrzymać,należy się zgłosić do dowódcy.Będę dawał czasami jakieś ważne zadania i mniej ważne,cobyście rozwinęli umiejętności.Za wykonanie zadania otrzymacie doświadczenie,przedmioty,energon, czasami zwiększy się wasz stopień.

Aby przyjąć zadanie,trzeba też spełnić pewne warunki.Będą one widoczne pod opisem zadania.Czym bardziej będziecie spełniać te warunki,tym większe szanse na pomyślne wykonanie zadania.Czasami nie będziecie mogli w ogóle przyjąć zadania,bo w ogóle nie spełniacie tychże warunków.Potem możecie sobie wybrać towarzyszy,lub przydzielę ich wam sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam poszukać troche energonu obszykuje kilka jaskiń i starych budowli ale nic nie znajduje ale nagle zpadłem na dół i znalazłem........

jak by była walka to opisze co robie kilka serii z miniguna potem pełno ciosów mieczem....


po akcjii poszedłem do megatrona po jakąś misje i......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 14:27, Adamido napisał:

Więc poszukuje dogodnych miejs na ustawienie działek obronnych.


Wychodzisz na pobliskie wzgórze razem z Rhinoxem i widzisz coś takiego:

Rhinox mówi o 5 działkach,które powinniście umieścić gdzieś w dobrych miejscach.Pokrzyżuje to z pewnością szyki Predaconom,gdyby mieli atakować Axalon.

(zaznacz dużymi czerwonymi kropkami miejsce,gdzie chcecie zainstalować wieżyczki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 15:21, Norbocio napisał:

Zamierzam poszukać troche energonu obszykuje kilka jaskiń i starych budowli ale nic nie znajduje
ale nagle zpadłem na dół i znalazłem........


...się w jakiejś dziurze.Wstajesz,ale słyszysz jakiś pomruk.Widzisz gdzieś źródło światła.Idziesz tam,ale znowu słyszysz pomruk,tym razem głośniejszy.Nagle z ciemności wychodzi tygrys,który jest twoim przyjacielem!Transformujesz się i wyprowadza cię on z systemu jaskiń.Teraz wracasz do bazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 17:16, Adamido napisał:

Po umieszczeniu dzialek, staram sie podszkolic w walce wrecz.Trenuje na najblizszych drzewach.


Zostajesz wezwany przez Optimusa,który zleca ci następujące zadanie:

Dobrze,że jesteś,bo mam dla ciebie pewne zadanie.Cheetor odnalazł dziwną formację skalną.Kamienie te nie leżą,a stoją!Z pewnością nie jest to naturalne,więc musimy to zbadać.
Udaj się tam wraz z kilkoma kompanami i przeprowadź badania.Ponieważ Megatron też może tam wysłać swoje oddziały,dostaniesz komunikatory,które pozwolą się wam skontaktować z bazą.Gdybyście zostali zaatakowani,skontaktujcie się ze mną.Wtedy przybędę wam na pomoc.
Cheetor zna lokalizację Stojących Kamieni.Podążajcie za nim.


Cel misji:Zbadać Stojące Kamienie,wyeliminować ewentualne zagrożenie ze strony Predaconów.
Przedmioty:Komunikatory pozwolą wam na komunikację mimo zakłóceń powodowanych przez energon.
Oddział:Towarzyszyć ci będzie Cheetor - on zna drogę,Dinobot - jako eskorta,Rattrap - będzie zrzędził:).
Nagroda:2000 Exp.

(Teraz opisz,czy przyjmujesz zadanie,czy nie oraz czy wyruszasz.Następnie ja podam ew. napotkanych przeciwników czy zdarzenia losowe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować