Zaloguj się, aby obserwować  
Remember_The_Name

GOTHIC 3 - Temat Ogólny

3482 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2006 o 18:52, pyhaq napisał:

zadanie ,,Skóry Jensgara" to ci miśliwui obok spalonej chaty w nordmarze...
problem polega na tym ze dałem mu skóry, pochwalił dał łuk ale zadanie sie nie zaliczyło w
liście zadań :|

prawdopodobnie część skór kupiłeś i dlatego zadanie jest nie zaliczone, musisz wszystkie wilki sam upolować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc tak :D skąd wziaść sporo magicznej rudy, i sztabki, bo obrobiłem całą kopalnie z orków(i kij nie dostałem zadnej nagrody :/, bo potrzebuje zbroii i miecza dobrego bo słabo mi idzie w nordmarze... i jeszcze jedno gdzie jest dużo alkojagód ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie mozna sie dostac do npc prze komende z tyldy? bo kiedy kogos chce zabrać do pomocy w walce to mowia ze juz mam towarzysza problem w tym ze gdzieś zaginol i nie mam pojecia gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 20:40, donaan napisał:

Więc tak :D skąd wziaść sporo magicznej rudy, i sztabki, bo obrobiłem całą kopalnie z orków(i
kij nie dostałem zadnej nagrody :/,


Chyba jedynie losowo w skrzyniach podobnie jak przepisy na lepsze miecze :(

Dnia 21.11.2006 o 20:40, donaan napisał:

w nordmarze... i jeszcze jedno gdzie jest dużo alkojagód ?:D


Właśnie w Nordmarze jest ich stosunkowo chyba najwięcej oraz w okolicach Faring.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 20:44, IRASS71 napisał:

Ja mam pytanie mozna sie dostac do npc prze komende z tyldy? bo kiedy kogos chce zabrać do
pomocy w walce to mowia ze juz mam towarzysza problem w tym ze gdzieś zaginol i nie mam pojecia
gdzie


goto i imie zaginionego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 20:40, donaan napisał:

i jeszcze jedno gdzie jest dużo alkojagód ?:D


alkojagód jest duużo w Nordmarze i w lesie niedaleko Faring (tym gdzie są 3 trolle)...tam przynajmniej znalazłem najwięcej alkojagód:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 20:53, donaan napisał:

A magiczną rude? bo widze że tu sporo osób może się pochwalić znacznym zasobem :D


w całym Nordmarze można znaleźć tego na pęczki tzn. tu jedno złoże kilka kroków dalej drugie...o a tu żyła złota, a obok rudy...wystarczy się trochę porozglądać i już ;)
Ps. a jak nauczysz się wydobywania surowców to jeszcze lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 20:48, Fran napisał:

> Ja mam pytanie mozna sie dostac do npc prze komende z tyldy? bo kiedy kogos chce zabrać
do
> pomocy w walce to mowia ze juz mam towarzysza problem w tym ze gdzieś zaginol i nie mam
pojecia
> gdzie

goto i imie zaginionego


kurcze nie dziala imie po spacji albo jak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 20:57, Bambadil napisał:

> A magiczną rude? bo widze że tu sporo osób może się pochwalić znacznym zasobem :D

w całym Nordmarze można znaleźć tego na pęczki tzn. tu jedno złoże kilka kroków dalej drugie...o
a tu żyła złota, a obok rudy...wystarczy się trochę porozglądać i już ;)
Ps. a jak nauczysz się wydobywania surowców to jeszcze lepiej ;)

Umiem wykopywać, po 4 bryłki:) ale żeby 100 uzbierać na zbroje to przesada :D jakieś chyba z 20 bym musiał znaleść....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 20:59, donaan napisał:

Umiem wykopywać, po 4 bryłki:) ale żeby 100 uzbierać na zbroje to przesada :D jakieś chyba
z 20 bym musiał znaleść....


Spoko ja mam jakieś 200 ;) Ale fakt faktem że zbroja nie jest jakaś genialna, taki średniak:) Jak masz zbroje paladyna to możesz sobie smiało podarować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 21:05, Stwór napisał:

> Umiem wykopywać, po 4 bryłki:) ale żeby 100 uzbierać na zbroje to przesada :D jakieś chyba

> z 20 bym musiał znaleść....

Spoko ja mam jakieś 200 ;) Ale fakt faktem że zbroja nie jest jakaś genialna, taki średniak:)
Jak masz zbroje paladyna to możesz sobie smiało podarować!

Skąd tyle miałeś ?:) ja tam latam w tym 1 wdzianku :D bo mam 60k i czekam aż coś naprawde fajnego da rade kupić, kasy na palladyna ni mam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 21:07, donaan napisał:

Skąd tyle miałeś ?:) ja tam latam w tym 1 wdzianku :D bo mam 60k i czekam aż coś naprawde fajnego
da rade kupić, kasy na palladyna ni mam :/


Większość zebrana w Nordmarze;-) Uwolnienie kopalni klanu młota i masz ogrom tego;-) a poza tym lubie się szwędać tu i tam:) To i znajduje sporo;-) a to jaskinia, krzaki.. ile to ja razy uciekałem bo wlazłem nie tak gdzie trzeba ;-P
Jeśli będziesz mieć te 100 bryłek to zanim weźmiesz tą zbroje zapisz;-) ja tak zrobiłem zbroja mi nie przypadła do gustu więc wczytałem i zaoszczędziłem 100 bryłek, a po powrocie z nordmaru kupiłem zbroje paladyna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.11.2006 o 21:10, Stwór napisał:

mi nie przypadła do gustu więc wczytałem i zaoszczędziłem 100 bryłek, a po powrocie z nordmaru
kupiłem zbroje paladyna:-)

Mam nadzieje że będe miał tyle kasy na tą zbroje jak wyjde (mam nadzieje) z nordmaru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 21:25, donaan napisał:

Mam nadzieje że będe miał tyle kasy na tą zbroje jak wyjde (mam nadzieje) z nordmaru :D


Nawet jeśli nie (ja do nordmaru poszedłem bardzo wczesnie, a zrobiłem w nim prawie wszystko, więc jak teraz biegam po myrtanie to czuje się jak boss:) ) To mozesz zawsze troche powojować za sprzęcikiem do sprzedania, zależnie od strony po której stajesz;-) Ja sporo zarobiłem jako kowal;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

albo wystarczy jakiegoś Nordmarczyka ogłuszyć ok 15 razy (jak będzie widać topór na plecach, a jest on warty ok 10 tys.). Dobry do takiego obalania jest ten Nordmarczyk w klanie ognia co jest za mostem i piłuje drewno, może nas nauczyć "zabójcy orków" i można z nim pójść wybić kilku orków ;) chyba w jego chacie jest teleport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 18:13, kuko7 napisał:

> I jeszcze jedno.
> Mam misję aby zdobyć 6 złotych talerzy/mis. 5 z tych mis porozrzucane są po sali szamanów,

> lecz nie mogę znaleźć szóstego. Czy jest on, w którymś z kufrów, czy może w innym miejscu?

Jest on w sali gdzie przebywa przywódca orków w Geldern...;]

A masz może pomysł jak go stamtąd zabrać bez zamieszek ze strony orków???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, że dwóch strażników, którzy stoją za tronem przywódcy pójdą na zwiady, a przywódca wstanie i się odwróci, a wtedy twoje ręce zawędrują po puchar...Przynajmnie u mnie tak było...;]
Jak masz dalej z tym problemy to radze Ci użyć czaru "mgła" czy jakos tak...przez nią nikt Cię nie zauważy...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować