Zaloguj się, aby obserwować  
Remember_The_Name

GOTHIC 3 - Temat Ogólny

3482 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2006 o 18:41, Pepper Ronie napisał:

A czy pogram sobie płynnie na takiej konfiguracji kompa ???:
- 1 GB RAM
- AMD Athlon 64 3200+ 2 GHZ
- Radeon 9550 128MB


gothica 3 udało mi się uruchomić na takim kompie
AMD sempron 1.6 GHZ
512 MB ramu
geforce 6600
na minimalnych detalach ale to była kicha
obecnie mam 1GB ramu
AMD Athlon 64 3200+ podkręcony na 2.36 GHZ
ustawienia na max poza cieniami i trawą ale i tak się przycina lekko
a na radeonie 9550 nie ruszy bo sprawdzałem chyba ze mam stare sterowniki , lecz 9550 nie obsługuje direct x 9.0c a to chyba jest niezbędne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 19:03, Pepper Ronie napisał:

> Szkoda ze nie ma tego klimatu z 1:( Nie ma co czeba przyznac jest gorszy od poprzedniczek
i
> nie wciaga z byt mocno no ale jakos sie gra..

Zgadzam się z tobą!!!! Gothic III nie ma już tego klimatu jak poprzednie części. Może świat
jest zbyt duży?? Nie wiem. W Gothicu 1 i 2 pamiętałem wszystkie tajemnicze miejsca i jaskinie,
a w Gothic III jest tego wszystkiego wyraźnie za dużo!!!


Dokladnie, ja w 1 czulem jak wchodze do lasu zgroze i niepewnosc bylo swietnie a tutaj lece i wyzynam wszystko eh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noi jest zdecydowanie za łatwy. Właściwe to odnosze wrażenie że kolejne poziomy mi prawie nic nie dają, i tak każdego moge spokojnie pokonać. W poprzednich części na kolejny poziom się czekało często jak na zbawienie, a tutaj jakoś nie bardzo. Nie jestem do końca zadowolony z tego Gothica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.12.2006 o 19:15, GIZMO.12 napisał:

a na radeonie 9550 nie ruszy bo sprawdzałem chyba ze mam stare sterowniki , lecz 9550 nie obsługuje
direct x 9.0c a to chyba jest niezbędne

Na radeonie 9550 ruszy jak na gorszym sprzecie rusza to czemu na nim mialby nie ruszyc, pewnie masz stare stery>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 15:24, bloodprince napisał:

mam problem bo nie moge przejsc z klanu mlota do klanu wilka a ten koles ktory ma mnie prowadzic
ginie przy ograch albo nosorozcach .pomuzcie!


To wybijaj wszystko co jest przed nim !!

Co ci przeszkadza w dojściu samemu do klanu wilka ja już dwa razy przeszedłem gothica i za pierwszym zabiłem wszystko przed nim a za drugim szedłem z mapą i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 17:30, Milteen napisał:

gdzie znajde mlot dla orka (nie wiem jak sie nazywa), wiem ze zgubil go w drodze do kuzni w silden!


Na arenie powinien być w jednej z jaskiń (chyba w tej po lewej stronie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!Na gram.pl zarejstrowałem sie dosc dawno i dopiero teraz zajrzałem na forum/bla bla bla....../
Co to tematu....mam kompa gf 5200 fx, athlon 2,2, 768 ram...myslalem ze pojdzie....pomarzyc dobra rzecz :p
Pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 18:10, wacek225 napisał:

Co to tematu....mam kompa gf 5200 fx, athlon 2,2, 768 ram...myslalem ze pojdzie....pomarzyc
dobra rzecz :p
Pozdrawiam..

Na przyszłość to patrz na minimalne wymagania sprzętowe... Ja mam GF 5700le i poszło, ale najgorsza mozliwa graficzka dla tej gry to GF 5500 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 19:23, black day napisał:

Na mojim 1000letnim kompie wto raczej nie pogram:)więc prosze was bardzo o krótki opis fabuły
na poczatku gry.

Na początku właściwie nic nie wiadomo. W intrze widać jakiś orków oblegających zamek i magów robiących coś w stylu bariery z GD. Przypływa się na wyspę i robi rzeź kilku orkom, tam dowiaduje się że Xardas dowodzi orkami i za jego sprawą nie działa magia runiczna, przez co magowie ognia są bezużyteczni. To tak po krótce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 19:58, black day napisał:

Czyli na końcu należy Xardasa zabić.


Niekoniecznie ;) Zakończenia gry są różne i nie zawsze jest potrzeba zabicia go ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 20:04, black day napisał:

A jakie sa gildie?Wiem o orkach ale reszty nie znam.


Orkowie, Buntownicy, Asasyni, Nordmarczycy, Koczownicy i Gońce Leśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować