Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 20.09.2007 o 18:49, kaganiec napisał:

mam pytanie: /.../

Nie szukaj specjalnie składników, szkoda na to czasu. Trucizny i tak nie uważysz z powodu pewnego wrednego buga. A na odpowiedniego patcha czekamy od premiery... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 20:31, Baal Namib napisał:

Jak to możliwe ?! Jak grałem w G3 To cięło mi jak nie wiem.. A tutaj tak pokazują... :/


Mozliwe ! niestety ale masz zbyt malo ramu :( minimum to 1Gb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 GB ramu to minimum dla G3 więc dokupienie 512 ramu jest w twoim wypadku mocno zalecane, gra na pewno pójdzie nieco lepiej. Jednak nie miej złudzeń G3 żabi na każdym sprzęcie bo jest po prostu niedopracowany i nic na to nie poradzisz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 22:29, Baal Namib napisał:

Ale będzie się dało wytrzymać ? Czy po prostu nie warto ?

Powinno działać. Ale raczej na niższych ustawieniach graficznych. Ja na 786 komfortowo grałem 800x600 min detale:) Czy warto, sam zdecyduj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie próbuj nawet! To tak jakbyś miał napisać dyktando napisane przez Kononowicza:) Mówię ci, gra strasznie, okropnie, makabrycznie wręcz haczy, nawet przy 1GB RAM-u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Que? Celeron 2,8; 786MB RAM; 6600GT i chodzi spokojnie :) Teraz mam lepszy sprzęt, więc chodzi na lepszych ustawieniach, ale to, że makabrycznie haczy na 1GB to lekka przesada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 22:29, Baal Namib napisał:

Ale będzie się dało wytrzymać ? Czy po prostu nie warto ?

powiem tak. mozesz wytrzymac na minimalnych nawet na 768 ram. jakze ja bylem zadowolony przy moim radeonie x1600pro i 2gb ramu ze mi chodzi na srednich. wtedy rzecz jasna chcesz zeby ci chodzilo lepiej wiec zmieniasz detale na duze, a jak sie nieda wytrzymac wylaczasz gre i wnia niegrasz bo stwierdzasz ze za slabo ci chodzi. ale ram sporo zmienia a jeszcze wiecej karta graficzna. wytrzymasz i to niezle, ale pamietaj ze wkoncu przyjdzie ci ochota na wiecej wiec odrazu dokup z 1gb ram i karte graficzna zmien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tak szybko :P Bo do ramu slotów braknie :P A co do karty, to mam zamiar zmienić, ale z tym wiąże się chyba płytka główna, i troszke moneyu... więc poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 22:37, Matias16162 napisał:

sorry ze 2 posty pod rzad ale pragne zauwazyc ze na moim 2gb ram tez czasami haczy na srednich

Cóż... Zależy od reszty sprzętu. Ja też mam 2GB i chodzi komfortowo na max detalach, anizo x4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 22:38, Kryhuu napisał:

> sorry ze 2 posty pod rzad ale pragne zauwazyc ze na moim 2gb ram tez czasami haczy na
srednich
Cóż... Zależy od reszty sprzętu. Ja też mam 2GB i chodzi komfortowo na max detalach, anizo
x4

mam bardzo dobry procesor. a jaka masz karte graficzna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 22:37, Baal Namib napisał:

Nie tak szybko :P Bo do ramu slotów braknie :P A co do karty, to mam zamiar zmienić, ale z
tym wiąże się chyba płytka główna, i troszke moneyu... więc poczekam.

kup 1 gb w jednej kosci, a jak niemasz jednego slotu to wywal jakis ram np.512-ke i wloz 1gb. lub odrazu 2gb. a z wymiana kary graficznej raczej niewiaze sie wymiana plyty glownej. jakie masz wejscie agp czy PCI-E?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się