Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2006 o 00:34, HACKY napisał:


Wspolczuje Ci, ja mam podobny sprzet do twojego i gram na ful detalach, wszystko na maxa w
1024x768. Oczywiscie w miastach przycina sie bardzo, doczytuje sporo, ale poza miastami chodzi
ultraplynnie, prawie wcale nie przycina. Podstawa to zwiekszenie rozmiaru wirtualnej pamieci,
ja mam minimum 1,5G max 3G, choc niektorzy zalecaja min 3G. Poza tym Gothic Tweaker.

Jak się zwiększa tą wirtualna pamięć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu przechodze po raz drugi gre tym razem próbując wypełnić wszystkie misje i pozabijać wszelkie robacto lub zwierzyne. I jak na razie nieźle mi idzie - doszedłem dopiero do Montery i mam już 30 lvl - otwieram wszystkie skrzynie itd. Zastanawiam się który lvl maksymalnie można uzyskać?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problemik,
Spotkałem Ataresa, Redge''a i Knut''a, jeden z nich jest koczownikiem i by zgodził sie na atak na Bakaresh chce bym znalazł mu jakiegos kolesia ( imienia nie pamiętam) Który kręci sie ponoć w pobliżu miasta....Niestety nie jest on zaznaczony na mapce,,,,
Gdzie szukać gościa? Pomóżcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Może już takie prośby się przewijały 100 razy, ale nie mam czasu przekopywac calego forum, bo nie mam stalego dostepu do netu :/ dlatego mam prosbe: moze mi ktos przeslac plik ge3.ini lub podac jakie zmiany mam wprowadzic, bo mimo mich 1024 Mb ramu tnie jak cholera :/

Mój komp to: Sempron 1800, Radeon 9550 128 MB Win XP i wspomniane 1024 ramu. Jeżeli ktoś ma podobne parametry do mojego i zmieniał pliczek ini, to bylbym wdzieczny o jego przeslanie na maila: zajetynick[maupa]wp[kropka]pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 11:52, Rider of Rohan napisał:

Witam. Może już takie prośby się przewijały 100 razy, ale nie mam czasu przekopywac calego
forum, bo nie mam stalego dostepu do netu :/ dlatego mam prosbe: moze mi ktos przeslac plik
ge3.ini lub podac jakie zmiany mam wprowadzic, bo mimo mich 1024 Mb ramu tnie jak cholera :/

Sciagnij sobie plik g3optimizer lub ktorys z podobnych, jest tego sporo w necie

gunman1: przeciez napisalem w poscie, czytaj uwaznie: 1,5G minimum 3G max, niektorzy zalecaja do Gtohica 3 przy 1G ramu minimum 3G.

California76: w Windows XP Pro: Panel Sterowania/system/zaawansowane/ wydajnosc - ustawienia/zaawansowane/ pamiec wirtualna/zmien i ustawiasz niestandardowy wpisujac rozmiar poczatkowy i maksymalny. oczywiscie po wprowadzonych zmianach komp poprosi o restart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2006 o 12:04, HACKY napisał:


California76: w Windows XP Pro: Panel Sterowania/system/zaawansowane/ wydajnosc - ustawienia/zaawansowane/
pamiec wirtualna/zmien i ustawiasz niestandardowy wpisujac rozmiar poczatkowy i maksymalny.
oczywiscie po wprowadzonych zmianach komp poprosi o restart

Ok dzieki, mam 1024MB RAM, jaka ma być minimalna a jaka max?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 12:31, California76 napisał:


>
> California76: w Windows XP Pro: Panel Sterowania/system/zaawansowane/ wydajnosc - ustawienia/zaawansowane/

> pamiec wirtualna/zmien i ustawiasz niestandardowy wpisujac rozmiar poczatkowy i maksymalny.

> oczywiscie po wprowadzonych zmianach komp poprosi o restart
Ok dzieki, mam 1024MB RAM, jaka ma być minimalna a jaka max?


Ja mam 1,5G minimalnej, 3G maksymalnej, ale czytalem ze niektorzy zalecaja do gothica 3G minimalnej przy 1G ramu. I jestem gotow sie zgodzic. Gothic duzo wrzuca do wirtualnej, i po 2 godzinach grania potrafi spokojnie wypelnic cale 3G wirtualnej. Tylko ze jak ustawisz 3G minimalnej to bedziesz mial zajete tyle nawet w windowsie, a windzie tyle nie potrzeba wirtualnej. Jak masz spora partycje na ktorej masz dysk wirtualny (przewaznie C) to mozesz sobie pozwolic na 3G minimalnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam dziwny problem związany z grą.....zamierzam przejść grę dokładniej i grać jako mag...ale gdy zaczołem grę w ardei wszystko ładnie teleporcik jest i na razie good..........w redock zaczynają sie dziwne sytuacje........jak getford zleca mi zabicie 2 patroli ten na farmie jest tego drugiego nie ma przy tym domu spalonym......potem w cape daun w magazynie nie ma teleportu.......w redock nie ma potworów do wybicia.........w monterze nie ma teleportu w domku tego niewolnika.....czy u kogoś też takie cuda się działy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 13:25, gunman1 napisał:

ja mam dziwny problem związany z grą /.../

Miałem to samo. Gra po prostu nie wczytywała przedmiotów i NPC potrzebnych do ukończenia większości zadań. Zacznij grę ponownie od samego początku. Mi pomogło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i to koniec!:/ odmiawiam tym co chcą grać w gothica na 512 ram do tego trzeba miećcierpliwość ojca rydzyka!!! mam juz 4 artefakty pradawnych a gdy jestem w mora sul po ostatni artefakt to w czasie gry mam błąd where is guru??
robie to juz 3 raz i ciągle to samo w czasie wybijania miasta:D dzisaj juz chyba nie będe mieć cierpliwości pogram jak dokupie ram. ale pewnie i tak włacze jeszcze gre;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wgrałem gothic3tweak i chodzi nawet dobrze na średnio wysokich ustawieniach z 1GB ramu na pokąłdnie i 7600gs z prockiem 3200+ ale już oszczędzam na drugi gigabajt..........


A Teraz moje właściwie pytanie..........skoro mam zacząć grę od początku to myślę że zagrałbym magiem.........tylko chciałbym się dowiedzieć od bardziej doświadczonych graczy czy maga sie trudno prowadzi i w co iść (np.czy inwestować w alchemię)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to guest "Oczyść Nordmar" dostaniemy go po odszukaniu i zdobyciu mocy przodków w ich grobowcach. (zadanie zleca nam herszt klanu ognia)Oczyszczenie Nordmaru polega na zabicu wszystkich grup orków w.... nordmarze po wykonaniu tego zadania można wybrać nagrode..(nic nie umywa sie do sztaby czystej rudy!!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 14:04, gunman1 napisał:

/.../ .tylko chciałbym się dowiedzieć od bardziej doświadczonych graczy /.../

Właśnie kończe grę jako mag, więc udzielę Ci parę porad.
Na początku gra magiem jest trudniejsza, niż zwykłym wojownikiem. Przede wszystkim inwestuj w pradawną wiedzę. Gdy będziesz miał ją na poziomie 100, naucz się od maga w Reddock szybszej nauki. Bardzo przydatna umiejętność. I przede wszystkim ucz się zaklęć ofensywnych (np. błyskawica), gdyż siłę maga stanowi atak. Gdy przebrniesz przez dość trudny początek i staniesz się w miarę silnym magiem, będzie już z górki.
Prawdę mówiąc, to wysokopoziomowy mag jest o wiele silnijeszy od wysokopoziomowego wojownika. Mi się bardzo spodobała gra magiem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co napiałeś jest prawdą ;) Sam jakieś 2 tygodnie temu skończyłem jako mag i nikt nie miał ze mną szans. No oprócz jednego momentu jak ktoś zaskoczy mnie od tyłu - bo życia miałem tylko 200 a pradawnej magi 530. A korzystałeś z zaklecia meteor?? Mając ten czar każdy przed tobą klęka ;) Jedyna wada siła odrzucu obiektów koło celu ;) Teraz przechodze gre jako wojownik i mam lekkie kłopoty z wilkami, które zabijałem jeden po drugim kulą ognia a teraz one mnie zjadaja ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

własnie jak jest z czarami one dizałaja jak amunicja............muszę kupować zwoje czy mogę sie jakoś nauczyć na stałę czarów.....aha i bumber jakbyś mógł to napisz w co szedłeś konkeretnie czynp. inwestowałeś w alchemię lub w jakie rodzaje czarów takie pierdoły różne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 14:21, Konrades napisał:

tylko 200 a pradawnej magi 530. A korzystałeś z zaklecia meteor?? Mając ten czar każdy przed


Mam pytanie. Po co ci było aż tyle pradawnej magii? Do czego ona służy oprócz nauczenia się danego zaklęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie.... czy zwiększenie zasięgu widoku małych i dużych detali wydłuża ścinki doładowujące czy tylko spadają fps''y z powodu karty? Proszę o szybką odpowiedź :-) Mam podstawy sądzić, iż nawet na najniższej odległości doładowuję się ta sama ilość terenu, co przy największej, ale chcę mieć pewność :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się