Zaloguj się, aby obserwować  
Remember_The_Name

GOTHIC 3 - Temat Ogólny

3482 postów w tym temacie

Dnia 13.11.2006 o 21:24, ChrisOS napisał:

siemka oplaca sie zabic robhara 2 czy nie bo jestem przeciwko orkom ale z tego co czytalem
sluszlem ze lee karze go zabic i sluszalem terz rze ma krul dobrą tarczke wiec czy sie oplaca
go zabic

to zalezy tylko od ciebie mozesz wybrac co ci sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 21:23, Kodi127 napisał:

mam taki problem z misją: Zabij agresywne wilki... czy coś w tym stylu - to misja dla Dennisa,
który jest na farmie tuż przed wejściem do montery... Gdzie te wilki są może ktoś wie....
pilnie potrzebuję odpowiedzi :)

Do Montery są dwa wejścia... i musisz wyjść nie tym głównym, ale tam gdzie pracują niewolnicy... Po tych gruzowiskach idziesz na sam dół (cały czas idź scieżką) potem jest skrzyżowanie, albo na lewo, albo na prawo, a ty idziesz prosto i przed tobą znajduje się ta jaskinia, gdzie przebywają groźne wilki...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 21:24, ChrisOS napisał:

siemka oplaca sie zabic robhara 2 czy nie bo jestem przeciwko orkom ale z tego co czytalem
sluszlem ze lee karze go zabic i sluszalem terz rze ma krul dobrą tarczke wiec czy sie oplaca
go zabic

Przed chwilą dodałeś posta, że chcesz zniszczyć obóz buntowników, a teraz mówisz że działasz z nimi przeciwko orkom! Więc czegoś tu nie rozumię...;] Jeśli naprawdę działasz z buntownikami to raczej go nie zabijaj...
I nie rób tyle błędów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale przeczytalem pare postów i wywnioskowalem ze krula robhara karze zapic nie tylko orkowie ale i Lee czyli jak jestem przeciwko orkom to chyba nie jestem przeciwko Lee prawda? Bo ja go lubie:p PZD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak juz to krol a nie krul:P

Znalalem juz Xardasa. I chce meic zgode wytapiaczy i nie ma ich tam dgzie zawsze gdzie oni sa?? te podane na mapce miejsca sa dobre? a co do kompalni to sobei cos nie przypominam zebym dostal miecz ale mowili tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wytapiacz jeden kręci się obok mostu tego przez który przechodziłeś z kolesiem któremu dałeś kamień przodków. Mówi że śniło mu się złoże czystej rudy jak pójdziesz z nim to da Ci zgode....
Miejsca na mapie są niedokładne ale bliskie celom..... :/ Pozd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w mieście Geldern, uzyskałem już wymagane poparcie 75%. Ale nie lubie, gdy zostają mi niewykonane questy. I tutaj mam do Was pytanie gdzie jest patrol orków na północy od Geldern, który ma za zadanie dopaść najgroźniejszego Gońca Leśnego? Szukając tego patrolu, doszedłem nawet do Silden, przy okazji odwiedziłem Trelis (doszedłem tam drogą przy rzece), przeszukałem wszystkie przydrożne jaskinie, kopalnie, ale na patrol się nie natknąłem. Oraz drugie pytanie, gdzie są złote talerze? Przeszukałem cała świątynie, ale złotych talerzy nigdzie nie widziałem. Owszem były złote i srebrne, ale puchary, natomiast talerzy nigdzie nie było. Wkradłem się również do skarbca Geldern, splądrowałem cały, ale talerzy nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 22:12, Unpredictable napisał:

Jestem w mieście Geldern, uzyskałem już wymagane poparcie 75%. Ale nie lubie, gdy zostają mi
niewykonane questy. I tutaj mam do Was pytanie gdzie jest patrol orków na północy od Geldern,
który ma za zadanie dopaść najgroźniejszego Gońca Leśnego?


Numer 60 na mapie:
http://forum.worldofplayers.de/forum/showthread.php?t=160812

Oraz drugie pytanie, gdzie są złote talerze? Przeszukałem cała świątynie, ale złotych talerzy nigdzie nie widziałem. Owszem były złote i srebrne, ale puchary, natomiast talerzy nigdzie nie było.

Złote coś tam stoi głównie w pokoju na zamku gdzie są szamani orkó, co najmniej jeden jest też w sali tronowej najwyższego kapłana. To nie są talerze, ktoś chyba coś zawalił przy tłumaczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 22:21, Karharot napisał:


Nie spodziewałe się, że aż tak daleko to będzie. Z reguły miejsca wykonania misji, nie są zbytnio oddalone od źródła.

Dnia 13.11.2006 o 22:21, Karharot napisał:

Złote coś tam stoi głównie w pokoju na zamku gdzie są szamani orkó, co najmniej jeden jest
też w sali tronowej najwyższego kapłana. To nie są talerze, ktoś chyba coś zawalił przy tłumaczeniu


A potem człowiek chodzi, szuka, szpera i myśli jakie talerze, gdy wszędzie są tylko puchary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.11.2006 o 22:21, Karharot napisał:

Złote coś tam stoi głównie w pokoju na zamku gdzie są szamani orkó, co najmniej jeden jest
też w sali tronowej najwyższego kapłana. To nie są talerze, ktoś chyba coś zawalił przy tłumaczeniu



Chodzi o złote misy :) A liczba ich- sześć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 22:10, BIZZ2 napisał:

i ja knauczy mnie ten Ingvar to bede mogl robic sztabki rudy?

Nie. Będziesz mógł robić broń z bryłek czystej magicznej rudy. Czysta magiczna ruda w bryłkach jest najlepsza. I tylko jeszcze drobiazg, znajdź i kup przepis na miecz z czystej rudy, wykuj go własnoręcznie i naostrz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 22:12, Unpredictable napisał:

Jestem w mieście Geldern, uzyskałem już wymagane poparcie 75%. Ale nie lubie, gdy zostają mi
niewykonane questy. I tutaj mam do Was pytanie gdzie jest patrol orków na północy od Geldern,
który ma za zadanie dopaść najgroźniejszego Gońca Leśnego? Szukając tego patrolu, doszedłem
nawet do Silden, przy okazji odwiedziłem Trelis (doszedłem tam drogą przy rzece), przeszukałem
wszystkie przydrożne jaskinie, kopalnie, ale na patrol się nie natknąłem. Oraz drugie pytanie,
gdzie są złote talerze? Przeszukałem cała świątynie, ale złotych talerzy nigdzie nie widziałem.
Owszem były złote i srebrne, ale puchary, natomiast talerzy nigdzie nie było. Wkradłem się
również do skarbca Geldern, splądrowałem cały, ale talerzy nie znalazłem.


Ten patrol jest w mieście geldern jak wchodzisz do miasta od strony silden zaraz chatka po lewej stronei tam mieszka ork coś na G gunlock chyba on jest dowódca patrolu zlikwiduj go a sie sam przekonasz (przypadkowo na to wpadłem bo jak go zabiłem przy wyzwalaniu miast zaliczyłem właśnei te zadanie o którym mówisz)
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 22:50, Cord napisał:

Ten patrol jest w mieście geldern jak wchodzisz do miasta od strony silden zaraz chatka po
lewej stronei tam mieszka ork coś na G gunlock chyba on jest dowódca patrolu zlikwiduj go a
sie sam przekonasz (przypadkowo na to wpadłem bo jak go zabiłem przy wyzwalaniu miast zaliczyłem
właśnei te zadanie o którym mówisz)
Pozdro


Z tego co pamiętam, to ork Gunlock zlecił mi zabicie Torna, natomiast mi chodziło o najgroźniejszego gońca leśniego nijakiego Runaka :), na którego poluje Ballock.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.11.2006 o 22:54, Unpredictable napisał:


Z tego co pamiętam, to ork Gunlock zlecił mi zabicie Torna, natomiast mi chodziło o najgroźniejszego
gońca leśniego nijakiego Runaka :), na którego poluje Ballock.


aaa to sorki jak wiesz gdzie jest Runak to od niego na połudiowy zachód poszukaj tam jest ten ork a jak nie wiesz gdzie jest Runak to popatrz na ta mape zreszta widać też gdzie ten ork jest > http://forum.worldofplayers.de/forum/showthread.php?t=160812
a to nie są złote talerze tylko misy jest ich 6 i są one w świątyni w geldern jeden tam gdzie dowódca a reszta w pokoju gdzie sa 3 samani.
Pozdro

PS. Powie mi ktoś gdzie moge sie na stałe nauczyć magi takiej jak np. przywołanie błyskawicy deszcz ognia i takie tam jak podchodze do chramu jakiegoś z bogów to mam tylko kilka czarów chyba 10 u każdego z bogów jak sie nie mylą a gdzie jest reszta jak sie ich nauczyć z góry thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 23:11, Cord napisał:

Powie mi ktoś gdzie moge sie na stałe nauczyć magi takiej jak np. przywołanie błyskawicy
deszcz ognia i takie tam jak podchodze do chramu jakiegoś z bogów to mam tylko kilka czarów
chyba 10 u każdego z bogów jak sie nie mylą a gdzie jest reszta jak sie ich nauczyć z góry
thx


******SPOILER******
3 najpotężniejszych czrów danego boga możesz się nauczyć w ich kapliczkach, ale dopiero wtedy gdy wybierzesz stronę danego boga w głównej fabule gry (jeśli zniszczysz artefakty w piecu Klanu Młota na polecenie Xardasa wtedy 3 najpotężniejszych czarów Adanosa możesz się nauczyć np. u Saturasa).
******KONIEC SPOILERA******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jeszcze przed paroma godzinami widzialem tu fajny opis kamieni teleportacyjnych a teraz gdzies go wcielo ma ktos morze jakies linki do tego opisu? Plz fast answer :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować