Zaloguj się, aby obserwować  
Remember_The_Name

GOTHIC 3 - Temat Ogólny

3482 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2007 o 19:55, Milteen napisał:

dzieki :)
A powiedz mi jeszcze gdzie znajde buntownika (on jest druidem bodajze i moze sie przemieniac w lwa)


Zdaje się, że on się nazywał Shakyor, jeśli tak to on jest koło jaskini pod Lago.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co moge zrobic by uzysjac 75% poparcia w Mora Sul!
mam 70% i zrobilem wszystkie questy! Nie moge jedynie wreczyc Nasibowi miecza Księżycowe Ostrze, wczesniej podarowalem je kowalowi i potem mu zabralem ale podarowac go juz nie moge!
Czy jest jakis kod albo cos bym mogl zwiekszyc poparcie o to 5% albo cos zrobic by wreczyc miecz... chyba ze to nie ten miecz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dałeś juz miecz dla kowala to uratuje cie bagienne ziele z lago. Aby je zdobyć musisz pozabijać krwiopijców (te zadanie daje ci ten koleś co uprawia ziele) a on da ci specjalne ziułko z lago. Pózniej je dasz dla Gonzalesa i po kłopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę znaleźc złodziei zboża? W dołączonym do gry poradniku karzą iśc na południe, tymczasem to kierunek na Monterę, o co tu biega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 16:18, kamiln napisał:

Gdzie mogę znaleźc złodziei zboża? W dołączonym do gry poradniku karzą iśc na południe, tymczasem
to kierunek na Monterę, o co tu biega?


W poradniku jest błąd, idź na północ do lasu, jak zobaczysz stado zębaczy to gdzieś za nimi koło jaskini będzie obóz tych złodziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W grze jako takich gildii nie ma, ale można zdobywać reputację u:
-Buntowników
-Orków
-Assasynów
-Koczowników
-Nordmarczyków
-Gońców leśnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 23:05, piero92 napisał:

W grze jako takich gildii nie ma, ale można zdobywać reputację u:
-Buntowników
-Orków
-Assasynów
-Koczowników
-Nordmarczyków
-Gońców leśnych

hmm to wiem :)
a mozna dolaczyc sie do paladynow magow ognia/wody/nekrosow :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 23:08, vip konius napisał:

> W grze jako takich gildii nie ma, ale można zdobywać reputację u:
> -Buntowników
> -Orków
> -Assasynów
> -Koczowników
> -Nordmarczyków
> -Gońców leśnych
hmm to wiem :)
a mozna dolaczyc sie do paladynow magow ognia/wody/nekrosow :P?

Właśnie to jest jedna z rzeczy która naj bardziej nie podoba mi sie z Gothic 3. Brak gildi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 23:19, Monastor napisał:

Tjaa... przy czym można mieć prawie wszystkie naraz :/


nie prawie. doslownie mozna sie nauczyc wszystkich.. oprocz tych zbugowanych. jak w Oblivionie, na koncu jestes mistzrem we wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 23:45, Lee123 napisał:

Właśnie to jest jedna z rzeczy która naj bardziej nie podoba mi sie z Gothic 3. Brak gildi


A po co Ci gildie? W poprzednich częściach były i ludzie narzekali, że jak już do którejś się przyłączysz to nie możesz jej zmienić lub zrezygnować całkiem, teraz gdy twórcy dali mozliwość przejścia gry bez dołączania do żadnej gildii/organizacji nażekasz na ich brak ;)) Zresztą możesz współpracować tylko z jedną organizacją np. rebelianci nikt Ci tego nie zabroni ;)) Gildie są ale nie obowiązkowe i nie przymusowe ;))
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 01:47, wdowiakm napisał:

> Właśnie to jest jedna z rzeczy która naj bardziej nie podoba mi sie z Gothic 3. Brak gildi


A po co Ci gildie? W poprzednich częściach były i ludzie narzekali, że jak już do którejś się
przyłączysz to nie możesz jej zmienić lub zrezygnować całkiem, teraz gdy twórcy dali mozliwość
przejścia gry bez dołączania do żadnej gildii/organizacji nażekasz na ich brak ;)) Zresztą
możesz współpracować tylko z jedną organizacją np. rebelianci nikt Ci tego nie zabroni ;))
Gildie są ale nie obowiązkowe i nie przymusowe ;))
Pozdrawiam

Ale brakuje mi tego np. że nie ma pasowania na palladyna albo na maga ognia samo kupienie zbroi palladyna mnie nie satysfakcjnuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować