Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 06.01.2007 o 12:58, GoglarZ napisał:

Mam pytanie na temat misji "Jack i pieniądze buntowników" .
Gdzie jest ten Jack??

Jack jest za Ardeom ma tam swój domek na skarpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 12:58, GoglarZ napisał:

Gdzie jest ten Jack??


Na tej mapie pod różową 12. Stoi przed latarnią morską na brzegach Myrtany ...

20070106130208

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 12:46, shanhaevel napisał:

>

Dnia 06.01.2007 o 12:46, shanhaevel napisał:


ten oboz nomadow.... to kim oni sa bo ja nie chce zabicj magów itd bo ja jestem dobry :D


Nomadzi to inaczej koczownicy

GoglarZ: Koło ardei na połudnowy zachód, siedzi koło swojej latarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 13:04, Unreal11 napisał:

> >

>
> ten oboz nomadow.... to kim oni sa bo ja nie chce zabicj magów itd bo ja jestem dobry
:D

Nomadzi to inaczej koczownicy

GoglarZ: Koło ardei na połudnowy zachód, siedzi koło swojej latarni



koczownicy nie sa potrzebni do watku glownego? czyli nie mam szans zdobyc u nich reputacji bedac caly czas dobrym przeciwnikiem orkow i beliara:D??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 13:15, danzelmario napisał:

czy moge pomagac koczownikom i jednoczesnie asasynom?nie bedzie to miec wpływu dalej na fabułe?

No jak pomagasz koczownikom i niszczysz miasta assasynów to po zniszczeniu trzech assasyni bedą cię atakować wiec już im nie bedziesz mógł pomagać z tego wniosek że musisz wybrac albo koczownicy albo assasyni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 13:15, danzelmario napisał:

czy moge pomagac koczownikom i jednoczesnie asasynom?nie bedzie to miec wpływu dalej na fabułe?


Zależy w jakim momencie fabuły chcesz im pomagać. Bo jeśli tylko chwilowo to się da ale jeśli przez całą grę chcesz to już raczej na to nie licz. Zadania się krzyżują kiedy dla buntowników masz pomagać Nordmarczykom a dla Assasynów masz ich pozabijać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 13:17, YahooPL napisał:

> czy moge pomagac koczownikom i jednoczesnie asasynom?nie bedzie to miec wpływu dalej na
fabułe?

Zależy w jakim momencie fabuły chcesz im pomagać. Bo jeśli tylko chwilowo to się da ale jeśli
przez całą grę chcesz to już raczej na to nie licz. Zadania się krzyżują kiedy dla buntowników
masz pomagać Nordmarczykom a dla Assasynów masz ich pozabijać ...

no tak juz rozumiem. denerwuja mnie te bugi w grze. mam 90% reputacji w bradze i zostało mi 10% . posiadam list obciązający jednego z kupców(Bernardo) i nie moge nic z tym zrobic.. kolejny bug czy co??z nikim pogadac o tym nie moge:/ nie tak jak w jedynce czy 2 ze jak sie przeczyta to mozna cos z tym zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 13:15, danzelmario napisał:

czy moge pomagac koczownikom i jednoczesnie asasynom?nie bedzie to miec wpływu dalej na fabułe?


W zasadzie tak, ja tak robiłem i nie miałem żadnych problemów. Ale w tym rzecz, że najpierw robiłem wszystko dla Asasynów i teraz mam u nich 90 coś reputacji. Jak tylko obiorę ścieżkę Beliara, to będę chciał wyzwolić wszystkie miasta w Varrancie ;) w Nordmarze mam 89 reputacji, u buntowników 53, u orków 28, u koczowników 5, a u gońców leśnych coś koło 70. Trochę bezsensu jest ta gra, ale jak wykombinujecie tak jak ja, to można mieć ponad 50 (lub 75) reputacji u wszystkich ras. Jest mało questów, które jak zrobisz, to inni cię nie będą lubili, więc jak się wszystko dobrze obmyśli, to będzie git ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ma duzo bledow ale ten klimat, ten swiat, rekopensuje to ... chociaz nieobrazilbym sie jak by dodatek przelamal ta tradycje i byl ten klimat, ten swiat, bez bledow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 22:28, Guciothic napisał:

to nie da się 100 punktów mieć


Da się mieć 100 %, nie umiecie liczyć ?:P
Jest 75 za wszystko oprócz magów wody.
A co do magów wody, to jest ich 7, więc 7 * 3 daje 21 + 4 za zabicie wszystkich, czyli 25.
75 + 25 = 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 13:55, shanhaevel napisał:

ma duzo bledow ale ten klimat, ten swiat, rekopensuje to ...

Nie zgodzę się z tym. Sama wielkość świata nic nie daje, jeśli ten świat nie jest w odpowiedni sposób wypełniony questami, postaciami, tajemniczymi miejscami itp. Tak było w poprzednich częściach. Pamiętam, gdy zwiedzając Kolonię Karną natrafiałem na tajemnicze jaskinie, do których autentycznie bałem się wejść. Albo przemierzając ciemne lasy w Khorinis myślałem, żeby jak najszybciej znaleźc się w bezpiecznym mieście. W Gothic 3 coś takiego nie występuje. Klimat z poprzednich części uleciał wraz z różnorodnością questów, co dla znających poprzednie części jest błędem niewybaczlanym...

Dnia 06.01.2007 o 13:55, shanhaevel napisał:

chociaz nieobrazilbym sie jak
by dodatek przelamal ta tradycje i byl ten klimat, ten swiat, bez bledow :D

A właśnie - błędy. Nie dość, że niewymagająca rozrywka bez klimatu, to jeszcze masa błędów psująca zabawę...
Na początku Gothic 3 wydawał mi się grą idealną. Teraz jest to zwykły RPG, pozbawiony klimatu, z masą błędów... Przeszedłem i odłożyłem na półkę. Przynajmniej skórzana książka ładnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 14:11, Bumber napisał:

Pamiętam, gdy zwiedzając Kolonię Karną natrafiałem na tajemnicze jaskinie, do których
autentycznie bałem się wejść. Albo przemierzając ciemne lasy w Khorinis myślałem, żeby jak
najszybciej znaleźc się w bezpiecznym mieście. W Gothic 3 coś takiego nie występuje.


To chyba nie zwiedziłeś całego Gothica 3. Ja wczoraj np. szukając wszystkich 48 skrzyń musiałem ubić 3 smoki w ciasnej jaskini, albo znalazłem jaskinię w której byli Pełzacze-wojownicy (chyba jedyni w grze). Side-questów i tajniaków tutaj jest o kroć więcej. Czy w poprzednich Gothic''ach był motyw z 48 skrzyniami i w każdej lepsza broń/item ? Czy było tam więcej niż 4 rodzaje skrzyń? Nie, był 1 rodzaj. I muszę powiedzieć, że w poprzednich Gothicach bły o wiele gorsze bugi. Dzięki nim mogłeś ubić czarnego trolla na 1 lvlu, co tutja jest niewykonalne bez kodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 14:17, Ufo2 napisał:

> Pamiętam, gdy zwiedzając Kolonię Karną natrafiałem na tajemnicze jaskinie, do których

> autentycznie bałem się wejść. Albo przemierzając ciemne lasy w Khorinis myślałem, żeby
jak
> najszybciej znaleźc się w bezpiecznym mieście. W Gothic 3 coś takiego nie występuje.

To chyba nie zwiedziłeś całego Gothica 3. Ja wczoraj np. szukając wszystkich 48 skrzyń musiałem
ubić 3 smoki w ciasnej jaskini, albo znalazłem jaskinię w której byli Pełzacze-wojownicy (chyba
jedyni w grze). Side-questów i tajniaków tutaj jest o kroć więcej. Czy w poprzednich Gothic''ach
był motyw z 48 skrzyniami i w każdej lepsza broń/item ? Czy było tam więcej niż 4 rodzaje
skrzyń? Nie, był 1 rodzaj. I muszę powiedzieć, że w poprzednich Gothicach bły o wiele gorsze
bugi. Dzięki nim mogłeś ubić czarnego trolla na 1 lvlu, co tutja jest niewykonalne bez kodów.


Fajne były spotkać smoki ale zdziwiłem się że były pod cape dun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :) gram po stronie buntowników (ale jeszcze nim nie jestem ;( ) gdy oswobodziłem Montere i zabiłem basira(tego grubego kupca) to mi sie pojawiło ''''Zadanie wypełnione:daj nauczke Basirowi'''' wiecie kto zleca to zadanie i gdzie go można znaleść???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodze się z tobą. Po pierwsze jest kilka jaskiń w których się znajdują pełzacze - wojownicy (ja przynajmniej takie 3 znalazłem) - jak na razie, po drugie jest możliwość zabicia czarnego trola na 1 lvl, smoka też. Co do skrzyn to nie pamiętam by wcześniejszych wersjach było coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pogadać z Kanem w Faring, czy nie jest to obowiązkowe? Bo mam 48 % reputacji u buntowników i chyba nie zostało mi nic innego, jak wyzwalanie reszty miast, żeby kupić zbroję paladyna. Mogę oswobodzić Faring bez rozmawiania z Kanem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 14:27, Konrades napisał:

Nie zgodze się z tobą. Po pierwsze jest kilka jaskiń w których się znajdują pełzacze - wojownicy
(ja przynajmniej takie 3 znalazłem) - jak na razie, po drugie jest możliwość zabicia czarnego
trola na 1 lvl, smoka też. Co do skrzyn to nie pamiętam by wcześniejszych wersjach było coś
takiego.


To podaj mi chodź jeden dowód na to, że ktoś ubił smoka/czarnego trolla na 1-szym lvlu, jeżeli ja miałem z nimi problemy na 60-tym (smoka nawet nie zauważyłem, gdy sieknął z ognistej kuli i połowę hp zabrał, a mam 500 hp), a czarny troll też mi 1/4 hp jednym hitem zjeżdża. A jestem w zbroi paladyna! Więc zakładając że jesteś bez zbroi i masz początkowe 100 czy tam 200 hp, to cię taki smok/czarny troll jednym ciosem zabije, a nawet tego nie zauważysz, bo są za szybkie. Przyznam, że w poprzednich częściach potwory były bardziej wyważone (czyt. 20 razy wolniejsze), ale za to orkowie jak Ci wjechali z seryjki "lewo,prawo,lewo" to mogłeś już wczytywać save. Przynajmniej ja tak miałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się