Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 08.08.2008 o 20:25, DJ Szlafrok napisał:

> czy ktos wie gdzie sa jescze beczulki mleka, opocz na farmie na monterze ? potrzebuje
2

Wszystkie są na farmie, po prostu dobrze poszukaj.



wlasnie o to chodzi ze je wczesniej zebralem. a one mi z ekwipunku wyparowaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 20:25, DJ Szlafrok napisał:

Wszystkie są na farmie, po prostu dobrze poszukaj.

Wykonywałem tego questa i również miałem z tym problem szukałem tego mleka chyba z dobrą godzinę jak nie dłużej. Możliwe, że to również bug.

Ps. W końcu je znalazłem ale po wielkich rudach nie wiem dlaczego tak się działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 08:39, MajorAlpha napisał:

napewno nie da sie od nikogo kupic ?


A masz taka opcje dialogową?
Nie pamiętam czy można kupić czy nie ale popróbuj.
Sprawdź dobrze, może coś przeoczyłeś, a masz zapis gry zanim zebrałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 08:54, MajorAlpha napisał:

mam i chyba bede musial go wczytac, ale zle mi bo jest one jescze przed uwolnieniem cape
dun


Wczytaj i nie martw się tym Cape Dun, nie jest trudne do uwolnienia ;)
Poza tym może coś nowego odkryjesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 09:17, Fleming08 napisał:

Mam problem ze znalezieniem Marlo w Cape Dun, gdzie on ma być? Za odpowiedz z góry dziękuje;)


Jeśli chodzi o tego niewolnika, to wychodzisz główną bramą i ciągle idź w lewo (w te krzaki) Niewolnik będzie stał tóż koło bramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 09:17, Fleming08 napisał:

Mam problem ze znalezieniem Marlo w Cape Dun, gdzie on ma być? Za odpowiedz z góry dziękuje;)



marlo kroi deski przed głownym wejsciem do miasta. Ten niewolnik to Herek, i jest w krzakach na wschód od miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 09:10, wdowiakm napisał:

> mam i chyba bede musial go wczytac, ale zle mi bo jest one jescze przed uwolnieniem
cape
> dun

Wczytaj i nie martw się tym Cape Dun, nie jest trudne do uwolnienia ;)
Poza tym może coś nowego odkryjesz :)



Dzięki za wsparcie duchowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 08:18, MajorAlpha napisał:

wlasnie o to chodzi ze je wczesniej zebralem. a one mi z ekwipunku wyparowaly.


Nie ma innego wytłumaczenia, jak błąd gry.

->Fleming
Ten niewolnik to - jak już napisał MajorAlpha - Harek. Jednak zamiast odprowadzać go do Gamala zdecydowania bardziej opłaca się pomóc mu w ucieczce do Jensa. Nie dość, że zyskasz 1000 punktów doświadczenia i +1 do reputacji wśród buntowników, to jeszcze będziesz miał możliwość nauczenia się od niewolnika wielce przydatnej Akrobatyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.08.2008 o 10:24, DJ Szlafrok napisał:

->Fleming
Ten niewolnik to - jak już napisał MajorAlpha - Harek. Jednak zamiast odprowadzać go
do Gamala zdecydowania bardziej opłaca się pomóc mu w ucieczce do Jensa. Nie dość, że
zyskasz 1000 punktów doświadczenia i +1 do reputacji wśród buntowników, to jeszcze będziesz
miał możliwość nauczenia się od niewolnika wielce przydatnej Akrobatyki.


Zadanie z Herekiem już wykonałem(oddałem Gamalowi, bo przecież trzeba zdobyć reputację w mieście, aby pogadać z wodzem orków), ale chodzi mi o to zadanie z rozbiciem bandytów Ortegi - żeby je rozpocząć trzeba pogadać z Marlo(tak podaje poradnik) no a tego Marlo nigdzie nie mogę znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 11:01, Fleming08 napisał:

Zadanie z Herekiem już wykonałem(oddałem Gamalowi, bo przecież trzeba zdobyć reputację
w mieście, aby pogadać z wodzem orków), ale chodzi mi o to zadanie z rozbiciem bandytów
Ortegi - żeby je rozpocząć trzeba pogadać z Marlo(tak podaje poradnik) no a tego Marlo
nigdzie nie mogę znaleźć.


Jeśli mnie pamięć nie myli Marlo jest drobnym sprzedawcą i znajduje się w Reddock przy grocie, kawałek dalej za tym Magiem Ognia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 11:01, Fleming08 napisał:


> ->Fleming
> Ten niewolnik to - jak już napisał MajorAlpha - Harek. Jednak zamiast odprowadzać
go
> do Gamala zdecydowania bardziej opłaca się pomóc mu w ucieczce do Jensa. Nie dość,
że
> zyskasz 1000 punktów doświadczenia i +1 do reputacji wśród buntowników, to jeszcze
będziesz
> miał możliwość nauczenia się od niewolnika wielce przydatnej Akrobatyki.

Zadanie z Herekiem już wykonałem(oddałem Gamalowi, bo przecież trzeba zdobyć reputację
w mieście, aby pogadać z wodzem orków), ale chodzi mi o to zadanie z rozbiciem bandytów
Ortegi - żeby je rozpocząć trzeba pogadać z Marlo(tak podaje poradnik) no a tego Marlo
nigdzie nie mogę znaleźć.



Nie musisz gadać z Marlo, Zagadaj z Cyrusem, że on tam marudny itp. i co by chciał zrobić. Zaproponuj mu załatwienie Ortegi i bandytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 10:19, MajorAlpha napisał:

Dzięki za wsparcie duchowe ;)


Nie musisz dziękować ;)
Również mi kiedyś pomożesz jak będę potrzebował pomocy.

Do wszystkich

Gdzie znajduje się ta jaskinia z tym ogrem? Szukam i szukam i jakoś znaleźć jej nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 13:37, wdowiakm napisał:

Gdzie znajduje się ta jaskinia z tym ogrem? Szukam i szukam i jakoś znaleźć jej nie mogę.


Ale która jaskinia ? Jaki to quest / kto zleca / gdzie ? Bo ogrów jest co najmniej kilka więc na razie pomóc za bardzo nie mogę ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 13:42, KŁEJK napisał:

Ale która jaskinia ? Jaki to quest / kto zleca / gdzie ? Bo ogrów jest co najmniej kilka
więc na razie pomóc za bardzo nie mogę ;).


Nie wiem kto zleca i jaki quest. Wiem jedynie, że ta jaskinia jest gdzieś na plaży. Kiedyś tam przypadkiem trafiłem, teraz nie mogę znaleźć tego miejsca. Jeśli możesz to napisz mi wszystkie lokacje jakie znasz z ogrami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 13:51, wdowiakm napisał:

Nie wiem kto zleca i jaki quest.

Można to przecież sprawdzić w dzienniku questów o ile jest to quest ;).
>Wiem jedynie, że ta jaskinia jest gdzieś na plaży. Kiedyś

Dnia 09.08.2008 o 13:51, wdowiakm napisał:

tam przypadkiem trafiłem, teraz nie mogę znaleźć tego miejsca. Jeśli możesz to napisz
mi wszystkie lokacje jakie znasz z ogrami.

Wszystkich nie znam ale tak na szybko coś mi się skojarzyło z jaskiniami znajdującymi się pod Cape Dun. Gdzie się owa lokacja znajduje zapewne wiesz więc teraz do rzeczy. Dawno nie grałem ale jeśli dobrze pamiętam wystarczy skierować się w lewo mniej więcej za domem w którym mieszka Orkowy Dowódca. Gdzieś tam na tyłach lub kawałek dalej powinna być ścieżka prowadząca na dół, schodzisz nią i dochodzisz do wejścia do systemu jaskiń. Zaraz na początku spotkasz tego dużego pająka ( zapomniałem jak się nazywa ;P ) oraz gobliny i ogry. Mam nadzieję że to o to chodziło i dobrze wszystko opisałem. Jak mi się uda to wrzucę screeny z gry jakbyś miał problemy. :)

EDIT: ech ... nie mam G3 teraz zainstalowanego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 11:01, Fleming08 napisał:

Zadanie z Herekiem już wykonałem(oddałem Gamalowi, bo przecież trzeba zdobyć reputację w mieście, aby pogadać z wodzem orków), ale chodzi mi o to zadanie z rozbiciem bandytów Ortegi - żeby je rozpocząć trzeba pogadać z Marlo(tak podaje poradnik) no a tego Marlo nigdzie nie mogę znaleźć.


Podstawowa sprawa - w tej grze zadań się nie rozpoczyna. ;-) Niejeden raz zdarzy Ci się, że wykonasz zupełnie nieznane zadanie. Więc sprawa polega na tym, abyś wziął Cyrusa, poszedł z nim pod jaskinię, zostawił go przed nią (lepiej zapobiegać, niż wczytywać grę po zabiciu najemnika) i rozprawił się z Ortegą.
A tak nawiasem mówiąc... albo mnie pamięć zawodzi, albo za przysłanie Hareka Gamalowi nie otrzymuje się punktów reputacji w Cape Dun. Mam rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi, już sobie poradziłem. Własnie wyzwoliłem Cape Dun - trudno było. Myślałem, ze na 10 poziomie bohater będzie już dość mocny, dawniej z 10 levelem to się już do Górniczej Doliny szło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się