Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2009 o 19:00, ULFER napisał:

> Eee ... co prawda grałem w Gothica III już jakiś czas temu ale nie mogę sobie przypomnieć

> takiego questa. Na pewno chodzi ci o Gothic III a nie np: Gothic Forsaken Gods czy
poprzednie
> Gothici ? Może weź jeszcze raz wyjaśnij z czym masz problem bo imo albo pomyliłeś
questy
> albo imiona postaci w grze.

To jest bug, musisz pochodzić trochę przy tym do którego masz doprowadzić tych paladynów obejdź go dokładnie z każdej strony i może wtedy będziesz mógł nawiązać z nim kontakt bo już słyszałem o takim samym przypadku ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 20:05, Gorn7 napisał:

> > Eee ... co prawda grałem w Gothica III już jakiś czas temu ale nie mogę sobie
przypomnieć
>
> > takiego questa. Na pewno chodzi ci o Gothic III a nie np: Gothic Forsaken Gods
czy
> poprzednie
> > Gothici ? Może weź jeszcze raz wyjaśnij z czym masz problem bo imo albo pomyliłeś

> questy
> > albo imiona postaci w grze.
>
To jest bug, musisz pochodzić trochę przy tym do którego masz doprowadzić tych paladynów
obejdź go dokładnie z każdej strony i może wtedy będziesz mógł nawiązać z nim kontakt
bo już słyszałem o takim samym przypadku ;]



ok dzięki tak też zrobię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 18:30, JanoP napisał:

Ej ludzie, mam już wódę dla Mojoka ale jak chcę mu ją wręczyć to on mnie olewa. :/
Co jest?



Może to nie ta wóda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 18:40, JanoP napisał:

Nordmarska czy coś takiego.
Sprzedał mi ją ten koleś, z którym trzeba na trolle iść.

Z tego co pamiętam trzeba mieć dwie sztuki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On powinien mieć klucz do kufra(ale owy klucz nie jest niezbędny do otworzenia kufra) w którym jest kamień, dlatego Tom o tym mówił. :P A wcześniej wspomniany kufer(jednocześnie jest jednym z 48 specjalnych kufrów w których są różne, zazwyczaj unikalne przedmioty) jak powiedział KŁEJK znajduje w jego chacie, a dokładniej w wynajętym pokoju w karczmie(wchodzi się po schodkach które są naprzeciw chatki Toma. :)

Pozdrawiam Ciebie i KŁEJK''A. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i skończyłem Gothica 3. Starałem się zrobić jak najwięceji jeśli chodzi o questy i lvl.

Grę przeszedłem po stronie Innosa na patchu 1.6, ogólnie bestii prawie w ogóle nie zabijałem chyba że quest tego wymagał bo za zadanie najwięcej exp się dostaje. No cóż podzielę się moimi statystykami. Zostało mi sporo PN których nie miałem już po co używać.
Do gry już raczej nie wrócę, raczej wycisnąłem z niej wszystkie soki. I nie mam po co gry przechodzić po innej stronie jeszcze raz.

20090103204545

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 20:46, Meykan napisał:

No i skończyłem Gothica 3. Starałem się zrobić jak najwięceji jeśli chodzi o questy i
lvl.

Grę przeszedłem po stronie Innosa na patchu 1.6, ogólnie bestii prawie w ogóle nie zabijałem
chyba że quest tego wymagał bo za zadanie najwięcej exp się dostaje. No cóż podzielę
się moimi statystykami. Zostało mi sporo PN których nie miałem już po co używać.
Do gry już raczej nie wrócę, raczej wycisnąłem z niej wszystkie soki. I nie mam po co
gry przechodzić po innej stronie jeszcze raz.



O, cholera, jakie staty ;oo Nie dość, że wszystkie umiejętności to jeszcze ponad 100 PN. Impossible.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe.

Siła, Zdolnosci Myśliwskie,, Alchemia itp. Wszystko można zdobyć za pomocą też questów, ksiąg itp. Bardzo dużo Prastarej wiedzy i alchemii z książek, siła za pomocą tych kamieni młyńskich, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i umiejętności dużo ale małe staty, tzn. Energii życiowej, wytrzymałości, many(nie żebym krytykował). ^^ Mogłeś wpakować w te staty to ludzie bardziej by się jarali postacią. ^^ No i szacuneQ umiejętności, mógłbyś się pochwalić ekwipunkiem i szacunkiem u poszczególnych gildii ? :P

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekwipunek mam ubogi. Praktycznie miałem tylko broń którą walczyłem. Resztę sprzedawałem a jak już się dorobiłem to potem w ogóle nie zbierałem. Przedmiotów żadnych specjalnych magicznych nie mam. Potem mam bałagan ze znalezieniem czegoś. Miałem tylko to co uznawałem za potrzebne i mało tego było.

A PŻ, wytrzymałość i manę nie musiałem. Troll musiał mnie gdzieś z 10 lub więcej razy walnąć żeby mnie zabić. W sumie mogłem ale nie było to konieczne.

Ale szacunek u gildii? Tutaj:

20090103211306

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aa i magii wcale nie używałem.

A wytrzymałość? Byłem niezmordowanym biegaczem i postać dłuuuugo biegała, więc też potrzeby nie było. A wytrzymałość tylko do biegania mi była potrzebna ale umiejętność niezmordowanego biegacza w ogóle przedłużyła bieg razy 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja też wiem, sam zawsze od razu gdy mogłem uczyłem się wytrzymałości wilka, a wytrzymałość się przydaje do zadawania ciosów oraz ich parowania. :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 22:02, albinskia napisał:

To ja też wiem, sam zawsze od razu gdy mogłem uczyłem się wytrzymałości wilka, a wytrzymałość
się przydaje do zadawania ciosów oraz ich parowania. :)

Pozdrawiam.


Ja parowania mimo, że noszę tarczę nie używam tylko siekę wrogów. Szybciej jest. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale, jeżeli jakiś przeciwnik korzystający z broni dystansowej nie jest w naszym zasięgu to możemy skryć się za tarczą przed jego atakiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 22:07, albinskia napisał:

Ale, jeżeli jakiś przeciwnik korzystający z broni dystansowej nie jest w naszym zasięgu
to możemy skryć się za tarczą przed jego atakiem. :)


Zgadzam się z tobą, ale wtedy preferuję podbiec lub strzelać chodząc w boki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się