Zaloguj się, aby obserwować  
Remember_The_Name

GOTHIC 3 - Temat Ogólny

3482 postów w tym temacie

Mam pytanie. Czy ktoś już wogólę uruchomił na Windows 2000 gothica 3? Ja jestem posiadaczem 2000 i dziś podczas instalacji wyskoczył błąd c++ jakaś bilbioteka dll i inne badziewia. Zainstalowałem instalator windowsa i wszystko gra podczas instalacji i nie ma żadnych błędów. Lecz gdy uruchamiam gothica to :

=========================================================

Gothic3.exe - Nie znaleziono puntku wejścia

Nie znaleziono punktu wejścia procedury HeapSetInformation w bibliotece KERNEL32.dll.

=========================================================

Zaznaczam że mam Service Pack 2 i DirectX 9.0c. Grę uruchamiam na wersjii demo. Zamówiłem już Gothica 3 PL na gram.pl przyjdzie we wtorek. Ale obawiam się że będzie ten sam błąd ! Jak temu zaradzić ?! W wymaganiach pisze że gra pójdzie na 2000 ale jak? :( Zaznaczam też że komp spełnia wymagania gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 20:43, pisior14 napisał:

Hej pomocy mi trzeba ;(

Kiedy instaluje Gothica to pod koniec wyskakuje mi takie cos

http://img293.imageshack.us/my.php?image=untitledhj3.jpg

A potem jak chce uruchomic to

http://img293.imageshack.us/my.php?image=untitled2xz8.jpg

czemu tak jest??


Zainstaluj instalator windows najnowszy i service pack 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 20:47, falcon33 napisał:

Wie ktośu kogo gdzie można się nauczyć szybszego uczenia(umiejetność maga)?

Najszybciej na samym początku gry to będzie u maga ognia w Reddock. Po całym królestwie rozsiani są nauczyciele, wystraczy poszukać, a znajdzie się lepszego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 20:25, Magwisienka napisał:

Mam problem w wyzwoleniem Monery:
Dostałam od jakiegos imiennego buntownika zadanie z wyeliminowanie orków-strażników obozu niewolników.
Nie atakuje orków w mieście, tylko pojawia sie opcja dialogowa-wyciągnięcie orka za miasto.
Orki idą do tych dwóch buntowników, z tym ze walka trwa w nieskończoność, więc ja zabijam te
orki zanim jeszcze dojdą do buntowników. Gdy juz orki są zabite a quest wykonany to imienny
buntownik zdradza mi hasło dla szpiega. Wtedy właśnie musze sie dostac do Sanforda, przechodze
sobie spokojnie przez całe misto ale zatrzymuje mnie Marik i nie da sie go przekupic. Zaczyna
mnie atakowac a z nim rzuca sie na mnie całe miasto.


Zagadaj do orków strażników (do jednego na raz) i używaj opcji dialogowych aby wywabić ich z miasta, pójdą prosto do obozu buntowników którzy zlecili ci to zadanie (jednego musisz tam chyba zwabić). Pomóż buntownikom pokonać orka ALE NIE ZABIJAJ GO (możesz go co najwyżej powalić na ziemię), zabiją go za ciebie ci dwaj buntownicy i nikt w mieście nie będzie miał o to pretensji (pokręcone to niby skąd wiedzą kto zadał ostateczny cios, ale tak właśnie działa ta gra)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 21:08, zolenderek napisał:

Zdobyczna broń i tarcze najczęściej są oznaczone jako zużyte. Czy można je jakoś regenerować?


Nie. Ale można je sprzedać po takiej samej cenie jak zwykle (kondycja przedmiotu nie zmienia jego wartości)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 22:28, Driger napisał:

Gdzie w Klanie Młota znajdę kowala, który da mi pancerz dla Thoralda?


Znajduje się w kuźni położonej niżej niż kuźnia Ingvara (kowala który cię uczy wykuwania mieczy z czystej rudy). Poszukaj w wiosce drugiej chatki z kowadłem i piecem kowalskim a znajdziesz właściwego kowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś opisać położenie tej kuźni jakoś bardziej szczegółowo np. koło jakiej osoby ona się znajduje. Znalazłem jakąś kuźnię, ale w niej jest jakiś kowal, który nazywa się kowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 20:42, Kobi994 napisał:

Mam pytanie. Czy ktoś już wogólę uruchomił na Windows 2000 gothica 3? /.../

Tak, ja mam komputer dwusystemowy, z Win2000 i WinXP. Gra uruchamia się na obydwu systemach, ale gram tylko na Win2000 (żre mniej pamięci). Dema nie próbowałem, więc nie wiem, czy jest różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 22:47, Driger napisał:

Mógłbyś opisać położenie tej kuźni jakoś bardziej szczegółowo np. koło jakiej osoby ona się
znajduje. Znalazłem jakąś kuźnię, ale w niej jest jakiś kowal, który nazywa się kowal.


To ta kuźnia. Facet którego szukasz nazywa się Stejnar, ale w niej tylko za dnia, gdzie się szwenda po cocy nie wiem. Najlepiej prześpij się w jakimś łóżku do rana albo południa i zajrzyj tam ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 23:00, olekgiler napisał:

Ej jest moze gdzies kamien teleportacyjny do bredy???


Do czgo? Chyba Bragi?

Lista kamieni teleportacyjnych

Myrtana:

Ardea leży na stole przy którym stoi burmistrz
Cape Dun leży w magazynie Ugruka kwatermistrza orków
Reddock jest w skrzyni w jedne z jaskiń którą masz oczyścić z potworów (zadanie od strażnika który pilnuje wejścia do tego tunelu)
Montera w chacie w której jest przestraszony niewolnik (szef najemników pozwala ci zająć tą chatę)
Trelis w skrzyni obok kapliczki beliara niedaleko południowej bramy do miasta
Geldern leży na ziemi tuż na południe od południowej bramy
Gotha jeden jest w skrzyni wodza orków w jego chacie drugi leży w kuźni w mieście (ale nie na zamku)
Faring jest w jaskini znajdującej się przy drodze z dołu (od mostu) do miasta
Vengard kaplica jest w jaskini w mieście Gotha (nie trzeba walczyć z demonem)
Vengard król jest w pokoju z magiem ognia nad salą tronową
Vengard "poza kopułę" jak wyżej
Silden leży w kamiennym kręgu który jest tuż na północ od miasta
Nemora jest w skrzyni ukrytej w krzakach niedaleko dolnego wejścia do Nemory
Okara Leży na kamieniu przed wejściem do Okary

Varanr:

Braga ma go kupiec który będzie sie opierał gdy będziesz zbierał daninę (wtedy go pokonaj i odbierz kamień)
Ben Erai w jedny z tunelów kopalni (nie możesz tam wejść jeśli nie masz 75 reputacji w mieście
Lago Leży za polem ziela bagiennego w pobliżu kamiennego murku (resztek chatki?)
Ben Sala Leży pośród tac z przyprawami mniej więcej w centrum wioski
Bakaresh Leży gdzieś niedaleko Silvia szefa straży miejskiej
Mora Sul leży na stole niedaleko faceta który zleca ci złapanie Yussefa i odnalezienie Ramireza
Ishtar w jednej z komat obok sali tronowej Zubena

Nordmar:

Klan Wilka w chacie Ronara (myśliwego który chce abyś mu towarzyszył w polowaniu)
Klan Młota w chacie kowala Ingvara
Klan Ognia w pierwszej chacie (tam gdzie jest facet który chce z tobą zapolować na orki
Klasztor na najniższym poziomie biblioteki w skrzyni
Xardas na stole obok Xardasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdzie znajde Pedara?:D jest on gdzies w klanie młota bo dostałem quest zeby przynies mu 20 skór wilków mam skóry tylko gdzie jest ten pedar... szukam go cały dzien i nic wpisałem nawet ten kod "goto Pedar" ale nie wie mcyz dobrze:< Help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 23:06, Solstheim napisał:

gdzie znajde Pedara?:D jest on gdzies w klanie młota bo dostałem quest zeby przynies mu 20
skór wilków mam skóry tylko gdzie jest ten pedar... szukam go cały dzien i nic wpisałem nawet
ten kod "goto Pedar" ale nie wie mcyz dobrze:< Help


Pedar pochodzi z Klanu Młota ale nie ma go w samej wiosce. Znajduje się on na południowy-wschód od Klanu Wilka (na mapie dołączonej do gry jest oznaczony jako niewielki symbol młota i kowadła)
Co do samego kodu musiałeś coś źle wpisać, pamiętaj że przy stosowaniu kodu ważne jest wstawienie dużej litery w imieniu postaci - może tutaj tkwi problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 23:19, ChrisOS napisał:

siemka morzecie mi powiedzic o co hodzi w zadaniu,,szczury okrętowe''''?? daje to ten gosciu
z latarni morskiej w Ardeii
z góry dziex


Musisz zabić trzech bandytów którzy siedzą tuż na północ od latarni (idź od latarni wzłuż północnego klifu jeśli zaczniesz mijać Ardeę to znaczy że zaszedłeś za daleko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować