Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Piątek 3 listopada – wielkie święto fanów gier RPG! Gothic 3 już w sprzedaży!

487 postów w tym temacie

Już gram, od wczoraj, ale... no cóż pomimo starań CDP by wrzucić najnowsze patche, trzeba jeszcze poczekać na kilka nowych łatek :/ Zero optymalizacji kodu, gra tnie się jak nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wielkie święto to będzie jak ta gra bedzie kosztowała mniej niz 50,00 zł i wtedy wiecej ludzi będzie mogło w nią grać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"W każdym pudełku znajdują się Wirtualne Pieniądze na zakup innych gier."

Troche mnie dziwi fakt dania 70wPLN jak na inną grę można wykorzystać od 5-20zł ;/ I tam jakieś żetony za przesylkę. Czy nie możę być okazji kup grę w 100% za wPLN w taki mczy innym razie po co wy dajecie, aż tyle tego wPLN????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tych niusów o G3 jest ostatnio bardzo dużo !! I TAK TRZYMAĆ
Ja mam zamiar dziś lub jutro zamówić Gothica 3 w sklepie gram.pl i mam nadzieje że już w wtorek sobie pogram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Gwarancja najwyższej jakości - polska edycja została wydana w wersji 1.08, czyli zawiera dwa najnowsze uaktualnienia, które wprowadzają ponad 100 poprawek do gry. Dzięki temu każdy polski fan gry ma pewność, że otrzymuje produkt dopracowany i zapewniający bezproblemową, wspaniałą zabawę."

To jest ironia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tosz - luz, nie martw się. Jak za parę lat wyjdzie G4, G3 dostaniesz za darmo jako exclusiv super duper mega wypas cover cd w CD-Action. A tak na poważnie : takich gier się nie robi za darmo, a akurat G3 (sam mam EK) jest warte każdego jednego grosza nań wydanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 12:03, Aroslaw napisał:

"W każdym pudełku znajdują się Wirtualne Pieniądze na zakup innych gier."

Troche mnie dziwi fakt dania 70wPLN jak na inną grę można wykorzystać od 5-20zł ;/ I tam jakieś
żetony za przesylkę. Czy nie możę być okazji kup grę w 100% za wPLN w taki mczy innym razie
po co wy dajecie, aż tyle tego wPLN????

No wlasnie tez mnie to zastanawia. Jedyny plus tego to taki, ze zamawiajac hurtowo mozna uzyc te wPLN, ale potem znowu ma sie jescze wiecej tych wirtualnych. Taka zagrywa "martetindowa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jasne, że jest to chyt marketingowy. Kupiłem EK dałem 20wPLN taniej i co? Dostałem kolejne 70wPLN wraz z grą Gothic 3. Tak samo jak kupiłem Fm07 też dałem wPLN i dostałem kolejne wPLN... jedynie co to to, że można kupić sobie żeton za przesyłke u Cenegi tego nie ma i trza płacić te 15 zł dodatkowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jest to taki chwyt podwzględem gram.pl Tu kupisz gre dajac wPLN masz taniej, a w normalnym sklepie jest troche drożej i tam nie dasz wPLN, tylko ze za 3 lata gram.pl będzię przeciążone! Z normalnej strony o grach zrobi się serwis PKO Bank Polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że z tego święta nie wszyscy fani gatunku cRPG mogą skorzystać : /
Mam tu oczywiście na myśli ogromne wymagania sprzętowe omawianej gry, które zapewne wielu fanów gatunku (w tym i mnie) pozostawiają jedynie z ogromnym niesmakiem i domysłami : /
Ja tam na możliwość zagrania w G3 poczekam sobie jeszcze dość długo ale w sumie wcale nie jestem tym jakoś szczególnie zasmucony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość fanatykó gry Gothic żyje faktem 500-700mhz, 128-256RAM i kartą graf 16-64MB... poprzednie częsci więcej nie potrzebowały, a terz z nieba spadło 3GHZ !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować