Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Siema:) Mam problem przywodcy orkow w geldern i trelis nie chca ze mna gadac tylko mnie zabijaja .Wiem juz ze z tym sie nie da nic zrobic , ale chcialbym miec mape da sie ja jakos zdobyc, bo w zwlokach tego szamana jej nie ma?

I jeszcze musze znalezc ludzi zeby wywolac walki w geldern , ale nikt nie che mi pomoc. O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 15:12, KonLee napisał:

Siema:) Mam problem przywodcy orkow w geldern i trelis nie chca ze mna gadac tylko mnie zabijaja .Wiem juz ze z tym sie nie da nic zrobic , ale chcialbym miec mape da sie ja jakos zdobyc, bo w zwlokach tego szamana jej nie ma?


To zależy, o jakiej mapie piszesz...

Dnia 09.08.2008 o 15:12, KonLee napisał:

I jeszcze musze znalezc ludzi zeby wywolac walki w geldern , ale nikt nie che mi pomoc. O co chodzi?


O to, że w lasach Geldern znajdują się koczownicy. Poszukaj ich, reszty się dowiesz. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 16:24, wdowiakm napisał:

Dzięki znalazłem ale ogr mnie ukatrupił. Nie wiesz jak go pokonać?


Pewnie masz słabego Beziego jak to bywa na początku ... cóż ... łatwo nie będzie. Ja stosowałem technikę typu "dowalić i uciekać" - ta metoda powtarzana czasem bywa skuteczna. Ogr to spore wyzwanie - zwłaszcza na początku. Mieczem może być trudno. Jak jest taka możliwość dobrym sposobem jest skampienie się w jakimś niedostępnym dla tego potwora miejscu i ukatrupienie go przy pomocy łuku. Ale przygotuj sobie dużo strzał ... ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 16:28, KŁEJK napisał:

Pewnie masz słabego Beziego jak to bywa na początku ... cóż ... łatwo nie będzie. Ja
stosowałem technikę typu "dowalić i uciekać" - ta metoda powtarzana czasem bywa skuteczna.
Ogr to spore wyzwanie - zwłaszcza na początku. Mieczem może być trudno. Jak jest taka
możliwość dobrym sposobem jest skampienie się w jakimś niedostępnym dla tego potwora
miejscu i ukatrupienie go przy pomocy łuku. Ale przygotuj sobie dużo strzał ... ;).


A gdzie mogę znaleźć zwój z ognistym mieczem lub kupić sam taki miecz (Wiem, że taki jest bo kiedyś zdobyłem na początku taki zwój tylko nie pamiętam gdzie)? I czy jakbym miał taki miecz czy byłoby mi łatwiej go pokonać?

Ps. Co robi wojsko wszystko się pozapominało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 16:36, wdowiakm napisał:

A gdzie mogę znaleźć zwój z ognistym mieczem lub kupić sam taki miecz (Wiem, że taki
jest bo kiedyś zdobyłem na początku taki zwój tylko nie pamiętam gdzie)? I czy jakbym
miał taki miecz czy byłoby mi łatwiej go pokonać?

Zwój znajdziesz w skrzyni w gothcie w jednej z chat przed zamkiem, a jak dobrze mi się zdaje, to kupisz go w okarze.

Dnia 09.08.2008 o 16:36, wdowiakm napisał:

Ps. Co robi wojsko wszystko się pozapominało :)

Starość nie radość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 16:38, Varo napisał:

Zwój znajdziesz w skrzyni w gothcie w jednej z chat przed zamkiem, a jak dobrze mi się
zdaje, to kupisz go w okarze.


Jakoś nie chce mi się teraz iść do Gothy (czy jak to się pisze), a po drugie mam za słabą postać. Spróbuję w Okarze a jak tam nie znajdę to czy w Cape Dun lub Ardeii coś znajdę dobrego na tego ogra?

Dnia 09.08.2008 o 16:38, Varo napisał:

Starość nie radość ;)

Tak to prawda ale co zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 16:47, wdowiakm napisał:

Jakoś nie chce mi się teraz iść do Gothy (czy jak to się pisze), a po drugie mam za słabą
postać. Spróbuję w Okarze a jak tam nie znajdę to czy w Cape Dun lub Ardeii coś znajdę
dobrego na tego ogra?

W jaskiniach pod Cape Dun jest potężny miecz dwuręczny, a w Ardei raczej nie znajdziesz nic ciekawego.

Dnia 09.08.2008 o 16:47, wdowiakm napisał:

Tak to prawda ale co zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 16:49, Varo napisał:

W jaskiniach pod Cape Dun jest potężny miecz dwuręczny, a w Ardei raczej nie znajdziesz
nic ciekawego.


Mówisz o tej jaskini z tym ogrem czy jakiejś innej?
A w jaki sposób mam zabić te jelenie bo nie umiem zabić ich łukiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 17:03, wdowiakm napisał:

Mówisz o tej jaskini z tym ogrem czy jakiejś innej?

Nie, ta jaskinia jest z smokami na samym dole, ale chyba ogry też tam są.

Dnia 09.08.2008 o 17:03, wdowiakm napisał:

A w jaki sposób mam zabić te jelenie bo nie umiem zabić ich łukiem?

Jeśli łuk nie pomaga, to na jelenie najlepsza jest szybka magia np. kula ognia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.08.2008 o 17:03, wdowiakm napisał:

A w jaki sposób mam zabić te jelenie bo nie umiem zabić ich łukiem?

albo magią, albo łukiem, jeśli magią to przytrzymaj dłużej lpm wtedy czar jest celniejszy, no i jeszcze możesz z kuszy :P Zresztą mieczem też można, bo te jelenie wbiegają czasami na gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 17:10, Gorn7 napisał:

albo magią, albo łukiem, jeśli magią to przytrzymaj dłużej lpm wtedy czar jest celniejszy,
no i jeszcze możesz z kuszy :P Zresztą mieczem też można, bo te jelenie wbiegają czasami
na gracza.


Mieczem już próbowałem a kusze i łuki to ich nie cierpię w Gothic''u 3 lepiej mi się strzelało w poprzednich częściach. Spróbuję magią może mi się poszczęści a jak nie to na razie daruje sobie tego questa.
Jeszcze muszę oczyścić tę jaskinię buntowników i tutaj moje pytanie co jest tam dalej w głębi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee tam kusze i łuki wg. mnie zrobione są świetnie to celowanie i wogóle uwielbiam, pamiętam jak mierzyłem z wielkiej odległości od uciekających jeleni :P W poprzednich częściach nie podobało mi się to strzelanie, magia jest również bardzo dobrze zrobiona, niestety walka mieczem... strasznie kiepsko wyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie mogę znaleźć złodzieji pszenicy koło farmy Elbera. Poradnik podaje, aby udać się na południe od farmy... idę tam i nie mogę ich znaleźć:( Nie wiem, może idę w złą strone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Złodzieje znajdują się dokładnie na północ od tej farmy. Dla ułatwienia dołączam mapkę na której ich kryjówka jest zaznaczona w prawym górnym rogu.

20080810022751

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 18:07, Gorn7 napisał:

Eee tam kusze i łuki wg. mnie zrobione są świetnie to celowanie i wogóle uwielbiam, pamiętam
jak mierzyłem z wielkiej odległości od uciekających jeleni :P W poprzednich częściach
nie podobało mi się to strzelanie, magia jest również bardzo dobrze zrobiona, niestety
walka mieczem... strasznie kiepsko wyszła.


A moim zdaniem wręcz przeciwnie to walka mieczem jest zrobiona rewelacyjnie a walka bronią strzelecką, głównie łukiem jest do kitu jakoś nie umiem się do tego przyzwyczaić.

Ps. Upolowałem te jelenie, mieczem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 02:27, Karharot napisał:

Złodzieje znajdują się dokładnie na północ od tej farmy. Dla ułatwienia dołączam
mapkę na której ich kryjówka jest zaznaczona w prawym górnym rogu.



Ja też czytałem że są na południe. Ale gdyby ktoś słuchał co mówi zleceniodawca tego zadania, to by usłyszał ze na pólnoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 09:08, wdowiakm napisał:

A moim zdaniem wręcz przeciwnie to walka mieczem jest zrobiona rewelacyjnie a walka bronią strzelecką, głównie łukiem jest do kitu jakoś nie umiem się do tego przyzwyczaić.


Co takiego rewelacyjnego jest w walce mieczem? Napisz szczerze, CO? Natomiast strzelanie z łuku to świetna sprawa, nareszcie mamy kontrolę, nie to, co w poprzedniczkach, kiedy to mieliśmy autocelowanie i jedyne, co do nas należało, to wypuścić strzałę/bełt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 09:23, DJ Szlafrok napisał:

> A moim zdaniem wręcz przeciwnie to walka mieczem jest zrobiona rewelacyjnie a walka
bronią strzelecką, głównie łukiem jest do kitu jakoś nie umiem się do tego przyzwyczaić.


Co takiego rewelacyjnego jest w walce mieczem? Napisz szczerze, CO? Natomiast strzelanie
z łuku to świetna sprawa, nareszcie mamy kontrolę, nie to, co w poprzedniczkach, kiedy
to mieliśmy autocelowanie i jedyne, co do nas należało, to wypuścić strzałę/bełt.



Mitam odpowiada strzelanie z łuku. Nie wiem jak sie strzela z kuszy. A najbardziej podoba mi sie walka 2 mieczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się