Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 03.01.2009 o 21:13, Meykan napisał:

Ale szacunek u gildii? Tutaj:


Nie , no jak mogłeś. 100 u Assasynów oznacza zabicie wszystkich magów wody. Toż to zbrodnia niesłychana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 11:52, Lucek napisał:

> Ale szacunek u gildii? Tutaj:

Nie , no jak mogłeś. 100 u Assasynów oznacza zabicie wszystkich magów wody. Toż to zbrodnia
niesłychana

No wiesz. Najpierw wykonałem wszystkie zadanie jakie mi zlecali a potem ich zabijałem. Bo po co mi oni dalej byli? A skoro za zabicie ich jest reputacja u Asasynów i exp to warto.

Edit. Aa i poza tym musiałem ich zabić żeby do Ishtar się dostać. Bo przed Ishtar miałem mniej niż 75% reputacji u Asasynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak można pogadać z Gonzalesem w Mora Sul, potrzebne jest 75% reputacji a ja mam 70% i nie mogę znaleźć żadnego zadania, które mogło by mi zwiększyć tą reputacje. Musze się tam dostać po ten klucz do świątyni, ma ktoś jakiś pomysł? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 11:53, Meykan napisał:

No wiesz. Najpierw wykonałem wszystkie zadanie jakie mi zlecali a potem ich zabijałem.
Bo po co mi oni dalej byli? A skoro za zabicie ich jest reputacja u Asasynów i exp to
warto.

Edit. Aa i poza tym musiałem ich zabić żeby do Ishtar się dostać. Bo przed Ishtar miałem
mniej niż 75% reputacji u Asasynów.


Zabić ich tylko dla expa? Poza tym można mieć 75% bez zabijania żadnego z nich. Wychodzi wtedy dokładnie 75%. Wszystkie zadania na reputację u Assasynów bez zabicia magów wody to równe 75%. Rozumiem że że grając po stronie beliara można mieć reputację u asasów większą niż u buntowników, ale grając po stronie inosa to bez saensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 14:51, Kostka XXL napisał:

Jak można pogadać z Gonzalesem w Mora Sul, potrzebne jest 75% reputacji a ja mam 70%
i nie mogę znaleźć żadnego zadania, które mogło by mi zwiększyć tą reputacje. Musze się
tam dostać po ten klucz do świątyni, ma ktoś jakiś pomysł? :)


przyprowadzić możesz mu dziewkę z oazy dać mu miecz, który mogłeś wygrać na arenie, dać złoto, napisz jakie misje wykonałeś to ktoś ci napisze jakie jeszcze musisz wykonać, bo tak można strzelać co wykonałeś a co nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 09:41, pendejo napisał:

przyprowadzić możesz mu dziewkę z oazy dać mu miecz, który mogłeś wygrać na arenie, dać
złoto, napisz jakie misje wykonałeś to ktoś ci napisze jakie jeszcze musisz wykonać,
bo tak można strzelać co wykonałeś a co nie

Mam to księżycowe ostrze i nie mogę go dać temu strażnikowi, nie mam tej opcji dialogowej :/
Zadania jakie wykonałem: Zabiłem strażników Kaffu, Kupiłem dla Hamida ten artefakt a potem zaniosłem go do Mezira i przyprowadziłem mu Yasmin, odkupiłem wszystkie weksle, odnalazłem 4 klucze do świątyni w Mora Sul, zabiłem Yusuffa, odnalazłem Ramireza, zabiłem gońców pustynnych, pozbyłem się Orknaroka, zdobyłem Puchary Duszy. To chyba wszystkie zadania jakie zrobiłem, więcej nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w tym miejscu z którego wziąłeś Yasmin jest jeszcze jedna niewolnica, która ci mówi, że bardzo chciałaby miec bogatego męża itd. nie pamiętam jej imienia, ważne jest to że możesz ją zabrać/kupić dla Gonzalesa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 16:31, JanoP napisał:

Czemu jak pobiję Rolanda to on umiera? Potrzebny on jest do jakiegoś questa? Bo przydałaby
mi się runa teleportacyjna, którą on posiada.


Runa do Okary jest na kamieniu przed wejściem do "kotła"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem w Varancie.
Pogram tam sobie 5 minut i kaplica bo sterownik nie odpowiada (czy coś w tym stylu)
Nie wie ktoś co to może być

Intel E8400 3Ghz
Asus P5Q PRO
Corsiar XMS2 DHX 4GB
Palit Radeon 4870 Sonic Dual Edition 512MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Jak możesz wrzuć tu screena z komunikatem z błędem.
2. Zaaplikuj patche ( jak ich nie masz ).
3. W ostateczności reinstaluj grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 18:48, KŁEJK napisał:

1. Jak możesz wrzuć tu screena z komunikatem z błędem.
2. Zaaplikuj patche ( jak ich nie masz ).
3. W ostateczności reinstaluj grę.


1.Zaraz wrzucę
2. Mam 1.6 oraz najnowsze sterowniki do karty graficznej
3. W ostateczności....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawdopodobnie jest wynikiem problemów z samą kartą graficzną. Pierwsze, co powinieneś zrobić, to sprawdzić poprawność działania wentylatorów karty graficznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 16:42, pendejo napisał:

w tym miejscu z którego wziąłeś Yasmin jest jeszcze jedna niewolnica, która ci mówi,
że bardzo chciałaby miec bogatego męża itd. nie pamiętam jej imienia, ważne jest to że
możesz ją zabrać/kupić dla Gonzalesa

Przyprowadziłem tą niewolniczke, dałem temu Nasibowi 1000 sztuk złota ale, żeby zaliczyć to zadanie całkowicie muszę mu chyba dać jeszcze tą broń a nie mam tej opcji dialogowej. Może to zaś jakiś pieprzony bug?
A w Al Shedim są jakieś zadania, które mogą mi podwyższyć reputacje w Mora Sul?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 20:08, Kostka XXL napisał:

to zadanie całkowicie muszę mu chyba dać jeszcze tą broń a nie mam tej opcji dialogowej.
Może to zaś jakiś pieprzony bug?

A czy ten miecz przekazałeś pierw komuś innemu i mu ukradłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się