Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

mam dwa pytania:
-gdzie można kupić ognisty miecz(jeśli przekręciłem jakoś nazwę to sory) bo nigdzie nie mogę go znaleźć nawet do kupienia
-czy można się nauczyć władania dwoma mieczami poza Isthar (jeśli tak to gdzie)

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 22:33, Gorn7 napisał:


> czego to czlowiek niewymysli zeby tylko miec co sie chce :)
> kombinatorstwo. lepiej zawzsze samemu do czegos dazyc . wieksza satysfakcja
Masz racje, ja tego użyłem dopiero po ukończeniu gry żeby zobaczyć jak wygląda itp. a bugi
znalazłem
przypadkowo chodź ich nie uzywalem.

ja jeszce nigdy go nieuzylem. nawet pod koniec zabraklo mi 3 punkty sily ale chcialem ukonczyc szybko gre. znasz jakies inne ciekawe bugi? ja o swoich juz pisalem pare postow w gore.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 22:42, kaganiec napisał:

mam dwa pytania:
-gdzie można kupić ognisty miecz(jeśli przekręciłem jakoś nazwę to sory) bo nigdzie nie mogę
go znaleźć nawet do kupienia
-czy można się nauczyć władania dwoma mieczami poza Isthar (jeśli tak to gdzie)

pozdro

mam dokladnie to samo pytanie. gdzie mozna sie nauczyc lepszej walki mieczem i walki 2 mieczmi poza ishtar??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 22:42, kaganiec napisał:

-gdzie można kupić ognisty miecz(jeśli przekręciłem jakoś nazwę to sory) bo nigdzie nie mogę
go znaleźć nawet do kupienia


Towar u kypców jest generowany losowo za pierwszym razem kiedy z nimi rozmawiasz - może się zdażyć tak że trafisz na ten miecz już na samym początku i może się zdażyć tak że nie trafisz na niego wcale. Jeśli absolutnie musisz go mieć to pójdź do jakiegoś kupca chandlującego bronią u którego jeszcze nie kupowałeś, zapisz grę przed rozmową a następnie sprawdź co ma w ofercie - jeśli ognistego miecza tam nie będzie załaduj grę i spróbuj ponownie.
Od razu Ci jednak powiem że ognisty miecz wcale nie jest taki dobry - nie dość że jego statystyki nie są rewelacyjne to jeszcze nie można go naostrzyć ani błogosławić co czyni z niego mało przydatną broń.

Dnia 19.09.2007 o 22:42, kaganiec napisał:

-czy można się nauczyć władania dwoma mieczami poza Isthar (jeśli tak to gdzie)


Podstawowej walki dwoma mieczami możesz się nauczyć bez problemu w kilku miastach w Varancie (np. u Sylvia w Bakareshu). W Ishtar natomiast jest jedyny nauczyciel u którego można się nauczyć mistrzostwa we władaniu dwoma mieczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 22:54, Ecko09 napisał:

Polecam nauczyć sie władać 2 mieczami w tym mieście, gdzie są te kopalnie złota (nie pamiętam
nazwy :|).

masz na mysli geldern? to to miasto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 22:52, Karharot napisał:

Towar u kypców jest generowany losowo za pierwszym razem kiedy z nimi rozmawiasz - może się
zdażyć tak że trafisz na ten miecz już na samym początku i może się zdażyć tak że nie trafisz
na niego wcale. Jeśli absolutnie musisz go mieć to pójdź do jakiegoś kupca chandlującego bronią
u którego jeszcze nie kupowałeś, zapisz grę przed rozmową a następnie sprawdź co ma w ofercie
- jeśli ognistego miecza tam nie będzie załaduj grę i spróbuj ponownie.
Od razu Ci jednak powiem że ognisty miecz wcale nie jest taki dobry - nie dość że jego statystyki
nie są rewelacyjne to jeszcze nie można go naostrzyć ani błogosławić co czyni z niego mało
przydatną broń.
Podstawowej walki dwoma mieczami możesz się nauczyć bez problemu w kilku miastach w Varancie
(np. u Sylvia w Bakareshu). W Ishtar natomiast jest jedyny nauczyciel u którego można się nauczyć
mistrzostwa we władaniu dwoma mieczami.


ja czytałem w poradniku o g3 w cda że miecz ognisty jest nawet dobry ale sprzeczać się nie będe
czy niema bliżej kogoś od nauki dwóch mieczy (jestem wybredny ale to przez dzisiejszą wywiadówkę - jestem zły!!! :p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 22:59, Matias16162 napisał:

> Polecam nauczyć sie władać 2 mieczami w tym mieście, gdzie są te kopalnie złota (nie pamiętam

> nazwy :|).
masz na mysli geldern? to to miasto?


Nie, Chodzi o to w Varancie miasto. Czekaj poszukam mapki jakies i ci powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 23:04, Ecko09 napisał:

> > Polecam nauczyć sie władać 2 mieczami w tym mieście, gdzie są te kopalnie złota (nie
pamiętam
>
> > nazwy :|).
> masz na mysli geldern? to to miasto?

Nie, Chodzi o to w Varancie miasto. Czekaj poszukam mapki jakies i ci powiem.


O już mam, chodzi mi o Ben Erai.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 23:04, Ecko09 napisał:

O już mam, chodzi mi o Ben Erai.


Ben Erai - świetnie bo niechcę zbyt daleko łazić a na pust. byłem tylko koło Isthar i w Bradze :p
jaki nauczyciel???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 23:09, Ecko09 napisał:

A już nie opamiętam, ale troche questów trza bedzie porobić. Chyba zdobyć te 70 reputacji w
mieście.


trochę szkoda ale dobrze jest niechcę latać po całym Varancie żeby u asasynów reputację zdobywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 22:52, Karharot napisał:

Podstawowej walki dwoma mieczami możesz się nauczyć bez problemu w kilku miastach w Varancie
(np. u Sylvia w Bakareshu). W Ishtar natomiast jest jedyny nauczyciel u którego można się nauczyć
mistrzostwa we władaniu dwoma mieczami.


a tam też trzeba mieć te 75% i czy jest miejsce gdzie nietrzeba mieć tylu aby nauczyć się???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 23:19, Ecko09 napisał:

Raczej nie ma takiego miejsca.

jak mi bedzie tylko tej umiejetnosci brakowac a niebede wykonywal zadan dla orkow i asasynow to wpisze kod. albo trudno, to niebede umial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby dostać się do Ishtar trzeba mieć 75 reputacji u frakcji asasynów. Nie pamiętam jakie wymagania względem reputacji ma Sylvio jednak pamiętam że aby uzyskać dostęp do wszystkich usług w Bakareshu wystarczy mieć 75 reputacji w mieście. To znaczna różnica - reputacje w mieście nabija się bardzo szybko i trzeba wykonywać jedynie questy na niewielkim obszarze, aby nabić sobie reputację we frakcji trzeba obskoczyć całą pustynię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 23:28, Karharot napisał:

Żeby dostać się do Ishtar trzeba mieć 75 reputacji u frakcji asasynów. Nie pamiętam
jakie wymagania względem reputacji ma Sylvio jednak pamiętam że aby uzyskać dostęp do wszystkich
usług w Bakareshu wystarczy mieć 75 reputacji w mieście. To znaczna różnica - reputacje
w mieście nabija się bardzo szybko i trzeba wykonywać jedynie questy na niewielkim obszarze,
aby nabić sobie reputację we frakcji trzeba obskoczyć całą pustynię...


właśnie ... caaaałą pustynię i może też trochę montery
wiesz bo mi się spieszy z tymi dwoma mieczami :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno można się nauczyć tej umiejętności w Bakareshu (u wymienionego już Sylvia) oraz w Ben Sala (nie pamiętam imienia nauczyciela), wydaje mi się że również w Ben Erai oraz w Mora Sul znajdziesz nauczycieli tej umiejętności jednak za to nie ręczę - nigdy tam się nie uczyłem.
Co do wymagań reputacji to nie taka wielka tragedia żeby poświęcić godzinę na wykonanie tych paru questów żeby w zamian można się było nauczyć upragnionej umiejętności. W końcu na tym polega rozwój postaci w grach RPG, najpierw trzeba się napracować żeby twoja postać stała się potężniejsza:)
Jeśli tak bardzo Cię ciśnie żeby mieć jakąś umiejętność natychmiast i bez żadnego wysiłku to pokombinuj z kodami - tyle że w mojej opinii zepsujesz sobie w ten sposób zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 23:30, kaganiec napisał:

> Żeby dostać się do Ishtar trzeba mieć 75 reputacji u frakcji asasynów. Nie pamiętam

> jakie wymagania względem reputacji ma Sylvio jednak pamiętam że aby uzyskać dostęp do
wszystkich
> usług w Bakareshu wystarczy mieć 75 reputacji w mieście. To znaczna różnica - reputacje

> w mieście nabija się bardzo szybko i trzeba wykonywać jedynie questy na niewielkim obszarze,

> aby nabić sobie reputację we frakcji trzeba obskoczyć całą pustynię...

właśnie ... caaaałą pustynię i może też trochę montery
wiesz bo mi się spieszy z tymi dwoma mieczami :p

mi te, bo chce oswobodzic juz myrtane. ale jak grasz po stronie orkow to dla ciebie by niebyo problemow. dla mnie juz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się