Zaloguj się, aby obserwować  
DevilFish

Counter Strike - temat ogólny

3123 postów w tym temacie

Dnia 24.06.2007 o 14:50, Battlesuit napisał:

> Gra z Botami jest tak łatwa jak Mario nie ma nic łatwiejszego

Przepraszam, ale potem Mario jest trudny. Na 5-6 poziomie to już wyzwanie ^^

A tak co do CS''a: Robiłem ostatnio test rozrzutu ak-47 i m4a1. Wnioski takie: Rozrzut mniej
więcej w tą samą stronę, ale za to Kałashnikova o niebo większy. Chociaż dziwne, że m4 i ak
w pobliżu zadają podobne obrażenia, ale na dystans m4 jest skuteczniejsza. Co wy o tym sądzicie?

Wiadomo że ak ma większy recoil. Przecież to broń partyzancka. Wszystkie bronie specyficzne dla tr mają większy rozrzut. Natomiast AK47 ma bardzo dobry firstshot, lepszy od m4. Jest jednak głośne. W ogólnym zestawieniu dla mnie wygrywa M4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie również dlatego, jest droższa ;)
Co to MP5, to pamiętam, że kiedyś na jednym z serwerów, była mania na tę właśnie broń i wszyscy w nicku mieli MP5 Only :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, fajny motyw ten z mp5 :) Dla mnie też wygrywa m4. Z tłumikiem bardzo ułatwia grę taktyczną. W połączeniu ze skradaniem się potrafimy zabić zanim wróg nas usłyszy :) W przypadku kałacha jest gorzej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 12:16, parkourowiec napisał:

ja gram w CS''a już ze 4 lata jak chcecie to podam wam fajnego serwa 87.206.167.142:27017 to
jest on ja gram na nim prawie zawsze!!!!!


Zobaczę co to za serwer, jak mi się spodoba to będę na nim grał. Ja gram może pół roku, a co do sklilla to raczej nie mam dużego. Gram bardziej dla zabawy i nie zależy mi na statystykach, staram się wykonywać cele mapy i współpracować z drużyna niż tylko nabijać fragi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 21:09, Probos napisał:

Heh, serwer jest non-steamowy, więc nie polecam, w dodatku bez Valve-anticheat... Oj kolego,
kolego, co ty za IP rozsyłasz :)


Dzięki że napisałeś. Jeszcze nie wchodziłem na ten serwer, a teraz to już na pewno nie wejdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 23:10, parkourowiec napisał:

Jak nielegalny

Normalnie. Serwery Non - Steam to serwery do skrakowanej (czytaj nielegalnej) wersji Counter Strike -a. A my tu nie lubimy nielegalnych rzeczy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 14:53, parkourowiec napisał:

O przepraszam Bardzo Counter Strike to ja sobie kupowałem w sklepie z grami i napewno jest
legalny i mi nie wmawiaj ze nie jest

Trzymajcie mnie. CS-a może i masz legalnego, natomiast grasz na servach nielegalnych. Understand?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 14:53, parkourowiec napisał:

O przepraszam Bardzo Counter Strike to ja sobie kupowałem w sklepie z grami i napewno jest
legalny i mi nie wmawiaj ze nie jest



Za taką głupotę to już powinni zabijać... albo bynajmniej na przymusowe roboty posyłać... To że masz oryginalnego CSa nic nie znaczy! Chodzi o to, że ten kto założył ten serwer zrobił to NIELEGALNIE, ZA DARMO!!! I dlatego też nie ma żadnych środków które by go chroniły przed cheatami... Jednym słowem... BIEDA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 18:41, Kubacube90 napisał:

Chodzi o to, że ten kto założył ten serwer zrobił to NIELEGALNIE, ZA DARMO!!! I dlatego też nie ma żadnych
środków które by go chroniły przed cheatami... Jednym słowem... BIEDA!

A za podawanie błędnych informacji powinno sie wysadzać w powietrze...
To że serwer jest non steam wcale nie znaczy że niema żadnych zabezpieczeń przeciwko cheatom. A poza tym jeśli znalazł ten serwer przez steamowa wyszukiwarkę serwów to imo może na nim grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować