Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Uświadomiłem tylko kolege że nawet jak odpali grę to jest duże prawdopodobieństwo że będzie mu się strasznie cieła. U mnie na 7600 gs i 1 gb ramu nie da sie grać nawet na low.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 19:13, Matias16162 napisał:

> > > > > Witajcie,mam problem.
> > > > > Gdy chcę go uruchomić wyskakuje takie coś:
> > > > >
> > > > > Proszę,pomóżcie.
> > > > kilka pytan:
> > > > 1. oryginal?
> > > > 2. sprzet jaki masz?
> > > > 3. od zawsze tak sie robi?
> > > > 4. na jakim dysku masz system?
> > > > ulatwisz mi odpowiedz jak odpowiesz na te pytania
> > >
> > > 1.tak
> > > 2. GeForce 6200,1gb ram,roc 2600 + sempron amd
> > > 3.Tak,zainstalowałem i tak się dzieje.
> > > 4.Na jedynym,czyli c.
> > i to ostatnie wszysko wyjasnia! zrob podzial na 2 lub 3 dyski bo gothic tak nigdy
niebedzie
>
> > dzialal! razem z systemem i bez innych dyskow? zarty se robisz? to pewnie blad systemowy

>
> >
>
>
> To nie będzie to.Moi koledzy też sobie kupili G3 i działa im normalnie.Jakieś inne sugestie?

to bedzie to. jak nie sprobuj go przeinstalowac (niezapomnij usunac folderu gothic 3 z moich
dokumentow jak tam jest). sprobuj zrobic jak mowilem post wyzej albo to co teraz. jak i to
niepomoze to zaistaluj WSZYSTKIE najnowsze sterowniki do kompa. a jak i to nieda rady napisz
do CD-PROJECKT


No cóż,szkoda tylko,że nie mam karty rejestracyjnej....Bo wydaję mi się,że to płyta jest zepsuta...Tyle kasy w błoto :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 19:21, dominik713 napisał:

No cóż,szkoda tylko,że nie mam karty rejestracyjnej....Bo wydaję mi się,że to płyta jest zepsuta...Tyle
kasy w błoto :(

niemozliwe! sprobuj zrobic wszystko co mowilem i wtedy sie zastanawiaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.09.2007 o 18:53, zadymek napisał:


a to ci nowina, a nie zależy to przypadkiem od systemu do 3 razy sztuka? Znaczy, nie ważne
co wyzwolisz i tak po 3 wyzwolonym miejscu jesteś skreślony o orków.


ech.. Chyba nie rozumiesz... W nordmarze i (chyba) w varrancie się nie liczy. Liczą się tylko zniszczone obozy w Myrtanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 19:30, Matias16162 napisał:

> No cóż,szkoda tylko,że nie mam karty rejestracyjnej....Bo wydaję mi się,że to płyta jest
zepsuta...Tyle
> kasy w błoto :(
niemozliwe! sprobuj zrobic wszystko co mowilem i wtedy sie zastanawiaj!


Hehe,nie zgadniecie gdzie znalazłem rozwiązanie :D
Na pirackim forum,musze pobrac windows installer.Powiem czy działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 19:52, sinir napisał:


>
> a to ci nowina, a nie zależy to przypadkiem od systemu do 3 razy sztuka? Znaczy, nie ważne

> co wyzwolisz i tak po 3 wyzwolonym miejscu jesteś skreślony o orków.

ech.. Chyba nie rozumiesz... W nordmarze i (chyba) w varrancie się nie liczy. Liczą się tylko
zniszczone obozy w Myrtanie.

a czy ja piszę o nordmarze? Pisałem tylko, że od niczego innego nie zależy stosunek orków do nas niż od ilości wyzwolonych miast. A więc żadne tam jakieś odbicie kopalni nie ma na to wpływu. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 20:03, dominik713 napisał:

Wszystko działa xD
Fajnie, w końcu zagram.
Piraci jednak czasem się przydają... :P

co bedzie rozwiazaniem? chce wiedziec by moze pomagac innym takim jak ty. odpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 18:22, KannX napisał:

Spoko, ta gra to techniczna kupa :)


Wiem o tym i już to jakoś przebolałem.Porównując G3 do gier o podobnej grafice , jak Oblivion i Two Worlds , różnice są kolosalne.Obydwa tytuły działają u mnie na maksymalnych detalach z piękną płynnościa i bez żadnych problemów.Nawet rzucanie zaklęć , które wyglądają jak fajerwerki , nie tnie obrazu ani trochę.W Gothic 3 , gdy użyłem Deszczu Ognia , to miałem nie więcej jak 2-3 fps , a momentami nawet zdecydowanie mniej.Pełna masakra.I jeszcze jedno porównanie.Two Worlds wczytuje mi się około 3-5 sekund.G3 potrzebował od 50s do 2 minut w skrajnych przypadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 20:19, KrzychW napisał:

> Spoko, ta gra to techniczna kupa :)

Wiem o tym i już to jakoś przebolałem.Porównując G3 do gier o podobnej grafice , jak Oblivion
i Two Worlds , różnice są kolosalne.Obydwa tytuły działają u mnie na maksymalnych detalach
z piękną płynnościa i bez żadnych problemów.Nawet rzucanie zaklęć , które wyglądają jak fajerwerki
, nie tnie obrazu ani trochę.W Gothic 3 , gdy użyłem Deszczu Ognia , to miałem nie więcej
jak 2-3 fps , a momentami nawet zdecydowanie mniej.Pełna masakra.I jeszcze jedno porównanie.Two
Worlds wczytuje mi się około 3-5 sekund.G3 potrzebował od 50s do 2 minut w skrajnych przypadkach.

napisz o tym na forum piranha bytes. 3-5 fps? to gorzej niz jakbys mial integre! jaki masz sprzet? ja mam 1600pro, athlona 300+, i gothic 3 ledwo plynnie na srednich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 20:17, Matias16162 napisał:

> Wszystko działa xD
> Fajnie, w końcu zagram.
> Piraci jednak czasem się przydają... :P
co bedzie rozwiazaniem? chce wiedziec by moze pomagac innym takim jak ty. odpisz


Widzisz,najpeirw p,przed instalacją musisz ściąganąć i zainstalować windows installer i zainstalować.Wtedy wszystko się poprawnie zainstaluje,ale...znów mam kłopocik.
Gdy chcę uruchomic grę,nic się nie dzieje.Po prostu,na chwilę pokazuje się klepsydra i znika.I nic.Ech...;/
Macie jakieś rozwiązania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 20:26, dominik713 napisał:

> > Wszystko działa xD
> > Fajnie, w końcu zagram.
> > Piraci jednak czasem się przydają... :P
> co bedzie rozwiazaniem? chce wiedziec by moze pomagac innym takim jak ty. odpisz

Widzisz,najpeirw p,przed instalacją musisz ściąganąć i zainstalować windows installer i zainstalować.Wtedy
wszystko się poprawnie zainstaluje,ale...znów mam kłopocik.
Gdy chcę uruchomic grę,nic się nie dzieje.Po prostu,na chwilę pokazuje się klepsydra i znika.I
nic.Ech...;/
Macie jakieś rozwiązania?


No żesz ....Teraz się właczył,ale wyskoczyło mi to ,,wyślij raport lub nie'''' itd.PProszę,pomóżcie,chce sobie w końcu zagrać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 20:28, dominik713 napisał:

> > > Wszystko działa xD
> > > Fajnie, w końcu zagram.
> > > Piraci jednak czasem się przydają... :P
> > co bedzie rozwiazaniem? chce wiedziec by moze pomagac innym takim jak ty. odpisz

>
> Widzisz,najpeirw p,przed instalacją musisz ściąganąć i zainstalować windows installer
i zainstalować.Wtedy
> wszystko się poprawnie zainstaluje,ale...znów mam kłopocik.
> Gdy chcę uruchomic grę,nic się nie dzieje.Po prostu,na chwilę pokazuje się klepsydra i
znika.I
> nic.Ech...;/
> Macie jakieś rozwiązania?

No żesz ....Teraz się właczył,ale wyskoczyło mi to ,,wyślij raport lub nie'''' itd.PProszę,pomóżcie,chce
sobie w końcu zagrać!



Sorry za kolejnego posta z rzędu,ale oprócz tego co napisałem wyżej,pojawia mi się takie coś:

20070916203138

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 20:28, dominik713 napisał:

> > > Wszystko działa xD
> > > Fajnie, w końcu zagram.
> > > Piraci jednak czasem się przydają... :P
> > co bedzie rozwiazaniem? chce wiedziec by moze pomagac innym takim jak ty. odpisz

>
> Widzisz,najpeirw p,przed instalacją musisz ściąganąć i zainstalować windows installer
i zainstalować.Wtedy
> wszystko się poprawnie zainstaluje,ale...znów mam kłopocik.
> Gdy chcę uruchomic grę,nic się nie dzieje.Po prostu,na chwilę pokazuje się klepsydra i
znika.I
> nic.Ech...;/
> Macie jakieś rozwiązania?

No żesz ....Teraz się właczył,ale wyskoczyło mi to ,,wyślij raport lub nie'''' itd.PProszę,pomóżcie,chce
sobie w końcu zagrać!

znow poszukaj na pirackich forach. zrob screena problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 20:33, Matias16162 napisał:

> > > > Wszystko działa xD
> > > > Fajnie, w końcu zagram.
> > > > Piraci jednak czasem się przydają... :P
> > > co bedzie rozwiazaniem? chce wiedziec by moze pomagac innym takim jak ty. odpisz

>
> >
> > Widzisz,najpeirw p,przed instalacją musisz ściąganąć i zainstalować windows installer

> i zainstalować.Wtedy
> > wszystko się poprawnie zainstaluje,ale...znów mam kłopocik.
> > Gdy chcę uruchomic grę,nic się nie dzieje.Po prostu,na chwilę pokazuje się klepsydra
i
> znika.I
> > nic.Ech...;/
> > Macie jakieś rozwiązania?
>
> No żesz ....Teraz się właczył,ale wyskoczyło mi to ,,wyślij raport lub nie'''' itd.PProszę,pomóżcie,chce

> sobie w końcu zagrać!
>
znow poszukaj na pirackich forach. zrob screena problemu


No własnie zamieściłem screena.A o co Ci chodzi z tymi pirackimi forami?Myślisz,że mam pirata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiecie co nierozumiem jak mozna wydac niedopracowana gre chodzi mi gothic 3 ktora sie tnie na kazdym kompie i jeszcze ludzie za ta gre placa joowod powinien za to odpowiedziec gnoje jedne jezeli im sie placi za gre, gra powina chodzic jak nalezy na kompie spelniającym wymagania zalecaone gra powina plynie dzialac na srednich detalach a na takim kompie tnie nawet na lov ;/ a wy co myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 20:42, dominik713 napisał:

Mógłby ktoś napisac do cdp w moim imieniu?Gdyż nie mam karty rej i nie mogę do nich napisać
;/
Proszę.

Dobrze... napisze. i wejdz teraz na swojego Gsa. znajdziesz tam nowe rzeczy. napisze i rozwiaze twoj problem. tak mysle. a to jest cos z konfiguracja czyli zostaja ci wczesniejsze moje rady poki co. niemasz wyjscia. gdybys mnie sluchal juz pewnie bys ostro gral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 20:46, devilll napisał:

wiecie co nierozumiem jak mozna wydac niedopracowana gre chodzi mi gothic 3 ktora sie tnie
na kazdym kompie i jeszcze ludzie za ta gre placa joowod powinien za to odpowiedziec gnoje
jedne jezeli im sie placi za gre, gra powina chodzic jak nalezy na kompie spelniającym wymagania
zalecaone gra powina plynie dzialac na srednich detalach a na takim kompie tnie nawet na lov
;/ a wy co myslicie

pewnie ze racja. jezeli cie to pocieszy to ja wydalem na nia ponad 250zl! raz kupilem przed premiera i sprzedalem, bo niemialem kompa spelniajacego min. wymagania, teraz mi spelnia zalecane i kupilem ja jeszcze raz za kolejne 129 zl, a i 3 dla kupla na preezent za 60 zl (wirtualna kasa sie przydaje na gram.pl). gnojki powinny oddac przynajmniej polowe kasy za ta gre klientom! i piranha bytes to robi a jowood tylko wyposzcza. dobrze ze gothic 4: genesis niejest robiony przez piranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 20:46, devilll napisał:

wiecie co nierozumiem jak mozna wydac niedopracowana gre chodzi mi gothic 3 ktora sie tnie
na kazdym kompie i jeszcze ludzie za ta gre placa joowod powinien za to odpowiedziec gnoje
jedne jezeli im sie placi za gre, gra powina chodzic jak nalezy na kompie spelniającym wymagania
zalecaone gra powina plynie dzialac na srednich detalach a na takim kompie tnie nawet na lov
;/ a wy co myslicie


Przesadzasz. Po stweak''owaniu gra działa całkiem nieźle.
Swoją drogą zalecane wymagania, to właśnie średnie detale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się