Zaloguj się, aby obserwować  
Remember_The_Name

GOTHIC 3 - Temat Ogólny

3482 postów w tym temacie

kurde...znalazłem teleport do króla ale zgubiłem Gorna (powinien stać na schodach, ale nie ma go, wróciłem do orków też go nie ma, a na pewno żyje bo mi się nie pojawiło że zadanie zabicia demona z Gornem się nie powiodło) gdzie on może być???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde...znalazłem teleport do króla ale zgubiłem Gorna (powinien stać na schodach, ale nie ma go, wróciłem do orków też go nie ma, a na pewno żyje bo mi się nie pojawiło że zadanie zabicia demona z Gornem się nie powiodło) gdzie on może być???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak chyba powinno być normalnie, w każdym razie ja tak miałem. walka była ciężka, ale jakoś ich pokonałem.

Pytanie:
Wie ktoś może, gdzie mogę znaleźć Hansona??? W Nordmarze jest za dużo zwierzyny, aby go szukać samemu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.11.2006 o 15:03, garrick napisał:

A sadzisz ze na radeonku 9550 128 mg wejdzie?


Pewnie rak... Jeszcze zależy ile masz RAMu. Jeśli co najmniej 1GB to powinno ci chodzić na niskich lub może średnich detalch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące tej aplikacji TWEAK. Nie widzę żadnej różnicy w działaniu gry po zainstalowaniu jej i uruchomieniu. Może coś robię nie tak. Mam GF 6600GT, 1GB RAM-u i Bartona 3200+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 15:07, AquariuS. napisał:

******SPOILER******
Wie ktoś może o co chodzi z tymi krowami ?? bo ja zabijam 6 tych krów ale nie mogę oddać zadania.
Wie może ktoś dla czego tak jest ???????
******KONIEC SPOILERA******

Też tak miałem :)
Zabiłem 6, ale okazało się, że spłoszyłem siódmą, która ukryła się gdzieś koło skały przy rebeliantach. Zabiłem ją i q był wykonany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Program musisz umieścić w folderze z grą, w folderze "ini" , tam gdzie są pliki ini. Dopiero wtedy po użyciu będą widoczne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 15:21, WorldWar3PL napisał:

Program musisz umieścić w folderze z grą, w folderze "ini" , tam gdzie są pliki ini. Dopiero
wtedy po użyciu będą widoczne efekty.

A tak właściwie to na jakiej zasadzie działa ten cały TWEAK? Zmienia cos w ini czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 15:30, WorldWar3PL napisał:

Dokładnie, zmienia takie różne wartości w ini, ponieważ Piranha Bytes dała dziwaczne wartości.
A Tweak to naprawia.

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=14010&pid=696 - błagam :P

1# Walki dwoma mieczami nauczyć się tylko w Varrancie.
2# Jak chcesz mieć zbroję palka- przyłącz się do buntowników.
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1# Ja jestem w Nordmarze i jeszcze nie widziałem kogoś, kto by mógł nauczyć walki dwoma mieczami.
2# Powinieneś się przyłączyć do buntowników, bo to u nich możesz kupić zbroję paladyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym również uzyskać gdzieś dokładny opis frakcji, bo w internecie znalazłem tylko ogóły. Chodzi mi o to, co dostanę u np. Druidów - więcej magii, czy może miecza? Czym ta frakcja się wyróżnia? I takie info prosiłbym również o barbarzyńcach z północy i wszystkich frakcji z południa ( choć tam jest chyba tylko jedna - Asasyni o ile się nie mylę ). Błagam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dorba rada...
Jezeli ktos ma GF i ma sterowniki 91.47.... to radze je przeinstalować na 81.98...
Sam sprawdziłem gra dział o ok 20-30 % szybciej pod wzgleden FPS...
Jezeli ktos nie ma ty sterowników to umieszczam je na rapishare... moze je pobrac z tad
http://rapidshare.com/files/2093701/81.98_forceware_winxp2k_international_whql.exe...
Polecam to gdyz to daje duzy wzrost wydajnosci...
Jezlie moderator uwaza to za stosowne proszę o przypięcie tego do wątku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś na tym wielkim forum, co wie gdzie mogę znaleźć HANSONA??? BłAGAM!! ODPOWIEDZCIE MI GDZIE ON JEST!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 15:21, WorldWar3PL napisał:

Program musisz umieścić w folderze z grą, w folderze "ini" , tam gdzie są pliki ini. Dopiero
wtedy po użyciu będą widoczne efekty.


wystarczy wkleić tą ikonek gothic 3_tweak pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gorn siedzi w jednej z chat w wewnętrznej twierdzy Gotha. Dopiero jak zabijesz demona i pogadasz z nim ponownie, to zadanie zostanie zaliczone. Po odbudowaniu miasta Gorn dalej będzie w tym samym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę, mógłby mi ktoś dać link do tego tweaka bo te przypięte mi nie działają albo chociaż wysłać na maila (podam go na gg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coooo??? czyli będę musiał zabić tego demona SAM??????jeśli tak, to se ten demon jeszcze pożyje:P:P:P
a teraz jak myślicie, teleportować się do zamku czy iść do Nordmaru?? bo mnie ciągnie do zamku ale tam jest dość.............orkowo;) chociaż w Nordmarze z tego co słyszałem jest jeszcze gorzej:/:/:/ więc jak mi radzicie?? Nordmar czy Król Robhar?????(pytam zwłaszcza tych którzy byli już tu i tu!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować