Zaloguj się, aby obserwować  
DevilFish

Counter Strike - temat ogólny

3123 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2007 o 20:45, Lord Andre 1 napisał:

Mam 1mb/s w neti


To tak wygląda jakby ci neta odcinało gdy chcesz się połączyć na serwer :P.Powyłączaj wszystkie programy (typu gadu-gadu,xfire,antywirusy :P) i spróbuj ponownie...jeśli to nie zadziała spróbuj reinstalkę steam''a zrobić :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No spróbuje bo wszystko mam włączone. Ale moze tez być problem z firewall bo ostatnio ja grałem przez neta w inna gre to z serwami nie mogłem sie połączyć póki go nie wyłączyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie moge z ludzi co wyłączaja Antyvira i myśla ze jak poskanuje raz na tydzien kompa to jest ok ..... a jesli tkos sie na kompa wlamie w tym czasie ?? Hee ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No napewno ktos będzie się chciał włamać na twojego kompa jasneeee. Oczywiście idiotyzm wyłączac antywira i raz na tydzień skanować.Ja akurat mam tak, że jak na chwile wyłącze to odrazu 20 trojanów na kompa i ..... wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ALELUJA!! Odzyskałem moje konto Steam, a tak dokładnie hasło. Ktoś mi sie na konto włamał hasło zmienił i krach...
Na szczęście 2 e-mail do Steam''a pomogły, no i już znowu moge sie CS''em cieszyć. A propo: Jest już temat gdzie można umawiać sie na rozgrywki CS''a ale tylko Source. To może ci co mają CS 1.6 (Oczywiście oryginał) by sie tutaj umawiali? Bo tak zakładać kolejny taki sam temat to chyba nie wypada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak włanczam Steam to mi się os takiego pokazuje i się nie chce włączyć:

Steam.exe(main excepition): CMulitFiledBlob(pSerialized): Partial filed header at end of record

Proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 08:28, Dodo1345 napisał:

Powtarzam pytanie......bo cos mało entuzjastów.

Jak ktoś wejdzie to zobaczy, że potrzebujesz pomocy, więc nie bądź taki nachalny ;) Lepiej napisz w temacie głównym o Steamie albo zagadaj do WW3, bo on jest on spraw Half-Life''owych, więc i Steamowych specjalistą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 11:36, Pablo Querte napisał:

> Powtarzam pytanie......bo cos mało entuzjastów.
Jak ktoś wejdzie to zobaczy, że potrzebujesz pomocy, więc nie bądź taki nachalny ;) Lepiej
napisz w temacie głównym o Steamie albo zagadaj do WW3, bo on jest on spraw Half-Life''owych,
więc i Steamowych specjalistą ;)



Już zrobiłem z tym, odinstalowałem wszystko i zainstalowałem jeszcze raz. Tylko musiałem maila do Valve pisać, bo miałem problem z loginem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 13:09, czinczer9 napisał:

ej chlopaki jak moge zmniejszyc ping w CS 1.6 ????????????????????????????????????????????????//


Zmień dostawcę usług internetowych/modem/router? To od niego najbardziej zależy ping.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 13:09, czinczer9 napisał:

ej chlopaki jak moge zmniejszyc ping w CS 1.6 ????????????????????????????????????????????????//

Żeby zmniejszyć ping wyłącz Firewalla i Anty-wirusa. Oczywiście nie pobieraj w tym czasie żadnych plików. W sumie to ping zależy od serwera, więc różnie bywa. Poza tym duża ilość znaków zapytania nie pomaga. Jeden wystarczy. Po raz kolejny nie dodawaj niepotrzebnych obrazków. Witam na forum, przeczytaj regulamin i pisz po polskiemu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomocy! Dlaczego, gdy gram w CS to na każdym serwerze jak tylko się ruszę to automatycznie ginę? Czy to jakiś ban?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemaka koledzy mam cs 1.6 non steam i chce sie dowiedziec pewnych zeczy. stworzylem serwer prze ikonke na pulpice jakies hlds. chce sie dowiedziec jak zrobic np zeby po skonczonej rundize jakas muzyczka leciala albo jak bedize heat to heatshoot i rozne takie. zeby wszystkim tym ktorzy na moj serwer wejda to sie sciagalo. i wlsnie jak to zrobic zeby sciagalo ale nie wszystko co mam w folderze cs/cstrike/sounds/misc tylko te ktore ja wybiore . z góry dzieki i pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>
> Na pewnej stronie zobaczyłem, że CS 1.6 to freeware. To prawda?
Nie.

>>
> siemaka koledzy mam cs 1.6 non steam i chce sie dowiedziec pewnych zeczy. stworzylem
> serwer prze ikonke na pulpice jakies hlds. chce sie dowiedziec jak zrobic np zeby po
> skonczonej rundize jakas muzyczka leciala albo jak bedize heat to heatshoot i rozne takie.
> zeby wszystkim tym ktorzy na moj serwer wejda to sie sciagalo. i wlsnie jak to zrobic
> zeby sciagalo ale nie wszystko co mam w folderze cs/cstrike/sounds/misc tylko te ktore
> ja wybiore . z góry dzieki i pozdro

Piraci na Madagaskar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować