Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

No... niby tak zrobiłem , tylko chyba nie do konca bo utworzyłem folder w folderze jakos nie zabardzo kumam co z tym katalogiem , ale konsola jak była czarna tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 10:21, Gracz 23 napisał:

> A co boisz się, że przez podmianę plików płytkę CD rozerwie w napędzie? :D
No nie ale nie mam zamiaru ryzykowac i wydawać kolejnych stu złotych tylko po to żeby zlikwidować
nazwy bestii


Hahaha ale się uśmiałem! :D Jak coś zepsujesz to grę przeinstalujesz i będzie chodziła jak nowa. Ja nie moge!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 10:28, KannX napisał:

> > A co boisz się, że przez podmianę plików płytkę CD rozerwie w napędzie? :D
> No nie ale nie mam zamiaru ryzykowac i wydawać kolejnych stu złotych tylko po to żeby
zlikwidować
> nazwy bestii

Hahaha ale się uśmiałem! :D Jak coś zepsujesz to grę przeinstalujesz i będzie chodziła jak
nowa. Ja nie moge!! :P

A ja nie mam czasu przistalowywać gier ja chcę za 1 razem żeby gra dobrze działała i grać a nie bawić się w podmienianie plików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.03.2007 o 10:28, KannX napisał:


Hahaha ale się uśmiałem! :D Jak coś zepsujesz to grę przeinstalujesz i będzie chodziła jak
nowa. Ja nie moge!! :P

A po za tym jak się przeistalowuje się grę to coraz bardziej się odechciewa grać bo trzeba z czymś co chwile się bawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos jeszcze jakis pomysł z ta konsola i jej czarnym tłem, bo jestem tak wku..... ze zaraz ta gre odinstaluje .
Przeciesz nie bende sie cofał o 10 godz gry przez cholernego zbiegłego zubena ,a do konca G3 mam jeszcze 5 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 12:55, Bez imjenny napisał:

Nie no same problemy , gdzie ja mam niby teraz wpisac to "goto Zuben " jak tam takiej obcji
nima


w konsoli - naciśnij tyldę (przed 1) i wpisz goto Zuben, a jak nie zadziała - goto Yuben (niemiecka tastatura...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 13:31, Gryczka napisał:

Kolejne pytanko, wie ktoś gdzie można dostać teleport do klanu młota ?

Kamień teleportacyjny jest w kuźni Ingvara , czyli najważniejszego kowala w Klanie Młota.Z tego co pamiętam , leży na stole w głębi chaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz wszystko gra oprucz jednego byłem u inosa powiedziałem o dokonaniach i nawet mnie pochwalił ,ale co z tego jak nic sie nie dzieje.W poradniku na ostatniej stronie jest napisane ,ze na koniec trzeba wykonac jeszcze jedno małe zadanko ,ale co to za zadanko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 17:21, Bez imjenny napisał:

Juz wszystko gra oprucz jednego byłem u inosa powiedziałem o dokonaniach i nawet mnie pochwalił
,ale co z tego jak nic sie nie dzieje.W poradniku na ostatniej stronie jest napisane ,ze na
koniec trzeba wykonac jeszcze jedno małe zadanko ,ale co to za zadanko??

Musisz zabic zubena i wyzwolic wszystkie miasta w Mrertanie spod okupacji orków chyba nie wsłuchałes się w głos Innosa skoro tego nie usłyszałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to już tego dokonałes a oni to pewnie napisali po to że jak dobrze
będzie się sprzedawał Gothic 3 to zrobią 4 i tam będzie to zadanie,
może na wyspie Khorinis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A masz wyszukiwarkę? Wpisz sobie ''mapy'' w tym temacie i cudownym sposobem się znajdzie. Niesamowite no nie!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 17:34, Gorn7 napisał:

A to już tego dokonałes a oni to pewnie napisali po to że jak dobrze
będzie się sprzedawał Gothic 3 to zrobią 4 i tam będzie to zadanie,
może na wyspie Khorinis:)

Tak wykonałem wszystkie zadania ,ale powiem wam ze zakonczenie gry jest tak chujowe ,ze asz uszy opadaja .
Normalnie ani napisow koncowych ,ani dziekuje ,ani pocałuj mnie w dupe ,zreszta sami zobaczycie.
Acha wrazie jak ktos ma kwadraciki na konsoli to niech w pliku z gra w folderze DATA utwozy folder o nazwie _compiledImage a w tym folderze utwozy nastepny o nazwie _Intern , u mnie zadziałało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 18:15, Bez imjenny napisał:

> A to już tego dokonałes a oni to pewnie napisali po to że jak dobrze
> będzie się sprzedawał Gothic 3 to zrobią 4 i tam będzie to zadanie,
> może na wyspie Khorinis:)
Tak wykonałem wszystkie zadania ,ale powiem wam ze zakonczenie gry jest tak chujowe ,ze asz
uszy opadaja .
Normalnie ani napisow koncowych ,ani dziekuje ,ani pocałuj mnie w dupe ,zreszta sami zobaczycie.
Acha wrazie jak ktos ma kwadraciki na konsoli to niech w pliku z gra w folderze DATA utwozy
folder o nazwie _compiledImage a w tym folderze utwozy nastepny o nazwie _Intern , u mnie zadziałało

Ale przecież są napisy po tym pokazie slajdów o wszystkich postaciach i kto kim zostanie w przyszłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się