Zaloguj się, aby obserwować  
Remember_The_Name

GOTHIC 3 - Temat Ogólny

3482 postów w tym temacie

Ej wiec jak wyzwole jedno wiecej miasto np.silden to juz nie moge ukonczyc gry?? cos jest chyba nie tak. A da sie przejsc gre bez rozmawiania z przywodcami orkow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 11:52, olekgiler napisał:

Ej wiec jak wyzwole jedno wiecej miasto np.silden to juz nie moge ukonczyc gry?? cos jest chyba
nie tak. A da sie przejsc gre bez rozmawiania z przywodcami orkow??


gre możesz przejść nawet wyżynając wszystko w pień ;)


ja właśnie przeszedłem Gothica 3, nie wiem czy się cieszyć czy płakać, bo z jednej strony fajnie, że już przeszedłem, a z drugiej to bym chciał aby gra była jeszcze dłuższa i chciałbym jeszcze grać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tnij cytaty a już zwłaszcza tnij cytaty pełne wulgaryzmów, oszczędzisz pracy moderatorom którzy potem muszą sprzątać to wielokrotnie powielone rynsztokowe słownictwo.

Ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 12:58, ryciu6 napisał:

Tamto już nieaktualne wszystko sie udało znaleźć teraz mam inne pytanie:


Jak dokładnie dojść do Anoga od Silden

idziesz na polnoc i skrecasz w prawo przed wiezieniem, idziesz po pomoscie i potem w gore przez las.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 13:25, misiolv napisał:

jak zabic orka bo jak z nim wygram to on i tak wstaje z dobicsie nieda

Było to już przemielane wiele razy, wystarczy nakierować na trupa, przytrzymać PPM, i przytrzymać LPM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 14:32, ryciu6 napisał:

Doszedłem do obozu buntowników za przełenczą tego blisko sylden ale Anoga tam nie ma gdzie
on wtedy jest


musisz głebiej w lesie poszukać, bo ten cały obóz jest mocno porozrzucany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 11:21, rick90 napisał:

Mam problem w mieście Faring. Jak mam się dostać do Nordmaru? Mojiik nie chce mnie przepuścić,
najpierw dał mi quest z myśliwymi ale źle poprowadziłem dialog i zadanie zostało anulowane.Pomocy.


Zostaw w spokoju przełęcz dopóki nie będziesz gotów wyrżnąć Faring. Udaj się w dół (tam gdzie były trolle), a potem na północny-wschód (pomiędzy górami a barierą wokół Vengardu) aż dojdziesz do morza. Wtedy po prostu idź do góry w kierunku północnym aż wejdziesz na ośnieżony teren - jesteś w Nordmarze.

P.S.
na mapie z tego linka:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=14010&pid=1122
są zaznaczone wszystkie przejścia do Nordmaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 15:32, ryciu6 napisał:

gdzie dokładnie szukać w lesie bo jak tam szukam to spotykam 3 gigantyczne dinozaury o nazwie
potwór :P


W obozie niewolników w Silden jest Nordmariański wojownik, uwolnij go (wykup od nadzorcy), a po tem spytaj czy nie mógłby cię zaprowadzić do Nordmaru. Idź za facetem droga którą wybierze (dosyć długa), będzie w pewnym momencie prowadziła obok obozu buntowników, zresztą jak już doprowadzi cię on na przełęcz to potem wraca prosto do tego obozu.

Na mapie z tego posta:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=14010&pid=1122
Anog jest oznaczony numerem 13, a obóz buntowników dwoma pomarańczowymi punktami w pobliżu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 16:16, Sztywny-pl napisał:

Gdzie mogę znaleść alkojagody? Mam tylko 7, a potrzebuję jeszcze trzech do uwarzenia Nordmarskiej
Starki, i wykucia miecza.


rozejrzyj sie po lesie pod Faring, jest ich tam pełno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 16:16, Sztywny-pl napisał:

Gdzie mogę znaleść alkojagody? Mam tylko 7, a potrzebuję jeszcze trzech do uwarzenia Nordmarskiej
Starki, i wykucia miecza.


Najwięcej naraz rośnie w pobliżu chatki bimbrownika, ale skoro znasz przepis to pewnie już tam szukałeś. Alkajagody są dosyć rzadko porozżucane po całej Myrtanie, można je te czasem znaleźć przeszukując martwe gobliny (polecam tą ostatnią opcję - w Nordmarze tego tałatajstwa jest tyle że to nie powinno zająć zbyt wiele czasu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>wykucia miecza.

można wiedzieć jakiego miecza i ile ich potrzeba (alkojagód)????

i od razu jeszcze dodam 3 pytania:)
1. Kto lub chociarz w jakim mieście/świecie (Nordma, Myrthana, Varrant) może mnie nauczyć morderstwa??
2. Kto lub chociarz w jakim mieście/świecie (Nordma, Myrthana, Varrant) może mnie nauczyć okradania przez sen??
3. Kto lub chociarz w jakim mieście/świecie (Nordma, Myrthana, Varrant) może mnie nauczyć opcji palladyn (2 x większe obrażenia sługom Beliara czy jakoś tak)?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 16:30, Bambadil napisał:

można wiedzieć jakiego miecza i ile ich potrzeba (alkojagód)????


Musisz wykuć Miecz Nordmariański dla kowala Ingvara aby zgodził się ciebie uczyć wykuwania broni z czystej rudy.

Dnia 11.11.2006 o 16:30, Bambadil napisał:

3. Kto lub chociarz w jakim mieście/świecie (Nordma, Myrthana, Varrant) może mnie nauczyć opcji
palladyn (2 x większe obrażenia sługom Beliara czy jakoś tak)?????



******SPOILER******
Król Rhobar, ale dopiero gdy wybierzesz stronę Innosa w wojnie bogów
******KONIEC SPOILERA******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yo wszystkim mam problem w miescie Cape Dun nie wiem gdzie są ci ,,bandyci z wybrzerza'''' prosze napiszcie albo wyslijcie mapke z pokazuwką plzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować