Zaloguj się, aby obserwować  
Remember_The_Name

GOTHIC 3 - Temat Ogólny

3482 postów w tym temacie

To nie ten pal ma ten puchar a mag ognia na tej mapce zaznaczony an zółto z numerem 1 o to Rakus jest musisz oczyścić jego jasknie z ożywieńców.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko mam:
Gorn jest w Gothcie i musze go uwolnic i tu sie zaczyna problem bo dalem buntownikom gothe i nie ma juz orkow a mam go wykupic albo zabic orkow i chyba nie moge bo ich nie ma....?
Jakies pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to może Gorn już jest wolny bo orkowie znikneli...;]
Ja tam wykupiłem Gorna od orków i poszedłem "czyścić" Gothe...potem Gorn może iść z tobą gdzie chcesz, więc wziełem go do Nordmaru... Polecam to rozwiązanie tym którzy jeszcze w Gothcie nie byli...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 17:33, Jakub Wędrowycz napisał:

Kto uczy nas walki dwoma mieczami na poziom podstawowy i w jakim miescie się ten NPC znajduje?

Z tego co wiem to chyba niejaki Sylvio z Bakaresh (varant)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tego akurat grzyba nie spotkałam bo jeszcze tam nie byłam, ale spotkałam już 2 " dziwne grzyby" i noszę je w ekwipunku , ale żaden z nich nic nie gadał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 18:02, zebara napisał:

Ja tego akurat grzyba nie spotkałam bo jeszcze tam nie byłam, ale spotkałam już 2 " dziwne
grzyby" i noszę je w ekwipunku , ale żaden z nich nic nie gadał :P

Czyli potwierdza się, że niedaleko był jakiś człowiek i te teskty mówił...;]
Pewnie gdzieś za ścianą w innym pomieszczeniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja w sprawie Twojego "Dziwnego Grzyba" :) ChrisOS. Te grzyby są wykorzystywane w miksturach
przemiany. Jeśli chodzi o głosy to pochodzą one z Ardeii, która znajduje się dokładnie nad jaskinią
( zobacz sobie na mapie ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w Nemorze jest Ognisty puchar?? Gdzieś leży, albo kto go daje za jakie zadanie?? Jakoś na niego nie trafiłem, a jest to już ostatni, którego mi brakuje :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do tego Gorna to gadac z nim nie moge;/ tzn mowi ,,ze sobie odpocznie:) czy cus" nei mzoe ze mna chodzic czyli nie jest uwolniony...;/

POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę ściągnąć dema Gothic III, ponieważ mam bardzo wolnego neta - 56 kbps. Możecie mi powiedzieć czy Gothic III będzie mi działał na Radeonie X200 ???? Mam też 1 GB RAM i procesor AMD Athlon 64 3200+ 2GHZ.
Bardzo proszę o jak najszybszą odpowiedź!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować