Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2006 o 19:59, Lucas the Great napisał:

Heh, takie konsekwencje prowadzenia rewolucji "na rympał". Czyż nie logiczniej jest przygotować
grunt w każdym mieście po kolei, aktywować siatki wywrotowców i gdy wszystko jest dopięte na
ostatni guzik wyzwolić niemal jednocześnie całą Myrtanę, nie dając Orkom żadnych szans na połapanie
się co jest grane? :)

Ja wolę wyzwolić każde miasto po kolei ;-) Narazie dam sobie spokój z wyzwalaniem ( dopiero co udało mi się wyzwolić Monterę ), ale gdy będę silniejszy, strzeżcie się orkowie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Amd Athlon 3200+, 1GHz ram Kingston DDr 400mHz, galaxy GeForce 7600Gs 256 / 128Bit (1,2 ns zalman), Asus A8n-sli Se gothic ścina sie anwet na najmniejszych........taki amm confing obecnie i gothic na najmniejszych sie przycina czasami..................co będzie lepiej kupić grafikę (na kompach sie znam i myślę o MSi 7900GTO) czy dodatkowe 2 giga ramu..słyszałem ze gierka jest pamięciżerna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Amd Athlon 3200+, 1GHz ram Kingston DDr 400mHz, galaxy GeForce 7600Gs 256 / 128Bit (1,2 ns zalman), Asus A8n-sli Se gothic ścina sie anwet na najmniejszych........czy jeżeli dokupie 2 giga ramu będzie dobrze działać na srednich??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd wziąć zwój czaru "niepamięć" czy coś takiego? Mam znaleźdź klucz do świątyni w Mora Sul. Przejąłem za dużo miast i wiosek a Kirk któru mnie zaprowadzi do złodzieji tego klucza się rzuca na mnie!jest najemnikiem orków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic 3 obecnie tnie się praktycznie na każdym kompie, na jednym mniej na innym więcej...
moja rada jest taka abyś poczekał przynajmniej na najbliższego patcha, a moze wtedy Piranie poprawią coś z tym tnięciem się gry, póki co nie ma sensu zmiana szprzętu zwłaszcza, że masz całkiem niezły sprzęt ;)

PS dokupywanie dodatkowe 2 GB ramu mija się z celem, bo windows i tak sprawi, że nie wykorzystasz tych 3 GB...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 20:33, gunman1 napisał:

Amd Athlon 3200+, 1GHz ram Kingston DDr 400mHz, galaxy GeForce 7600Gs 256 / 128Bit (1,2
ns zalman), Asus A8n-sli Se gothic ścina sie anwet na najmniejszych........czy jeżeli dokupie
2 giga ramu będzie dobrze działać na srednich??


Koleś nie pierdziel. Ja mam Athlona 64bit 3800+ X2 czyli 4.01 Ghz procek 1 gb pamięci i GeForca 6600Gt I mi sie tnie na średnich tylko jak walcze ognistym mieczem a namnie idzie 20 orków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie potrzebujesz zwoju, Kirk ma się na Ciebie rzucić, z tego co wiem jest chyba najętym na Ciebie zabójcą, albo jakimś oszustem, w każdym bądź razie musisz zabić Kirka i jemu zabrać ten klucz, bo on właśnie jest w jego posiadaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Gram od 02.11 w G3 i mam kilka uwag. Nie do polskiego wydania (mam EK - rewelacja!).Tylko do producenta. Niektóre z tych uwag może wynikają z mojej niewiedzy i wtedy proszę o pomoc.

1. Mam włączone napisy przy dialogach. Czytam znacznie szybciej niż idzie głos :) i chciałbym przyspieszyć dialogi. I nie mogę. W G1 i G2 robiło się to ENTEREM a tu ? Cała klawiatura sprawdzona i nic. Irytująca sprawa.
2. Grafika że się czasami tnie to nie muszę mówić. Nieco lepiej mi chodzi po modyfikacji pliku .ini ale mam też element konsoli (na żółto). Jak tego się pozbyć zostając przy modyfikacji pliku .ini? Da się przyspieszyć wczytywanie sava? Wczytuje mi koło 1,5 minuty.

Mam jedno pytanie odnośnie samej gry: uciekł mi "płochliwy jeleń" z początku gry. Ktoś wie gdzie go szukać?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myśle że masz racje z wszelkimi zakupami trzeba poczekać do momętu kiedy gierka będzie dopracowana bo 1.9 nic nie wnosi do kodu poza paroma bzdetami trzeba się solidnie zastanowić czy nie lepiej Gothica wsadzić do szuflady i poprostu poczekać aż coś z tym kodem zrobią to cholerstwo jest niemożliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 20:46, rmadryk napisał:

/.../ 1. Mam włączone napisy przy dialogach. Czytam znacznie szybciej niż idzie głos :) i chciałbym
przyspieszyć dialogi. I nie mogę. W G1 i G2 robiło się to ENTEREM a tu ? Cała klawiatura sprawdzona
i nic. Irytująca sprawa.

Prawym, bądż lewym przyciskiem myszy. Nie pamiętam dokładnie. :)

Dnia 12.11.2006 o 20:46, rmadryk napisał:

/.../ Mam jedno pytanie odnośnie samej gry: uciekł mi "płochliwy jeleń" z początku gry. Ktoś wie
gdzie go szukać?

Jeleń wróci na swoje miejsce po jakimś czasie. Znajdziesz w kotlince, niedaleko kamiennego kręgu, gdzie siedzi myśliwy, tuż obok obozowiska orków.

Dnia 12.11.2006 o 20:46, rmadryk napisał:

Pozdrawiam

Ja także :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 20:46, rmadryk napisał:

1. Mam włączone napisy przy dialogach. Czytam znacznie szybciej niż idzie głos :) i chciałbym
przyspieszyć dialogi. I nie mogę. W G1 i G2 robiło się to ENTEREM a tu ? Cała klawiatura sprawdzona
i nic. Irytująca sprawa.

w G2 był drugi sposób - Prawy przycisk myszki : )

2. Wczytywania Save''a nie przyspieszysz... a konsolę z tego co wiem da się wyłączyć w configu.
Znajdź linijkę TestMode=True i zmień na TestMode=false :)
ww3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 20:33, gunman1 napisał:

Amd Athlon 3200+, 1GHz ram Kingston DDr 400mHz, galaxy GeForce 7600Gs 256 / 128Bit (1,2
ns zalman), Asus A8n-sli Se gothic ścina sie anwet na najmniejszych........czy jeżeli dokupie
2 giga ramu będzie dobrze działać na srednich??

Ja mam trochę podobny sprzęt:
Procesor: AMD Athlon(tm) 64 Processor 3200+, Pamięć RAM: 2048MB
Karta graficzna: EVGA NVIDIA GeForce 7800 GS CO Edition
Płyta główna: LanParty UT nF3 Ultra-D
I gra chodzi na max, jedynie cienie na średnio, jakość filtrowania 4x. Czasem przycina ale co ciekawe obniżanie jakości np. trawy nic nie zmienia jak chodzi o płynność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 20:46, rmadryk napisał:

1. Mam włączone napisy przy dialogach. Czytam znacznie szybciej niż idzie głos :) i chciałbym
przyspieszyć dialogi. I nie mogę. W G1 i G2 robiło się to ENTEREM a tu ? Cała klawiatura sprawdzona
i nic. Irytująca sprawa.


A próbowałeś kliknąć Prawym Przyciskiem Myszy?:)

Dnia 12.11.2006 o 20:46, rmadryk napisał:

Mam jedno pytanie odnośnie samej gry: uciekł mi "płochliwy jeleń" z początku gry. Ktoś wie
gdzie go szukać?


Idź do Ardei albo Reddock i prześpij się, jak potem wrócisz do okolic kamiennego kręgu jeleń powinien być na początkowej pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 20:33, gunman1 napisał:

Amd Athlon 3200+, 1GHz ram Kingston DDr 400mHz, galaxy GeForce 7600Gs 256 / 128Bit (1,2

Acha, jeszcze jedno. Pamięc wirtualna 4GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 20:51, michal01234 napisał:

Czy ktoś może wie jak zdobyć hełm pierwszego paladyna w geldren?? i gdzie on w ogóle jest??


******SPOILER******
hełm leży w pokoju w którym są orkowi szamani, niedaleko południowej bramy do Gelder.
******KONIEC SPOILERA******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 20:54, Karharot napisał:

> Czy ktoś może wie jak zdobyć hełm pierwszego paladyna w geldren?? i gdzie on w ogóle jest??


******SPOILER******
hełm leży w pokoju w którym są orkowi szamani, niedaleko południowej bramy do Gelder.
******KONIEC SPOILERA******


A zaatakuja mnie jak go sobie "pożycze"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 20:57, michal01234 napisał:

A zaatakuja mnie jak go sobie "pożycze"??


Mnie nikt nie zaatakował, ale zapisz grę zanim go weźmiesz. Czasami możesz komuś zgarnąć przedmiot prosto spod nosa i nie zwróci uwagi (dotyczy to zwłaszcza przedmiotów questowych - ułatwienie które jest trochę niepoważne, zwłaszcza w misjach które z definicji są "złodziejskie"). czasami cie zaatakuje nawet jak teoretycznie nie powinien tego widzieć. Możesz też próbować się skradać w trakcie kradzieży (w G 3 tą umiejętność masz od początku gry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się