Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 14.03.2009 o 18:31, Infes napisał:

Jak nie będziesz patrzeć na bugi to Ci się trójka spodoba bo to w końcu Pirania ale Zmierzch
Bogów to katastrofa ;)


ja już grałem w G3 na starym sprzęcie na najniższych i o dziwo żadnego Buga nie znalazłem xDD
Wymieniam na gwarancji bo płytka spadła i poszła w pół, ale poczta polska ją "zaporzyczyła" xD

a buga żadnego nie miałem oO
Poza jednym, teraz pamętam. Że pete czy jakiś inny wieśniak w drzewo wbiegał i znikał XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tylko dziury się w podłodze robił ale to czasami ;) A takto to standart,pokaz slajdów ale gre musiałem ukończyć bo w końcu jestem wiernym fanem Gothic''a. 768Ramu,1.8GHZ,256mb karta graficzna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 17:46, Nihlathak napisał:

i tak windows 3,2 Ramu czy tam 3,5 czyta : p

32bitowe systemy są w stanie max tylko tyle pamięci wykorzystać. 64 potrafią powyżej tego limitu ale i tak powyżej 4GB RAM, wolna pamięć jest marnowana bo gry potrafią wykorzystać coś około 3-4GB. Więcej pamięci przydaje się kiedy uruchamiasz kilka programów/gier na raz lub używasz specjalistycznych programów dla których 8GB to normalka przy kompie ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może wie, na kiedy ( w przybliżeniu) przewidywana jest data premiery tzw. "Edycji Rozszerzonej"?
Z góry dzięki.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 17:42, Numenpl napisał:

tak sie sklada ze gre mam od czasu polskiej premiery!!
i 2gb to za mało!!

Tak się składa ,że ja też taką posiadam i 1280 GB starczy!!!! ;>

A twoim zdaniem ile jest wystarczająco ? 8 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 20:37, Los Emilos napisał:

32bitowe systemy są w stanie max tylko tyle pamięci wykorzystać. 64 potrafią powyżej
tego limitu ale i tak powyżej 4GB RAM, wolna pamięć jest marnowana bo gry potrafią wykorzystać
coś około 3-4GB. Więcej pamięci przydaje się kiedy uruchamiasz kilka programów/gier na
raz lub używasz specjalistycznych programów dla których 8GB to normalka przy kompie ;)
.

Biorąc pod uwagę fakt :
Kto normalny ogląda film, gra i tworzy np w Rinhoceros 3D modele ?xDD
Ja jak gram to nie jestem w stanie raczej oglądać filmu. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak wychodził Pentium D, Intel chwalił się w reklamach że "teraz możesz uruchomić dwie gry 3d na komputerze", zatem nigdy nic nie wiadomo :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś zaznaczyć na mapie przybliżoną lokalizację obozowisk Orków? Ktoś kiedyś mówił, że są generowane losowo, ale wydaje mi się, że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w montere nie ma głównego wodza orków nie moge go znaleźć muj kolega miał ten sam problem znalaz go szwendającego się po Varancie koło Bakareshu to jakiś bug czy co bo ja tam szukalem już i nie znalazłem jak wiecie gdzie go moge znalec to powieccie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodzi o Co o zadanie związane z wykoszeniem tych w Nordmarze, pozostałe są raczej pustą atrakcją (poza tymi które są rozstawione w i wokół Vengardu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich, kupiłem sobie ostatnio Gothica 3 i mam chyba problem :)
Otóż mam problemy z płynnością gry, chodzi średnio 20fps,ale w miastach spada do 12-15 fps.Mój Komputer to Intel C2D e4500, GF 8500GT, 2gb RAM. Wiem że 8500gt to słaba karta, ale czy aż tak?.
Wydaje mi się że spadek płynności spowodowany jest przez Vistę.Może jest jakiś patch który poprawiałby płynność gry na Viście?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 16:47, danielbr napisał:

Otóż mam problemy z płynnością gry, chodzi średnio 20fps,ale w miastach spada do 12-15 fps.Mój Komputer to Intel C2D e4500, GF 8500GT, 2gb RAM. Wiem że 8500gt to słaba karta, ale czy aż tak?.


Taki urok tej gry. Nawiasem mówiąc Twój sprzęt nie jest na tyle mocny, aby biadolić nad płynnością G3. I tak jest nieźle.

Dnia 18.03.2009 o 16:47, danielbr napisał:

Wydaje mi się że spadek płynności spowodowany jest przez Vistę.Może jest jakiś patch który poprawiałby płynność gry na Viście?.


Zaleca się instalację łatki 1.6, kolejna wersja 1.7 już nadciąga. :- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 16:47, danielbr napisał:

Otóż mam problemy z płynnością gry, chodzi średnio 20fps,ale w miastach spada do 12-15
fps.

Jedno zdanie. Gothic III ma zrypany engine = prawie zerowa / słaba płynność bez względu na posiadany sprzęt.
>Mój Komputer to Intel C2D e4500, GF 8500GT, 2gb RAM. Wiem że 8500gt to słaba karta,

Dnia 18.03.2009 o 16:47, danielbr napisał:

ale czy aż tak?.

Patrz wyżej. Procek ujdzie, RAM też ... a karta ... hm ... bardzo słabo widzę. Albo będziesz się męczył z tym konfigiem albo odstaw grę i poczekaj na upgrade.

Dnia 18.03.2009 o 16:47, danielbr napisał:

Wydaje mi się że spadek płynności spowodowany jest przez Vistę.

Możliwe. ;p
>Może jest jakiś patch

Dnia 18.03.2009 o 16:47, danielbr napisał:

który poprawiałby płynność gry na Viście?

Nic mi o tym nie wiadomo. Albo wgraj patche które masz w poście wyżej albo czekaj na "edycję rozszerzoną" 1.7 która powinna wkrótce ujrzeć światło dzienne i poprawić min. optymalizację. Z tym że, licz się że będziesz w tym wypadku musiał zacząć grę od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 16:47, danielbr napisał:

Wiem że 8500gt to słaba karta, ale czy aż tak?


Nie do końca ;] Koledze przy procku E4500 (chyba), takiej karcie z 512MB i 1 GB RAMU chodziło na maksymalnych i stosunkowo rzadko się cięło, ale rozdzielczości to nie znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się