Zaloguj się, aby obserwować  
Remember_The_Name

GOTHIC 3 - Temat Ogólny

3482 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2006 o 21:19, BIZZ2 napisał:

1.Gdzie moge sie nauczyc ulepszac pancerz??

Z tego co mi wiadomo takiego czegoś nie ma.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest ulepszanie pancerza. :D Własnie też tu wpadłem, bo o to zapytać. NIe wiem, kto tego może nauczyć.

I jeszcze jedna rzecz. Czy da się jakoś odnowić sprzęt z dopiskiem "zużyte"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 21:46, Karister napisał:

I jeszcze jedna rzecz. Czy da się jakoś odnowić sprzęt z dopiskiem "zużyte"?

Niestety nie da...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 19:50, BIZZ2 napisał:

skaybay:

Tez tak mialem:( i dlatego gram bez podpowiedzi
Musisz poklikac myszka w poblizu ok tam zeby dziubek:) byl i ok i juz mozesz grac(ale bez podpowiedzi)

>dzięki mi w gotiku podpowiedzi nie są potrzebne więc przeżyje podpowiedzi są dla tych , którzy nie grali w poprzednie części jeszcze raz dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 21:41, kuko7 napisał:

> 1.Gdzie moge sie nauczyc ulepszac pancerz??
Z tego co mi wiadomo takiego czegoś nie ma.....


Jest jest i uczy tego pewnie koles w klanie młota gdzie znajduje sie mozna powiedzieć główna siedziba kowali

PS. zastanawialiście sie kiedyś po co na mapie jest napisane NIEZBADANE KRAINY otóż ja wiem :P
*****SPOJLER*****
Jest to jedna z kilku zakończeń gry, jeśli wybierzesz odpowiednią pewnie dodatek który ma wyjsć do G3 będzie związa z twoim wyborem udania sie włąśnie do Niezbadanych krain.
*****KONIEC SPOJLERA*****
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 22:36, Cord napisał:

Jest jest i uczy tego pewnie koles w klanie młota gdzie znajduje sie mozna powiedzieć główna
siedziba kowali

yyyyy...byłem w Klanie Młota i kogoś takiego nie widziałem? Ingvar, Stejnar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 22:39, kuko7 napisał:

> Jest jest i uczy tego pewnie koles w klanie młota gdzie znajduje sie mozna powiedzieć
główna
> siedziba kowali
yyyyy...byłem w Klanie Młota i kogoś takiego nie widziałem? Ingvar, Stejnar?

hmm jeśli to nie oni to nie wiem, trzeba poszukac gdzieś napewno jest koleś co tego uczy
zdaje sie że regeneracji życia uczy tylko Kan ale moge sie mylić więc nauczycielem pancerzy też tak może być.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili szukam ludzi, czy też - jak kto woli - zagubionych dusz, dla Okary.. Zwerbowałem Candelę, Fraser''a, Kent''a, Owen''a i niewolnika z Farmy - Rufusa.. I nie mogę znaleźć nikogo więcej.. Gdzie jeszcze mam szukać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 23:07, Ferilas de Rienne napisał:

W tej chwili szukam ludzi, czy też - jak kto woli - zagubionych dusz, dla Okary.. Zwerbowałem
Candelę, Fraser''a, Kent''a, Owen''a i niewolnika z Farmy - Rufusa.. I nie mogę znaleźć nikogo
więcej.. Gdzie jeszcze mam szukać??

To masz 5 a musisz mieć 6 mag RAKUS znajduje sie na południowy zachód od okary w jaskini.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 23:07, Ferilas de Rienne napisał:

Gdzie jeszcze mam szukać??


jeszcze jest Randall i Rakus (ma ognisty puchar), Rakus siedzi w jaskini na południe od Okary, a Randall jest gdzieś na zachód od Okary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chcialbym sie dowiedziec czy pójdzie mi ta gra na takim sprzecie ??

intel pentium 4 2.6GHz
512 RAM
GEforce fx 5200

prosze o szybką odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 23:43, neo44 napisał:

chcialbym sie dowiedziec czy pójdzie mi ta gra na takim sprzecie ??

intel pentium 4 2.6GHz
512 RAM
GEforce fx 5200

prosze o szybką odp


Pójdzie na naj niższych detalach i będzie się cieła ale grac będzie można gdyż mój kuzyn tak gra ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 23:11, cinus` napisał:

/.../

Czyli gdzie można znaleźć wszystkich? Jak na razie dotarłem do dwójki myśliwych i do jednego wojownika strzegącego bogatej kopalni. Jak widzę, to nie wszyscy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 20:09, kuko7 napisał:

Jestem w Silden i mam takie oto misje.
1."Imakowi zginęła halabarda"...gdzie mam jej szukać, bo niestety nic nie powiedział?


Oddał ja jednemu z rybaków a ten powiesił ja sobie na ścianie w swojej chatce.

Dnia 18.11.2006 o 20:09, kuko7 napisał:

2."Zabij szamana Grompela"...jak go zabiję to orkowie będą mnie atakować. Jakie będą konsekwencje
zabicia szamana?


Konsekwencje? Podejrzewam, że szaman będzie martwy ;D
A poważnie; to zadanie da się bardzo łatwo zrobić bez wywoływania powstania w mieście pod warunkiem, że nabijesz 75 reputacji i porozmawiasz z orkowym przywodca miasta.

Dnia 18.11.2006 o 20:09, kuko7 napisał:

3."Imog pomaga niewolnikom w ucieczce"...co mam zrobić w tej misji jak działam po stronie buntowników?


Nic, swojego chyba nie wsypiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>...Jednak

Dnia 18.11.2006 o 20:23, kaczmix napisał:

ma ona niestety kilka minusów takich jak baardzo duże wymaganie systemowe...Narazie nie będzie
mógł sobie na nia pozwolic każdy...


Nie duże a kosmiczne; praktycznie nie wymyślono jeszcze kompa na którym ta gra by nie zgrzytała a na dodatek nie ma praktycznie możliwości ograniczenia tych bajerów w opcjach, pod kątem "udżwigu" własnego sprzetu. Na dodatek gra żyje własnym życiem i włączona po raz 41 potrafi się sama przestoić ; a to rozdzielczość sobie machnie, a to detale podciągnie, samowolka ...
I sprawa najważniejsza; bug na bugu bugiem ... Widziałam już kilka gier mniej lub bardziej dopracowanych ale po raz pierwszy sprzedano mi wczesną wersje beta wmawiając że to gotowa gierka.
Gothica 4 dostaniemy w formie modułów do samodzielnego poskładania; nałóż teksturki, zaangażuj kumpli do scieżki dialogowej, pousuwaj sobie co większe błedy a na koniec spraw aby to zechciało sie odpalić na twoim kompie i to wszystko za jedyna 200 zł, z pozdrowieniami od Piranii, sprytnej rybki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem dotyczacy gry! Bo robie Tweeaka a on mi nic nie zmienia w pliku ini* i niewiem o co chodzi!? Prosze o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować