Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Nie mam tych kłopotów ;) Poza tym patch ściągł by mi się za długo (serio - prędkość ściągania na moim komputerze wynosi ok. 10 kb :(). Jeszcze dwa pytania:

1.Da się ściągnąć skórę ze smoka?
2.Lepsza jest kula ognia czy lodowa lanca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam juz z 27 lvl ze 160 punktów nauki wolnych i problem ;) otóż za chiny ludowe nie mogę w swiątyniach w Varanicie zbic tych nieumarłych magów jeden dwa czary i mnie nie ma, jednego w porywach czasem da rade ale jak ich trzech jest to poprostu kaplica syf kiła i mogiła, z łuku cieżko bo sie leczą z mieczem to nawet podejsc nie jestem w stanie może ktos zna jakies umiejętnosci zbroje czy wisiorki które by cos pomogły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile potrzeba reputacji u buntowników aby kupić zbroje paladyna, bo kase sobie już nazbierałem??
Pisze że 50% reputacji u buntowników to znaczy...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z dostaniem się do Xardaasa. W poradniku pisało, że trzeba pójść najpierw do klanu Młota, a później Wilka, ja zawędrowałem do klanu wilka, ale do tego pierwszego nie. Mam problem z dojściem do Xardasa. Mógłby ktoś narysować na mapie ścieżke, którą mogę dostać sie do Xardasa? Czy mam przejść przez przełęcz niedaleko klanu Wilka, by tam dojść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy tyle, że musisz zdobyć 50 punktów reputacji u buntowników (tj. wykonywać dla nich wszelakie zadania, wyzwalając miasta [polecam to odłożyć na później], itd.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heahae ludzie xD - ja dopiero mam 28 i jestem w silden -.- // chyba bede mial z tad najwiekszy lvl xD

gdzie trza zabic tych orkow co daje przywodca buntownikow wokol silden ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam probemjestem w mieście Faris i nie moge zrobić 1 zadnia wódy dla jednego z orków (przynieść mu mam 2 bytelki normanckiego trunku)mam tylko jedną z kąd mam wziąść drugą. Pomocy szybko prosze !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 16:55, Respev- napisał:

Witam

Mam problem z dostaniem się do Xardaasa. W poradniku pisało, że trzeba pójść najpierw do klanu
Młota, a później Wilka, ja zawędrowałem do klanu wilka, ale do tego pierwszego nie. Mam problem
z dojściem do Xardasa. Mógłby ktoś narysować na mapie ścieżke, którą mogę dostać sie do Xardasa?
Czy mam przejść przez przełęcz niedaleko klanu Wilka, by tam dojść?


Pomoze ktos? -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześc wszystkim!! Mam pytanko zainstalowałam sobie Gothic3 i ściągnelam patch 1.9 zainstalowała w tym samym miejscu gdzie mam zainstalowaną grę i ndal nie mogę ruszyć z grą wyskakuje mi nadal konsola z WHERE IS THE GURU? co mam zrobić ? Moja cierpliwość się już konczy !!! Bardzo proszę o pomoc!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 17:18, salsA ASIA napisał:

Cześc wszystkim!! Mam pytanko zainstalowałam sobie Gothic3 i ściągnelam patch 1.9 zainstalowała
w tym samym miejscu gdzie mam zainstalowaną grę i ndal nie mogę ruszyć z grą wyskakuje mi nadal
konsola z WHERE IS THE GURU? co mam zrobić ? Moja cierpliwość się już konczy !!! Bardzo proszę
o pomoc!!!!1


Masz za słaby komputer widocznie. Dziwnym trafem większość takich przypadków występuje u osób z małą ilością pamięci RAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 17:06, Humen5 napisał:

mam probemjestem w mieście Faris i nie moge zrobić 1 zadnia wódy dla jednego z orków
(przynieść mu mam 2 bytelki normanckiego trunku)mam tylko jedną z kąd mam wziąść drugą. Pomocy
szybko prosze !!!!

niech ktos mi pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w każdym bądź razie od tej pory będziesz miał przewalone u orków do końca gry...
Fajnie.
Mam pytanko: Gdzie znajdę Riodriana? Bo w poradniku pisze że on mnie zaprowadzi do Asaru .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwnym trafem większość takich przypadków występuje u osób z małą ilością pamięci RAM.
Jakoś ja mam 2 gb RAM i raz u mnie to wystąpiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 17:36, zajacisko napisał:

Mam pytanko: Gdzie znajdę Riodriana? Bo w poradniku pisze że on mnie zaprowadzi do Asaru .


Riordiana znajdziesz koło Bragi, powinien siedzieć przy ognisku gdzieś na uboczu, rozejrzyj się dookoła tego miasta, a powinieneś go znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 17:40, Makus89 napisał:

Mam problem z questem w ktorym mam zabic zlodziei pszenicy w Montarze bo nie wiem gdzie sie
oni znajduja... Pomozcie

Na północ od farmy, idź przy ścianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 17:40, Makus89 napisał:

Mam problem z questem w ktorym mam zabic zlodziei pszenicy w Montarze bo nie wiem gdzie sie
oni znajduja... Pomozcie


idź na północ od tej farmy skąd ta pszenicę ukradli, po drodze będzie kilka zębaczy i za nimi powinna być ich kryjówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się