Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Mam problem z jednym zadaniem:
Na farmie(pszenicy) w Mąterze mam zadnie odnalezienia złodziei paczek z pszenicą, ale nie wiem kompletnie gdzie ich szukać :| Nikt nic nie wie i nawet nie wiem gdzie zacząć :| gdzie są ci złodzieje ??
Z góry thx :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak mozna zwiekszac energie zyciowa?
Szkolenie?
Przy awansie HP nie zwieksza sie wiec chyba pozostaje szkolenie ale u kogo?
Moze to glupie pytanie ale pomimo 29 lvl nie zwiekszylem HP ani o odrobinke.

Za odpowiedz z gory dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 21:12, Kermit 13 napisał:

Na farmie(pszenicy) w Mąterze mam zadnie odnalezienia złodziei paczek z pszenicą, ale nie wiem
kompletnie gdzie ich szukać :| Nikt nic nie wie i nawet nie wiem gdzie zacząć :| gdzie są ci
złodzieje ??


Zajrzyj do tego posta:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=14226&pid=331
na mapie świata (tej z oznaczeniami nie czystej) są zaznaczeni złodzieje zboża (i nie tylko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 21:14, Dysten napisał:

Witam

Jak mozna zwiekszac energie zyciowa?


Szkolisz ją sobie w Kapliczkach (1PN i 25 sztuk złota za 4Pż)
Tak samo manę i wytrzymałość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy a jeśli tak to kiedy wystawicie pacha aby Gothic 3 aby działał na nieco słabszej karcie.

P.S. Wszystko ją uciągnie tylko nie ta karta :( .Ulepszam kompa dopiero za ROK <beksa>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 21:12, Kermit 13 napisał:

Mam problem z jednym zadaniem:
Na farmie(pszenicy) w Mąterze mam zadnie odnalezienia złodziei paczek z pszenicą, ale nie wiem
kompletnie gdzie ich szukać :| Nikt nic nie wie i nawet nie wiem gdzie zacząć :| gdzie są ci
złodzieje ??
Z góry thx :D


Zlodzieje sa na polnoc od farmy zboza (po drugiej stronie "ulicy") idac wzdluz skaly po prawej stronie, przejdziesz moze kilkaset metrow i bedziesz ich widzial.
Jak zlikwidujesz zlodziei to gosc na farmie pozwoli ci pozbierac z ziemi paczki z pszenica, musisz takze pozbierac te od zlodziei, na farmie mozesz je takze zwedzic ale jest ich tam tylko 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.11.2006 o 21:17, zax92 napisał:

P.S. Wszystko ją uciągnie tylko nie ta karta :( .Ulepszam kompa dopiero za ROK <beksa>


Ja niestety tez, ale kase na G3 mam juz zerezerwowana :) Jak tylko patch sie pojawi bedzie pisalo w newsach. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem Jestem w Monterze rozmawiałem z przywódcą orków Varekiem wruciłem do Sandorfa i powiedział mi że można zacząć rewolucje czy coś takiego tak samo w poradniku pisze że rewolucja zaczyna się tak samo jak w cape dun więc zaatakowąłem jakiegoś orka i dobiłem tylko że walczyli tylko niewolnicy ja i sandorf niemiałem szans za dużo ich było i tak za kązdym razem mam dużo doświadczenia spełniłem wszystkie przydrożne misje do Montery które były w poradnikiu a kieruje się na wojownika nie maga i mam problem bo za każdym razem mnie zabijają czy jest jakiś sprawdzony sopsób ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najpierw zaatakowalem Vareka i wyrznalem najpierw cala sale tronowa :D No i pozniej cala reszte miasta... zajelo mi to troche ale sie udalo :P Robilem to na 20 lvl chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 21:30, ryciu6 napisał:

Mam problem Jestem w Monterze rozmawiałem z przywódcą orków Varekiem wruciłem do Sandorfa
i powiedział mi że można zacząć rewolucje czy coś takiego tak samo w poradniku pisze że rewolucja
zaczyna się tak samo jak w cape dun więc zaatakowąłem jakiegoś orka i dobiłem tylko że walczyli
tylko niewolnicy ja i sandorf


Tak właśnie jest. Nie uzyskasz pomocy od rebeliantów jeśli o to ci chodzi - musisz poradzić sobie sam. Jeśli nie jesteś w stanie teraz to zostaw sobie Monterę na później, nie ma żadnego powodu żebyś po kolei wyzwalał każde miasto (tak właściwie to jest jeden naprawdę dobry żebyś tego NIE robił: możesz wyzwolić Ardeę, Gothę, Vengard i DWA inne miasta, jeśli wyzwolisz więcej wszyscy orkowi przywódcy /a potem i wszystkie orki/ będą się na ciebie rzucać jak tylko cie zobaczą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 21:30, ryciu6 napisał:

czy jest jakiś sprawdzony sopsób ??


a ja sobie zacząłem ich tłuc niedaleko bramy tak żeby nie wszystkich na raz tylko po kilku, jak zabiłem tych kilku to za chwile nastepni sami przybiegali i ich tluklem i tak w kółko przyłazili w grupach po kilku do max 10, zabijałem po kolei jak się nawijali pod miecz, wszystko praktycznie w jedym miejscu się działo, bo oni zbyt inteligentni nie są i lecą grupami :) a po bitwie piękna kupa zwłok leżała na ziemi ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, TWEAK tez nic nie daje :( juz nie wiem co mam zrobić, no ale mniejsza, mam małe pytanka:
1. Wyzwoliłam Cape Dun, ale mam dopiero 19p reputacji u buntowników. Co jeszcze można zrobić zeby podwyższyc reputacje bo potrzebuję 25% do średniej zbroi?
2. Gdzie można znaleźć/kupić plan na wykucie miecza z magicznej rudy? Mam juz sztabke rudy i potrafie wykuwac miecze z magicznej rudy, ale nigdzie nie mogę znaleźć tego dokumentu.
3. Mam 12lvl, 170siły i II poziom walki mieczem jednoręcznym. Moge juz wyruszac do Montery czy radzicie jeszcze troszkę poexpić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 21:43, Magwisienka napisał:

1. Wyzwoliłam Cape Dun, ale mam dopiero 19p reputacji u buntowników. Co jeszcze można zrobić
zeby podwyższyc reputacje bo potrzebuję 25% do średniej zbroi?


Iść dalej i pomagać buntownikom w miastach: Montera, Silden, Trelis i obozach: Okara i Nemora

Dnia 09.11.2006 o 21:43, Magwisienka napisał:

2. Gdzie można znaleźć/kupić plan na wykucie miecza z magicznej rudy? Mam juz sztabke rudy
i potrafie wykuwac miecze z magicznej rudy, ale nigdzie nie mogę znaleźć tego dokumentu.


Schematy (jak i wszystko inne) są generowane losowo w kufrach i u kowali (generowanie odbywa się za pierwszym razem kiedy otworzysz kufer lub kupujesz u handlarza)

Dnia 09.11.2006 o 21:43, Magwisienka napisał:

3. Mam 12lvl, 170siły i II poziom walki mieczem jednoręcznym. Moge juz wyruszac do Montery
czy radzicie jeszcze troszkę poexpić?


Więcej doświadczenia nigdy nie zaszkodzi. Ale możesz iść do Montery chociaż raczej jej nie wyzwolisz (patrz posty powyżej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

***************SPOILERY***************

Dnia 09.11.2006 o 21:43, Magwisienka napisał:

1. Wyzwoliłam Cape Dun, ale mam dopiero 19p reputacji u buntowników. Co jeszcze można zrobić
zeby podwyższyc reputacje bo potrzebuję 25% do średniej zbroi?

Pozostaje tylko wuzyta w Monterze.

Dnia 09.11.2006 o 21:43, Magwisienka napisał:

2. Gdzie można znaleźć/kupić plan na wykucie miecza z magicznej rudy? Mam juz sztabke rudy
i potrafie wykuwac miecze z magicznej rudy, ale nigdzie nie mogę znaleźć tego dokumentu.

Plany broni generują się losową podczas pierwszej wizyty u kupców/otwieraniu skrzyń, więc jak będziesz miała pecha - nigdy nie znajdziesz przepisu.

Dnia 09.11.2006 o 21:43, Magwisienka napisał:

3. Mam 12lvl, 170siły i II poziom walki mieczem jednoręcznym. Moge juz wyruszac do Montery
czy radzicie jeszcze troszkę poexpić?

Ja jestem w Monterze, a mam 150 siły, podstawowe parowanie tarczą (nie używam), ulepszoną walkę mieczem jednoręcznym i jakoś sobie radzę ;] Jak tam doszedłem to miałem coś koło 15 lvl (może troche mniej - w Monterze szybko exp leci, proste zadania są :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 21:48, szmuglero napisał:

Gdzie najszybciej nauczyć się walki 2 mieczami?


Tej umiejętności uczą tylko w Varancie (np. w miastach Ben Sala i Bakaresh). Jeśli bardzo ci się spieszy to możesz do Varantu dopłynąć nawet z plaży pod Ardeą, ale nie polecam tego zbyt gorąco jeśli nie przeszedłeś gry (a ztwojego pytania raczej dość jasno to wynika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam uprzejmą prośbę. Czy ktoś zechciałby mi zdradzić tę słodką tajemnicę: w jaki sposób można kogoś zabić w Gothicu3??????? Gdy ktoś padnie nieprzytomny to co mam zrobić żeby już nie wstał???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 21:51, Karharot napisał:

> Gdzie najszybciej nauczyć się walki 2 mieczami?

Tej umiejętności uczą tylko w Varancie (np. w miastach Ben Sala i Bakaresh). Jeśli bardzo ci
się spieszy to możesz do Varantu dopłynąć nawet z plaży pod Ardeą, ale nie polecam tego zbyt
gorąco jeśli nie przeszedłeś gry (a ztwojego pytania raczej dość jasno to wynika:)


Czyli kiedy najlepiej nauczyć się tej sztuki walki?
I w co napoczątku pakować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się