Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 25.11.2006 o 12:08, Lone Wolf napisał:

Tam miała być umiejętność, która nie dotarła do ostatecznej wersji gry. Nie pamiętam
jaka, było chyba nawet w tym wątku napisane.


Gracze niemieccy utrzymuja że to furtka; jak tylko autorzy gry zdołają wytropić czego w tej grze jeszcze nie spartolili, to natychmiast to tam umieszczą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 12:10, michal01234 napisał:

No właśnie. I to jest cały problem:D. A jak się da właczyć Free Fly mode?? Może w ten sposób
da się dostać za mury


Ładnie pomyslane ... przelecisz i pierwszy assasyn który Cie zauważy na ulicach zrobi Ci kęsim, to samo gdy użyjesz mikstur przemiany; strażnika u bram miniesz, w mieście mają chyba jakieś detektory w oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 12:13, mati1001 napisał:

czy gothic 3 pociągniemi: /.../

Oczywiście. Procesor i karta graficzna prezentują wyższy średni standard. Z tym nie powinno być najmniejszych problemów. Jednak radzę dokupić RAMu. Teraz masz go zdecydwanie za mało. Ja na podobnej konfiguracji do Twojej, gram na 2GB i się przycina. Gothic jest bardzo pamięciożerny... Jedna kostka 512 powinna załatwić sprawę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 12:11, michal01234 napisał:

A czy łuk cicha śmierć jest najlepszy w grze??


Bardzo dobry i przede wszystkim do kupienia już w Bradze.
Jest jeszcze Łuk Demoniczny, o 5 pkt lepszy, do wydobycia ze skrzynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 12:14, Fran napisał:

> No właśnie. I to jest cały problem:D. A jak się da właczyć Free Fly mode?? Może w ten
sposób
> da się dostać za mury

Ładnie pomyslane ... przelecisz i pierwszy assasyn który Cie zauważy na ulicach zrobi Ci kęsim,
to samo gdy użyjesz mikstur przemiany; strażnika u bram miniesz, w mieście mają chyba jakieś
detektory w oczach.

A można byc jakoś niewidzialny?? a może da się zeskoczyć tam z jakieś góry czy coś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 12:19, Fran napisał:

> A czy łuk cicha śmierć jest najlepszy w grze??

Bardzo dobry i przede wszystkim do kupienia już w Bradze.
Jest jeszcze Łuk Demoniczny, o 5 pkt lepszy, do wydobycia ze skrzynek.


Do kupienia to on jest już w silden:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 12:21, michal01234 napisał:

A można byc jakoś niewidzialny?? a może da się zeskoczyć tam z jakieś góry czy coś??


Sztuką nie jest dostanie sie do miasta nielegalnie, sztuką jest aby nauczyciel zachciał Cie uczyć a nie zabił na dzień dobry.
Ja nic na ten temat nie wymyśliłam ale możesz próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 12:16, Bumber napisał:

> czy gothic 3 pociągniemi: /.../
Ja na podobnej konfiguracji do Twojej, gram na 2GB i się przycina. Gothic jest bardzo pamięciożerny...



Za przeproszeniem gówno prawda. to nie wim jakie ty masz tą pamięć nie możliwe żeby ci się na 2 gb pamięci przycinało. Ja gram na 1Gb pamięci i mi się przycina tylko jak mam walczyć z 20 orkami na raz i walcze ognistym mieczem. Alb jak pogram z 5h to w tedy mi zwalnia bo sie komp bardzo grzeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, po długiej nieobecności na forum wreszcie przeszedłem Gothica 3, lecz sie troche zawiodłem -
przypuszczam że rybki z kłami sobie troche pdpowiadają - co dorzucić na koniec do dodatku ?
A i jeszcze głupi bug znalazłem - skoczysz ( idziesz lub stoisz) i patrzysz za siebie -to pofruniesz do góry He he
:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 12:24, Fran napisał:

> A można byc jakoś niewidzialny?? a może da się zeskoczyć tam z jakieś góry czy coś??


Sztuką nie jest dostanie sie do miasta nielegalnie, sztuką jest aby nauczyciel zachciał Cie
uczyć a nie zabił na dzień dobry.
Ja nic na ten temat nie wymyśliłam ale możesz próbować.


Aha wiec to takie sandały:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 12:23, michal01234 napisał:

Do kupienia to on jest już w silden:D


Ktos tu kiedys pisał że oferta handlarzy jest także generowana losowo , to chyba prawda bo ja Nimroda po raz pierwszy na oczy zobaczyłam w ostatnim mieście, czyli w Faring. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 12:25, michal01234 napisał:

Za przeproszeniem gówno prawda.

Prawda to jest, ale żadnych efektów defekacji tu nie widzę... ;P

Dnia 25.11.2006 o 12:25, michal01234 napisał:

to nie wim jakie ty masz tą pamięć nie możliwe żeby ci się
na 2 gb pamięci przycinało.

Jaką? 2x1024 Kingostna. Teraz już wiesz?

Dnia 25.11.2006 o 12:25, michal01234 napisał:

Ja gram na 1Gb pamięci i mi się przycina tylko jak mam walczyć
z 20 orkami na raz i walcze ognistym mieczem.

Gothic ma to do siebie, że jest pamięciożerny. Co więcej, on nawet nie wykorzystuje w całości pamięci fizycznej, a z powodu jej braku potrafi wywalić do windy. Inną kwestią jest to, że każdy komputer to sprawa indywidualna. Przycinanie może być winą pamięci, acz nie musi. Na to składa się wiele czynników.

Dnia 25.11.2006 o 12:25, michal01234 napisał:

Alb jak pogram z 5h to w tedy mi zwalnia bo sie komp bardzo grzeje

Ja takich problemów nie mam... Komputer raz chodził dwa dni z programem badającym ogólną wydajność. Ze wszystkich komponentów wycisnął siódme poty i nic wielkiego się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie jedno pytan ie z tymi kamieniami przodków, bo mam już 2 w tym 2 sam zdobyłem od stacji orków, pużniej osmunda znalazlem i sie koles zaciol, zrobiłem questa z zabiciem shamana a koleś nadal stoi w mojej grupie, moge to zostawić ?:D i jeszcze jedno wchodzic do grobowców i kosić umarlaków?? czy są tam jakieś fajne itemy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 11:54, Konrad512 napisał:

Wie ktoś może co to za umiejętność oznaczona symbolem "?" w karcie postaci?


Nie jestem pewien, ale czytałem że miał to byc atak z wyskoku czy coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 12:30, Fran napisał:

> Do kupienia to on jest już w silden:D

Ktos tu kiedys pisał że oferta handlarzy jest także generowana losowo , to chyba prawda bo
ja Nimroda po raz pierwszy na oczy zobaczyłam w ostatnim mieście, czyli w Faring. :(


Ja nimroda kupiłem kupiłem w geldern:D u takiego orka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 12:39, pitel napisał:

> Wie ktoś może co to za umiejętność oznaczona symbolem "?" w karcie postaci?

Nie jestem pewien, ale czytałem że miał to byc atak z wyskoku czy coś w tym stylu.



No właśnie bo w instrukcji na samym końcu sa ataki i tam jest co ś takiego hjak atak z wyskoku ale nie można tego użyc. Chyba że trzeba miec walke 2 mieczmi na mistrzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się