Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 05.01.2009 o 20:08, Kostka XXL napisał:

Przyprowadziłem tą niewolniczke, dałem temu Nasibowi 1000 sztuk złota ale, żeby zaliczyć
to zadanie całkowicie muszę mu chyba dać jeszcze tą broń a nie mam tej opcji dialogowej.
Może to zaś jakiś pieprzony bug?
A w Al Shedim są jakieś zadania, które mogą mi podwyższyć reputacje w Mora Sul?


Są dwie niewolnice jedna dla kupca jedna dla gonzalesa, a jak oddałeś komuś wcześniej miecz to trudno tamte zadanie się anulowało, zresztą w pudełku z gra masz poradnik zobacz jakie są misje w tym mieście i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 20:24, pendejo napisał:

Są dwie niewolnice jedna dla kupca jedna dla gonzalesa, a jak oddałeś komuś wcześniej
miecz to trudno tamte zadanie się anulowało, zresztą w pudełku z gra masz poradnik zobacz
jakie są misje w tym mieście i tyle

K..... ale głupi ten G3, zadanie mi się nie anulowałem, mam je dalej w zakładce bieżące. Wcześniejszej gry wczytywać nie będę, gdyż przez ten czas zrobiłem sporo misji i zdobyłem parę poziomów.
Chyba wymorduje w nagrodę całe Mora Sul :)
ps. Patrzyłem do poradnika i mam wszystkie zadania z poradnika zrobione oprócz tych podarunków ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 14:51, Kostka XXL napisał:

Jak można pogadać z Gonzalesem w Mora Sul, potrzebne jest 75% reputacji a ja mam 70%
i nie mogę znaleźć żadnego zadania, które mogło by mi zwiększyć tą reputacje. Musze się
tam dostać po ten klucz do świątyni, ma ktoś jakiś pomysł? :)


Mój sprawdzony sposób na ten klucz to wbiec tam i zrobić rozróbę. Ja miałem kilka czarów to zrobiłem to tak:

Spoiler

Podchodzę z załadowanym Snem do strażnika, który nie chce mnie wpuścić. Rzucam na niego Sen. Wbiegam do środka i włączam Deszcz Ognia. Rzucam czar dwa razy. W tym momencie pozamiatane, zostaje tylko Gomez. Wyciągam miecz i go dobijam. Biorę klucz i przechodzę się po mieście zabijając tych co mi nie pasują

:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do klimatu G1 sie zgodze, ale nie wydaje mi sie, zeby G3 byl nudny ;) Klimatycznie moze daleko mu do jedynki, ale ogromny swiat robi swoje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 02:30, Izrafel92 napisał:

Co do klimatu G1 sie zgodze, ale nie wydaje mi sie, zeby G3 byl nudny ;) Klimatycznie
moze daleko mu do jedynki, ale ogromny swiat robi swoje ;]



Ostatnio zacząłem grać w G3 i jak się patrzy na tą grę z jej dobrej strony bez narzekań to można poczuć klimat przynajmniej w niewielkim stopniu. W moim przypadku zadziałało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.01.2009 o 23:08, Xardas731 napisał:

Ostatnio zacząłem grać w G3 i jak się patrzy na tą grę z jej dobrej strony bez narzekań
to można poczuć klimat przynajmniej w niewielkim stopniu. W moim przypadku zadziałało
:)

Nikt tego nie kwestionuje...po prostu G3 jest słabszy głownie za sprawą potwornej ilości błędów, ktore skutecznie potafią zniechęcic do zabawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 23:11, RWS napisał:

>
Nikt tego nie kwestionuje...po prostu G3 jest słabszy głownie za sprawą potwornej ilości
błędów, ktore skutecznie potafią zniechęcic do zabawy...



niby tak, ale każdy kto lubi tą grę i tak ją przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 23:08, Xardas731 napisał:

Ostatnio zacząłem grać w G3 i jak się patrzy na tą grę z jej dobrej strony bez narzekań
to można poczuć klimat przynajmniej w niewielkim stopniu. W moim przypadku zadziałało
:)

Ciekawe jak bardzo musiałeś pod kątem spoglądać na ta grę by poczuć klimat ;d Ja tam nic nie czuję bo tyko chodzę i wykonuję zadania typu przynieś i zabij ... ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 08:10, mlynar911 napisał:

> Ostatnio zacząłem grać w G3 i jak się patrzy na tą grę z jej dobrej strony bez narzekań

> to można poczuć klimat przynajmniej w niewielkim stopniu. W moim przypadku zadziałało

> :)
Ciekawe jak bardzo musiałeś pod kątem spoglądać na ta grę by poczuć klimat ;d Ja tam
nic nie czuję bo tyko chodzę i wykonuję zadania typu przynieś i zabij ... ;d

Fakt, klimatu nie ma :P. Ale co do zadań, moim zdaniem są bardziej rozbudowane niż piszesz ^^. Wracając jeszcze raz do klimatu, G3 w ogóle go nie trzyma z pozostałych części. Nie wiem czym to jest sprawione. Może grafiką ? Z goła odmienną od reszty części. Krainą na pewno nie, bo przenosząc się z Koloni do Khorinis nikt nie narzekał. Może zadaniami ? Mhmm... to też może być możliwe, inaczej to wszystko wygląda. Możliwe też że przez to, że jest za dużo frakcji do których możemy się przyłączyć. Problem może tkwić w tym zacinaniu, każdego to wkurza, przynajmniej większość, i zamiast skupić się na tym co nas otacza itd. denerwujemy się na ssciny, które sprezentowała nam PB, zepsuciem silnika graficznego ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz większe bzdury wypisujecie... Jeśli w G3 nie było klimatu, to ja jestem banan. Ludzie, jest po prostu INACZEJ. Obecnie wykazujecie się niezłą ignorancją i w gruncie rzeczy hipokryzją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde mać zaś jakiś pie....brzydki błąd. Gdy chce się nauczyć Wyrobu trucizn u alchemika Eusebio w Ben Erai pisze mi: nauczono "Wyrób trucizn", zabiera mi 5 PN oraz 2500szt złota ale nie mogę zrobić trucizny z powodu braku umiejętności. Poza tym ta opcja dialogowa nie znika i można się uczyć wyrobu trucizn dopóki się nie skończy złoto lub PN. Zatruwania strzał nauczyłem się bez problemu a tego się poprostu nie da za każdym razem ten sam błąd samo :|
Można się jeszcze gdzieś nauczyć wyrobu trucizn czy tylko w Ben Erai?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 17:55, Kostka XXL napisał:

A Gothic 3 z Platynowej Kolekcji nie zawiera tego patcha?


No niestety nie zawiera. Trzeba zasysać z sieci. Linki masz wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 17:57, KŁEJK napisał:

No niestety nie zawiera. Trzeba zasysać z sieci. Linki masz wyżej.

Tym razem zauważyłem :) Byłem przekonany, że to wydanie Gothica 3 zawiera ten patch, jednak jak widać się myliłem :P
ps. Już kończę pobieranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
Silnik graficzny tutaj nie gra roli. Chociaż .. Przyzwyczajeni byliśmy do zaciśniętych pięści i do grafy trochę starszej ;p ale ,że wchodzą coraz to nowe sprzęty i technologie to nie powinno to dziwić. Co do zadań to raczej się nie pomyliłem ;p Ponieważ schemat misji w G3 jest taki "przynieś,wynieś,pozamiataj" i co do tego nie ma wątpliwości. Co do błędów to masz rację one są wnerwiające i poświęcamy im więcej uwagi niż trzeba. Zeby tylko dystrybutorzy nie byli takimi komercjalistami to Gothic byłby najlepszą grą RPG ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się