Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

mam pytanie??
W zadaniu w klanie młotamam pewnien problem. otórz ingwar facet miał mnie nauczyć kucia mieczy z czystej magicznej rudy poraz kolejny dał mi zadanie najpierw musiałem oczyścić kopalnie z orków potem stworzyć miecz normmarski a teraz dostałem zadanie w którym musze zyskać sobie przychylność trzech pozostałych wytapiaczy rudy. Z tym kowalem z klanu wilka sobie poradzxiłem, ale co z następnymi ten kowal z klanu ognia gdzieś zniknął nie ma go w kużni gdzie moge go znależć i jakie zadanie mam dla niego wykonać no i pozostał jeszcze jeden i stym teżniewiem co i jak?? Mugłyby mi ktoś to dokładnie wytłumaczyć??

PLS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kowal Klanu Ognia jest zaznaczony cyfrą 7 na dołączonej mapie - musisz go po prostu uwolnić z niewoli orków oraz znaleźć jego młot który jest schowany w krzakach niedaleko miejsca w którym jest uwięziony.
Drugi kowal z Klanu Młota o ile pamiętam nazywa się Pedar i jest zaznaczony cyfrą 3, jemu będziesz z kolei musiał przynieść skóry albo rogi cieniostwora (już nie pamiętam dokładnie), dobrze by było gdybyś miał już przy sobie kilka takich trofeów.

20070825234936

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 22:43, Kermit5738 napisał:

> To fakt że da się tak, ja mam dokładnie 50 % reputacji u buntowników, a odbiłem tylko
Ardeę,
> Cape Dun, Montere, Gopthe i Vengard. Mogę normalnie gadać z orkami i mogę kupić zbroję
paladyna
> :).
>
Moze i z orkami mozesz gadac ale juz z wodzami orkow nie pogadasz :) za duzo miast odbiles

A właśnie że gadam z wodzami bo można odbić 2 dowolne miasta nie licząc Ardei, Gothy (właściwie to jak pokonałem demona to się tam zasiedlili buntownicy i orkowie sie sami wynieśli) i Vengardu. A więc ja odbiłem tylko Cape Dun i Monterę i mogę gadać z przywódcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okazało się jednak, że w Klanie Młota u tego kowala co trzeba mu dać 100 bryłek rudy za pancerz to dostałem jakiś żałosny "Lekki pancerzyk Nordmarczyka"... :/ Dobrze, że zapisałem wcześniej grę, bo bym sobie zmarnował 100 bryłek rudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem a mianowicie nie wiem kto mnie może nauczyć walki 2 broniami. Może mi ktoś pomóc?? Jak coś to KTO i w jakim mieście Z góry dzięki;] (Najlepiej wypiszcie wszystkich którzy mogą mnie tego nauczyć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 15:14, Cezar14 napisał:

Mam problem a mianowicie nie wiem kto mnie może nauczyć walki 2 broniami. Może mi ktoś pomóc??
Jak coś to KTO i w jakim mieście Z góry dzięki;] (Najlepiej wypiszcie wszystkich którzy mogą
mnie tego nauczyć)


Wystraczyło wpisac w wyszukiwarce i wyrzuciłoby Ci post autorstwa Word up:

Jest kilku nauczycieli;*
Walka dwoma mieczami:
- Achmed w Bakareszu
- Angar w Mora Sul
- Daro w Ben Sala
- Kayor w Mora Sul
- Navaras w Ben Erai
- Silvio w Bakareszu

Są to nauczyciele poziomu podstawowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 15:41, dannik napisał:

> Mam problem a mianowicie nie wiem kto mnie może nauczyć walki 2 broniami. Może mi ktoś
pomóc??
> Jak coś to KTO i w jakim mieście Z góry dzięki;] (Najlepiej wypiszcie wszystkich którzy
mogą
> mnie tego nauczyć)

Wystraczyło wpisac w wyszukiwarce i wyrzuciłoby Ci post autorstwa Word up:

Jest kilku nauczycieli;*
Walka dwoma mieczami:
- Achmed w Bakareszu
- Angar w Mora Sul
- Daro w Ben Sala
- Kayor w Mora Sul
- Navaras w Ben Erai
- Silvio w Bakareszu

Są to nauczyciele poziomu podstawowego.



Angar w Mora Sul nie uczy walki dwoma mieczami, bo dzisiaj nawet sprawdzałem. Może nauczyć siły, zręczności i mistrzowskiego władania JEDNYM mieczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 15:53, EveRte napisał:

> > Mam problem a mianowicie nie wiem kto mnie może nauczyć walki 2 broniami. Może mi
ktoś
> pomóc??
> > Jak coś to KTO i w jakim mieście Z góry dzięki;] (Najlepiej wypiszcie wszystkich
którzy
> mogą
> > mnie tego nauczyć)
>
> Wystraczyło wpisac w wyszukiwarce i wyrzuciłoby Ci post autorstwa Word up:
>
> Jest kilku nauczycieli;*
> Walka dwoma mieczami:
> - Achmed w Bakareszu
> - Angar w Mora Sul
> - Daro w Ben Sala
> - Kayor w Mora Sul
> - Navaras w Ben Erai
> - Silvio w Bakareszu
>
> Są to nauczyciele poziomu podstawowego.


Angar w Mora Sul nie uczy walki dwoma mieczami, bo dzisiaj nawet sprawdzałem. Może nauczyć
siły, zręczności i mistrzowskiego władania JEDNYM mieczem



Napisałem, że to jest z posta autorstwa Word up. Ja tego nie pisałem tylko znalazłem w wyszukiwarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 15:58, dannik napisał:

> > > Mam problem a mianowicie nie wiem kto mnie może nauczyć walki 2 broniami. Może
mi
> ktoś
> > pomóc??
> > > Jak coś to KTO i w jakim mieście Z góry dzięki;] (Najlepiej wypiszcie wszystkich

> którzy
> > mogą
> > > mnie tego nauczyć)
> >
> > Wystraczyło wpisac w wyszukiwarce i wyrzuciłoby Ci post autorstwa Word up:

> >
> > Jest kilku nauczycieli;*
> > Walka dwoma mieczami:
> > - Achmed w Bakareszu
> > - Angar w Mora Sul
> > - Daro w Ben Sala
> > - Kayor w Mora Sul
> > - Navaras w Ben Erai
> > - Silvio w Bakareszu
> >
> > Są to nauczyciele poziomu podstawowego.
>
>
> Angar w Mora Sul nie uczy walki dwoma mieczami, bo dzisiaj nawet sprawdzałem. Może nauczyć

> siły, zręczności i mistrzowskiego władania JEDNYM mieczem


Napisałem, że to jest z posta autorstwa Word up. Ja tego nie pisałem tylko znalazłem
w wyszukiwarce.



No to Word up napisał błędnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie można nauczyć się mistrzowskiej walki dwoma mieczami nie sprzymierzając się z asasynami:(. Moją jedyną nadzieją jest wykucie miecza mistrzowskiego, ale do niego potrzeba 2 katan, a znalezienie drugiej przysparza mi wielu trudności. jeżeli ktoś wie, gdzie takowa się znajduje to prosiłbym o udzielenie tej informacji.... Jak się wkurzę, to po prostu użyję kodów... choć nie chcę grać , oszukując... nie wiem sam.... zobaczę jeszcze. cóż, z góry dzięki, jeśli coś powiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 20:28, Kodi127 napisał:

Szkoda, że nie można nauczyć się mistrzowskiej walki dwoma mieczami nie sprzymierzając się
z asasynami:(. Moją jedyną nadzieją jest wykucie miecza mistrzowskiego, ale do niego potrzeba
2 katan, a znalezienie drugiej przysparza mi wielu trudności. jeżeli ktoś wie, gdzie takowa
się znajduje to prosiłbym o udzielenie tej informacji.... Jak się wkurzę, to po prostu użyję
kodów... choć nie chcę grać , oszukując... nie wiem sam.... zobaczę jeszcze. cóż, z góry dzięki,
jeśli coś powiecie.


mam ten sam problem. znalazłem jedną katanę, drugiej narazie nie mam. a od kogo można kupić "recepturę" na wykucie miecza mistrzowskiego, szukałem i jakoś nie mogę znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 21:14, Mielcuś napisał:

mam ten sam problem. znalazłem jedną katanę, drugiej narazie nie mam. a od kogo można kupić
"recepturę" na wykucie miecza mistrzowskiego, szukałem i jakoś nie mogę znaleźć.


Losowo posiada ją kowal z Ben Erai (jakoś tak, dawno nie grałem, w każdym bądź razie miasto dręczone atakami nieumarłych). Bardzo ważne jest, aby to była PIERWSZA wasza rozmowa. Przed nią, zapisz grę, i jeśli nie będzie posiadał przepisu, wczytaj. Powtarzać do skutku (ja chyba 8 razy wczytywałem... koszmar).
BTW. Jeśli wcześniej z nim gadałeś, nie posiadał przepisu i zapisałeś, prawdopodobnie już go nie zdobędziesz... Ale 2 katany to też dobra rzecz. :-) A miecz mistrzowski możesz znaleźć w jednej ze skrzyń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokupienie dodatkowej pamięci nic nie da. No może trochę ale nie w przypadku Gothic3 ta gra ma bugi i ten typ tak ma. Więc do innych gier da na pewno kupno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki, o nim zapomnialem. mam jescze pytanie w sprawie grobowca Haran Ho, czy jakoś tak. poszedłem tam z Nefariusem i nic ciekawego tam nie znalazłem, jedno zaklęcie tylko jest dostępne chyba lodowa eksplozja .
i to jest wszystko? po rozmowie Nefarius zostaje jak kołek w jaskini i nic z nim nie moge zrobić, nie chce sie odłączyć od grupy.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 21:30, Mielcuś napisał:

/.../ i to jest wszystko? /.../

Tak, to jest wszystko. Jedyną nagrodą za wykonanie zadania było otrzymanie tego właśnie zaklęcia (swoją drogą jest naprawdę całkiem niezłe). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 21:42, Mielcuś napisał:

że tak powiem to szału nie ma w tym quescie.

Jak w większości questów w Gothic 3. Fabuła została bardzo spłycona w stosunku do poprzednich części i należy się z tym pogodzić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wykonałem zadanie z oczyszczeniem oazy przy Bakareshu i Silvio nie chce odłączyc się od grupy. Nawet jak wróciłem do Bakareshu i rozmawiałem z Tizgarem. Wie ktoś o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 23:20, dannik napisał:

Wykonałem zadanie z oczyszczeniem oazy przy Bakareshu i Silvio nie chce odłączyc się od grupy.
Nawet jak wróciłem do Bakareshu i rozmawiałem z Tizgarem. Wie ktoś o co chodzi?

Niestety, ale w tym przypadku już tak jest. Jedyna metoda to zabicie Silvia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się