Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Kto mi pomoże ,mam GOTHICA3 i szlak mnie trafia przez chlerne bugi ,wywala z gry,jak ide robi sie klatka stop,no i pare razy rozmył sie krajobra biały obraz. POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 16:26, Karharot napisał:

Najpierw musisz zabić wszystkie. Potem przynieść myśliwemu 5 sztuk mięsa (nie jest wybredny
weźmie jakiekolwiek surowe mięso nieważne z czego wyciągnięte)


Dobra thx za pomoc. I jeszcze coś: Ilu kolesi można pokonać na arenia w Cape Dun. Pokonałem dwóch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 16:20, rick90 napisał:

Każdego orka musisz dobic. Robisz to przytrzymując prawy przycisk myszy, a następnie przytrzymując
lewy przycisk myszy.

nie wiesz co mi się stało bo zamiast obywatel pisze mi wywrotowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 16:33, Mediv napisał:

Ilu kolesi można pokonać na arenia w Cape Dun. Pokonałem dwóch.


Hmm. Wydaje mi się że trzech... ale głowy za to nie dam. Pokonujesz tylu aż orkowy nadzorca areny daje ci w nagrodę szeroki miecz, jeśli ci go dał to znaczy że pokonałeś wszystkich któży byli do pokonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 16:34, craso napisał:

nie wiesz co mi się stało bo zamiast obywatel pisze mi wywrotowiec


Dostałeś degrada. Chyba podpadłeś czymś jakiemuś moderatorowi, sprawdź wątki w których się ostatnio wypowiadałeś, bo to niedobrze jeśli nawet nie wiesz za co cię ukarano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie stety ledwo co gram w gothica bo mam 512 ramu wiec gothic ledwo ciagnie wiec jestem całekim an pcozatku ale mam pyatnie we Faring w gothicu 3 w misji ze musiz znalesc i zanieszcz orkowi Mojokowi ten specjalny trunek to gdzie go znalesc bo ja znalazłem tlyko ten u tego mysliwego w sowjej chatce gdzie kupiłem go za 200 złotych monet a po drugie ile trzeba znaiesc wilczych skó temu drugiemu orkowi bo zanosze mu po 6 po 5 po 4 i nic chce coraz wiecej prosze o syzbką pomoc (sorka za błedy )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostał degrada dwa stopnie w dół!!! Nieźle musiał narozrabiać. Wracając do tematu, czy raczej nie wracając powiem, że idę grać xD I KONIEC OFFTOPICU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pogadaj z karczmarzem w Faring, on ci powie o bimbrowniku który mieszka w lesie (niedaleko mostu przez rzekę na dole od Faring), u tego bimbrownika dostaniesz przepis na ten trunek i będziesz mógł go robić sam (najpierw trzeba mu przynieść alkajagody - rosną w okolicy) Ten trunek będzie ci potrzebny także później jeśli zamierzasz nauczyć się wykuwania mieczy z czystej rudy.
Skór musisz łącznie przynieść jakieś 20-30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 16:45, Karharot napisał:

Pogadaj z karczmarzem w Faring, on ci powie o bimbrowniku który mieszka w lesie (niedaleko
mostu przez rzekę na dole od Faring), u tego bimbrownika dostaniesz przepis na ten trunek i
będziesz mógł go robić sam (najpierw trzeba mu przynieść alkajagody - rosną w okolicy) Ten
trunek będzie ci potrzebny także później jeśli zamierzasz nauczyć się wykuwania mieczy z czystej
rudy.
Skór musisz łącznie przynieść jakieś 20-30.

wiesz mzoe ile tych alkojagód przyniesc i jak ja nakłąmałem temu gosciowi co maiłęm sprzedac skore cieniostwora nakąłmałem mu ze to moaj skóra i on sie kapnoł to zbaczy ze jzu nie wejde do zamku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 16:50, bakubartek napisał:

wiesz mzoe ile tych alkojagód przyniesc i jak ja nakłąmałem temu gosciowi co maiłęm sprzedac
skore cieniostwora nakąłmałem mu ze to moaj skóra i on sie kapnoł to zbaczy ze jzu nie wejde
do zamku


Nakłamanie mu było bardzo nierossądne, u niego może jeszcze ci się udać załatwić sprawę ale nie wiem czy myśliwy od którego dostałeś skórę będzie zadowolony. Ten bimbrownik mówi ci ile musisz tych alkajagód zebrać, ja dokładnie nie pamiętam ale chyba z 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic jest tak świetną grą, że aż szkoda że tak zabugowaną....

Poszedłem do Faring i koło mostu zaczęły spadać z nieba orki, które ginęły po jednym ciosie. Dobra, poszedłem do miasta, wszyscy od razu rzucili się na mnie, ale ginęli nadal od jednego ciosu... W ten sposób nie wykonałem ani jednego questu, ale mam reputacji 100 i wyrżnałęm wszystkie orki.... Aż mnie coś trafiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 17:09, Mistic napisał:

Poszedłem do Faring i koło mostu zaczęły spadać z nieba orki, które ginęły po jednym ciosie.
Dobra, poszedłem do miasta, wszyscy od razu rzucili się na mnie, ale ginęli nadal od jednego
ciosu... W ten sposób nie wykonałem ani jednego questu, ale mam reputacji 100 i wyrżnałęm wszystkie
orki.... Aż mnie coś trafiło...


Prawdopodobnie wyzwoliłeś za dużo miast. Możesz uwolnić 2 dowolne miasta + Ardea, Gotha i Varant, potem orkowi przywódcy (a później wszystkie orki) atakują cię jak się tylko pokażesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to dopiero ja się o tym dowiaduje?! :P

I poza tym o co chodzi z tymi orkami jedno strzałowcami? Kopalnie Klanu Młota wyrżnąłem w połowie z łuku, drugą połówke ognistym mieczem, bo druga połowa to były już "normalne", aczkolwiek tak samo słabe, orki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 17:14, Mistic napisał:

No to dopiero ja się o tym dowiaduje?! :P

I poza tym o co chodzi z tymi orkami jedno strzałowcami? Kopalnie Klanu Młota wyrżnąłem w połowie
z łuku, drugą połówke ognistym mieczem, bo druga połowa to były już "normalne", aczkolwiek
tak samo słabe, orki.

Atakowany przez odpowiednio dużą ilość wrogów Bezimienny dostaje jakiegoś rodzaju berserku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia :D
Może to wyjaśnia czemu jak się na mnie rzuci 10 orków to daje im rade bez problemów, a dwa wilki to wciąż dla mnie nie lada wyzwanie ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz może jakiś dobry sposób na wyzwolenie Montery ?
Prawie mi się udało przed chwilą, poza ostatnim momentem. Zabiłem któregoś z orków, i w tym samym momencie Sanford się zamachnął. No i mnie zabił..... I kolejny raz 3 minutowe wczytywanie save''a sprzed 10 minut... Uh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kartę graficzną 256 MB

Procesor Pentium 4 2.66 Ghz

512 RAM

i przez ten głupi ram zdybanie mi chodzi szczególnie przy wyzwalaniu miasta nagrałem już Tweaka i jest trochę lepiej czy możecie mi doradzić co zrobić żeby chodziło lepiej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 17:14, Mistic napisał:

I poza tym o co chodzi z tymi orkami jedno strzałowcami?


Umm. Nie bardzo wiem co masz na myśli. Czy te orki się jakoś inaczej nazywały? Tak się dzieje wtedy gdy ktoś ci przydziela questa na zabicie jakiejś grupy potworów żebyś mógł rozpoznać które masz zabić (osobiście jedak nie pamiętam czegoś takiego w tej kopalni, chociaż może byłem zbyt zajęty żeby przyglądać się imionom)
Jeśli chodzi ci o to że orka można zabić jedym strzałem. No cóż orki w G# nie są specjalnie twarde, zwłaszcza jak masz umiejętność polowania na orki i 200 zdolności łowieckich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się